Hry na Playstation 4

Či už radi zbierate obilie, staviate mesto, zabíjate nepriateľov alebo vyhrávate v bojových zápoleniach, na PS4 nájdete tisíce hier, ktoré vás zabavia na dlhé hodiny. Ste fanúšikovia RPG, adventúr, simuláciou alebo napínavých pretekov áut? Tu nájdete všetky hry, ktoré z vášho PlayStationu urobia nekompromisnú hernú beštiu.

Zobraziť viac

Výhody krabicových hier pre PlayStation 4

 • Hry nie sú nevyhnutne viazané na on-line účet hráča.
 • Ľahšie inštalácie, odpadá dlhé sťahovanie.
 • Hry vychádzajú v špeciálnych sériách, niekedy aj s doplnkovým hardvérom alebo príslušenstvom.

Detské hry na PlayStation 4

 • Detské hry PlayStation 4 sú určené pre deti už od 3 rokov. Hry neobsahujú žiadny závadný materiál, rodičia môžu na hernej konzole tiež nastaviť max. čas hrania.

→ Obľúbené detské hry na PS4: Lego Harry Potter Collection, Ice Age: Scrats Nutty Adventure alebo Minecraft.

Akčné hry na PlayStation 4

 • Akčné hry sú tu pre hráčov, ktorí túžia po napätí a riešení adrenalínových situácií. Často sú v podobe bojových hier či strieľačiek.

→ Vyberte si z populárnych akčných hier na PS4: The Last of Us Part II, Mafia Trilogy či Ghost of Tsushima.

Závodné hry na PS4

 • Podstatou hry sú preteky s najrôznejšími automobilmi, lietadlami aj motorkami. Protihráči môžu byť reálne osoby pripojené on-line.

Strategické hry na PlayStation 4

 • Strategické hry vyžadujú dômyselné riešenia, kritické myslenie a predvídavosť. Vhodné sú pre hráčov, ktorí radi prekonávajú prekážky a rozpletajú zložité príbehy.

Športové hry na PlayStation 4

 • Hry sa zaoberajú tematikou športových zápolení. Zahrajte si tie najprestížnejšie futbalové či hokejové turnaje sveta z pohodlia domova.

RPG hry

 • V RGP hrách je kľúčová hlavná postava hráča, ktorá ovplyvňuje vývoj hry. Postavu možno zvyčajne prednastaviť - ovplyvňovať môžete jej vzhľad, vlastnosti a schopnosti.

→ Populárne RPG sú napríklad Bloodborne alebo The Witcher 3: Wild Hunt GOTY

Adventúry na PS4

 • Podstatný je príbeh hry, ktorý má za úlohu hráč postupne rozkľúčovať plnením úloh, ktoré ho posúvajú do ďalších kôl.

Simulátory na PlayStation 4

 • Simulátory predstavujú prostredie z reálneho sveta, ktoré možno v hre veľmi verne simulovať. Môžete sa venovať hospodáreniu, rozvoju remesiel alebo vystavať celé mesto.

Exkluzívne tituly na PS4

 • Exkluzívne tituly sú hry, ktoré zoženiete iba na určený druh konzole. Ich vývoj a ovládanie sú prispôsobené pre vybranú konzolu, jej ovládačmi a využívajú väčšinu technológií, ktoré ponúka.

Čo sa skrýva pod označením GOTY?

 • GOTY (Game of the Year) značí „najlepšiu hru roka“. Hry môžete zakúpiť v kazetovej podobe v špeciálnom vydaní, ktoré zahŕňa rozšírenie, bonusy aj tematické doplnky pre hráčov.

Multiplayer hry na PlayStation 4

 • Konkrétnu hru môže hrať viac hráčov súčasne. Pripojiť sa môžu prostredníctvom konzoly alebo on-line. Obľúbenú hru si tak môžete zahrať s priateľmi a ľuďmi, ktoré osobne nepoznáte a overiť si tak svoje schopnosti.
TIP!

layStation konzoly majú rad zaujímavého príslušenstva pre PS4, ktoré umocnia zážitok z hry! Vylepšite hru okuliarmi pre virtuálnu realitu, ovládačom, ktorý sníma ľudské pohyby, alebo si kúpte obľúbenú postavičku z hry.

Nacon Train Life: A Railway Simulator (PS4)

Nacon Train Life: A Railway Simulator (PS4)

30,12 €
Posledný kus za túto cenu!

Vôbec prvýkrát v železničnom simulátore sa stávate rušňovodičmi aj riaditeľmi spoločnosti zároveň. Vozte cestujúcich alebo tovar po 10 krajinách a užívajte si z kabíny krajinu, mestá, lesy a hory Európy. Každá lokomotíva má svoje unikátne vlastnosti (výkon, brzdenie atď.).

Partner: CZC.cz
Nacon sassion: Skate Sim (PS4)

Nacon sassion: Skate Sim (PS4)

34,14 €
Posledný kus za túto cenu!

Od skejťákov pre skejťákov. Čaká ťa realistický zážitok z jazdy. Vďaka dual stick controls budeš verne ovládať pohyby svojich nôh na doske. Vyskúšaj si reálne ikonické skejťácke miesta, uprav si svojho skejťáka aj vybavenie produktmi špičkových značiek.

Partner: CZC.cz
PAC-MAN WORLD Re-PAC (PS4)

PAC-MAN WORLD Re-PAC (PS4)

40,19 €
Posledný kus za túto cenu!

V hre Pac-Man World z roku 1999 sa prvýkrát obľúbený žltý hrdinu pozrel do žánru 3D plošinoviek. Prvý diel v budúcej trilógii si kúpilo 1,5 milióna hráčov a vývojári vypočuli prosby fanúšikov a prinášajú jeho remaster. Pac-Man sa vracia domov v deň svojich narodenín a zisťuje.

Partner: CZC.cz
The Ascent (PS4)

The Ascent (PS4)

28,12 €
Posledný kus za túto cenu!

Cyberpunková strieľačka videná zhora vás zavedie do sveta Veles ovládaného korporáciami, kedy po zániku The Ascent Group (najväčšia mega korporácia planéty) sa automatické bezpečnostné systémy zbláznia. Chopte sa zbrane a bráňte svoju štvrť pred ostatnými korporáciami.

Partner: CZC.cz
PlayStation Studios Gran Turismo Sport HITS (PS4)

PlayStation Studios Gran Turismo Sport HITS (PS4)

20,06 €

Ďalšia ponuka za 19,99 €

Gran Turismo Sport je novou evolúciou legendárnej pretekárske série, ktorý vzniká v úzkej spolupráci s organizáciou FIA a kladie si za cieľ prepojiť virtuálne pretekanie s tým reálnym. V GT Sport sa vďaka tomu napríklad objavia dva on-line šampionáty.

Partner: CZC.cz
Uncharted: The Nathan Drake Collection CZ (PS4)
1x

Uncharted: The Nathan Drake Collection CZ (PS4)

19,99 €

Kompilácia prvých troch dielov slávnej série s dobrodruhom Nathanom Drakom v hlavnej úlohe. Všetky starostlivo upravené do Full HD rozlíšenia, 60 FPS a všetky tri diely obsahujú české titulky.

Partner: Xzone
-91%
Fallout 76 - Tricentennial Edition (PS4)

Fallout 76 - Tricentennial Edition (PS4)

89,80 €
7,99 €

Exkluzivně pouze v Xzone



Tricentennial Edition OBSAHUJE

- hru Fallout 76

 • DLC Tricentennial Power Armor Customization for the T-51, T-45, T-60, and X-01 Power Armors.
Partner: Xzone
-41%
The Last of Us Part II CZ (PS4)
1x

The Last of Us Part II CZ (PS4)

68,50 €
39,99 €

V pokračovaní jednej z najoceňovanejších hier posledných rokov sa vrátia hlavní hrdinovia Joel a Ellie.

Partner: Xzone
-64%
LEGO DC Super-Villains (PS4)
1x

LEGO DC Super-Villains (PS4)

59,80 €
20,99 €

Vydajte sa na úplne nové LEGO dobrodružstvo a staňte sa tým najlepším ničomníkom, akého kedy vesmír videl, v hre LEGO DC Super-Villains.

Partner: Xzone
PlayStation Studios Bloodborne HITS (PS4)

PlayStation Studios Bloodborne HITS (PS4)

20,06 €

Ďalšia ponuka za 19,99 €

Prepracovaná RPG hra, kde hlavný hrdina sa vydá do mesta Yharnam, presláveného na poli medicíny, ktoré je cieľom hŕbu pútnikov hľadajúcich liek na svoju chorobu. Mesto však nie je tak idylické ako sa na prvý pohľad zdá a postupne sa odkrýva vášmu hrdinovi jeho temná minulosť.

Partner: CZC.cz
-72%
Need for Speed: Payback (PS4)

Need for Speed: Payback (PS4)

76,10 €
20,99 €

Slávna pretekárska séria sa vracia v plnej sile. Hra vás zavedie do mesta Fortune Valley, kde sa postavíte neslávne známemu kartelu House, ktorý tu vládne podsvetiu.

Partner: Xzone
-61%
Cyberpunk 2077 CZ (PS4)
1x

Cyberpunk 2077 CZ (PS4)

62,99 €
24,45 €
Akcia


Cyberpunk 2077 je akčné dobrodružstvo v otvorenom svete zasadené do Night City, megalopolis posadnutej mocou, pôvabom a telesnými modifikáciami.

Partner: Xzone

Hry na PlayStation 4

Hry pre PlayStation 4 sú dokonalým prostriedkom na relaxáciu aj akčným zážitkom z pohodlia domova. Výkonné herné konzoly PlayStation 4 sa postarajú o kvalitný zážitok z hry!

NHL 21

 • Ďalšia verzia obľúbenej športovej hokejovej videohry je tu! V hre je oproti predchádzajúcim verziám vylepšená hrateľnosť aj pohyby hráčov, máte tak možnosť viac prispôsobiť štýl hry svojim predstavám a ovládnuť ľad.

Ghost of Tsushima

 • Hra mapuje mongolské vojnové ťaženie v 13. storočí. Staňte sa samurajským bojovníkom a zachráňte ostrov Tsushima pred nájazdom nepriateľov! Akčná hra je vhodná pre hráčov od 18 rokov.
 • Last of Us 2

  • Last of Us Part II je pokračovaním napínavého príbehu z postapokalyptickej Ameriky. Hlavní hrdinovia Ellie a Joel sa rozhodnú dojednať poriadok v ich novovzniknutej komunite.

  Death Stranding

  • Do detailov bravúrne prepracovaná hra vo vás prebudí veľa emócií. V postapokalyptickom prostredí spustošeného sveta na vás čaká rad nástrah a prekážok. Cieľ je jediný - prežiť!.

  God of War

  • Nechajte sa okúzliť tajuplnou ríšou severských božstiev. Strhujúca hra pre milovníkov severskej mytológie, nenechá nikoho chladným!.

  Spider-man

  • Ohromujúce schopnosti pavúčieho muža môžete spoznať na vlastnej koži v tejto kultovej hre. Zachráňte ohrozené veľkomesto a prekabáťte každého nepriateľa ako Spider-man.