Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK

Hry na Playstation 4

Či už radi zbierate obilie, staviate mesto, zabíjate nepriateľov alebo vyhrávate v bojových zápoleniach, na PS4 nájdete tisíce hier, ktoré vás zabavia na dlhé hodiny. Ste fanúšikovia RPG, adventúr, simuláciou alebo napínavých pretekov áut? Tu nájdete všetky hry, ktoré z vášho PlayStationu urobia nekompromisnú hernú beštiu.

Zobraziť viac

Výhody krabicových hier pre PlayStation 4

 • Hry nie sú nevyhnutne viazané na on-line účet hráča.
 • Ľahšie inštalácie, odpadá dlhé sťahovanie.
 • Hry vychádzajú v špeciálnych sériách, niekedy aj s doplnkovým hardvérom alebo príslušenstvom.

Detské hry na PlayStation 4

 • Detské hry PlayStation 4 sú určené pre deti už od 3 rokov. Hry neobsahujú žiadny závadný materiál, rodičia môžu na hernej konzole tiež nastaviť max. čas hrania.

→ Obľúbené detské hry na PS4: Lego Harry Potter Collection, Ice Age: Scrats Nutty Adventure alebo Minecraft.

Akčné hry na PlayStation 4

 • Akčné hry sú tu pre hráčov, ktorí túžia po napätí a riešení adrenalínových situácií. Často sú v podobe bojových hier či strieľačiek.

→ Vyberte si z populárnych akčných hier na PS4: The Last of Us Part II, Mafia Trilogy či Ghost of Tsushima.

Závodné hry na PS4

 • Podstatou hry sú preteky s najrôznejšími automobilmi, lietadlami aj motorkami. Protihráči môžu byť reálne osoby pripojené on-line.

Strategické hry na PlayStation 4

 • Strategické hry vyžadujú dômyselné riešenia, kritické myslenie a predvídavosť. Vhodné sú pre hráčov, ktorí radi prekonávajú prekážky a rozpletajú zložité príbehy.

Športové hry na PlayStation 4

 • Hry sa zaoberajú tematikou športových zápolení. Zahrajte si tie najprestížnejšie futbalové či hokejové turnaje sveta z pohodlia domova.

RPG hry

 • V RGP hrách je kľúčová hlavná postava hráča, ktorá ovplyvňuje vývoj hry. Postavu možno zvyčajne prednastaviť - ovplyvňovať môžete jej vzhľad, vlastnosti a schopnosti.

→ Populárne RPG sú napríklad Bloodborne alebo The Witcher 3: Wild Hunt GOTY

Adventúry na PS4

 • Podstatný je príbeh hry, ktorý má za úlohu hráč postupne rozkľúčovať plnením úloh, ktoré ho posúvajú do ďalších kôl.

Simulátory na PlayStation 4

 • Simulátory predstavujú prostredie z reálneho sveta, ktoré možno v hre veľmi verne simulovať. Môžete sa venovať hospodáreniu, rozvoju remesiel alebo vystavať celé mesto.

Exkluzívne tituly na PS4

 • Exkluzívne tituly sú hry, ktoré zoženiete iba na určený druh konzole. Ich vývoj a ovládanie sú prispôsobené pre vybranú konzolu, jej ovládačmi a využívajú väčšinu technológií, ktoré ponúka.

Čo sa skrýva pod označením GOTY?

 • GOTY (Game of the Year) značí „najlepšiu hru roka“. Hry môžete zakúpiť v kazetovej podobe v špeciálnom vydaní, ktoré zahŕňa rozšírenie, bonusy aj tematické doplnky pre hráčov.

Multiplayer hry na PlayStation 4

 • Konkrétnu hru môže hrať viac hráčov súčasne. Pripojiť sa môžu prostredníctvom konzoly alebo on-line. Obľúbenú hru si tak môžete zahrať s priateľmi a ľuďmi, ktoré osobne nepoznáte a overiť si tak svoje schopnosti.
TIP!

layStation konzoly majú rad zaujímavého príslušenstva pre PS4, ktoré umocnia zážitok z hry! Vylepšite hru okuliarmi pre virtuálnu realitu, ovládačom, ktorý sníma ľudské pohyby, alebo si kúpte obľúbenú postavičku z hry.

Upresniť parametre
Warner Bros Hogwarts Legacy (PS4) Activision Crash Team Rumble - Deluxe Edition (PS4)
Warner Bros Hogwarts Legacy (PS4)

Hra Hogwarts Legacy dáva hráčom možnosť prežiť svoj vlastný príbeh vo svete Harry Pottera v doposiaľ nevídanom RPG poňatí populárneho kúzelníckeho sveta. Avalanche Software prináša bohatý a prepracovaný svet, ktorý je plný akcie, mágie a tiež krásnych a záhadných príbehov.

môžete mať 05.03 - 06.03

Partner: CZC.cz
Activision Crash Team Rumble - Deluxe Edition (PS4) Activision Crash Team Rumble - Deluxe Edition (PS4)
Activision Crash Team Rumble - Deluxe Edition (PS4)

Pripravte sa šprintovať, skákať, kĺzať a odrážať úplne iným spôsobom. Vyžaduje účet Activision a pripojenie k internetu. Môže vyžadovať predplatné PlayStation Plus.

môžete mať 05.03 - 06.03

Partner: CZC.cz
Ghost Song (PS4) Activision Crash Team Rumble - Deluxe Edition (PS4)
Ghost Song (PS4)

Na pustom mesiaci Lorianu sa zo spánku prebúdza dlho spiaci Deadsuit – ozbrojený a pripravený na boj, s jasnou pamäťou. Ale prebúdza sa aj niečo nové… Vydajte sa pod povrch a hľadajte odpovede v hre Ghost Song, atmosférickom 2D dobrodružstve plnom sebapoznania.

môžete mať 05.03 - 06.03

Partner: CZC.cz
CAPCOM Street Fighter 6 (PS4) INNA Goat Simulator The Bundle (PS4)
CAPCOM Street Fighter 6 (PS4)

Nová éra bojových hier je tu. Street Fighter 6 prináša evolúciu bojových hier s troma módmi Fighting Ground, World Tour a Battle Hub. Všetci hráči sú vítaní, nikto sa nerodí šampiónom. Musíte sa dopracovať krôčik po krôčiku, úder po údere, na čelo. Prijmete výzvu a postúpite na ďalší level?

môžete mať 05.03 - 06.03

Partner: CZC.cz
Battle Chasers: Nightwar (PS4) INNA Goat Simulator The Bundle (PS4)
Battle Chasers: Nightwar (PS4)

Battle Chasers: Nightwar je inšpirované klasickými konzolovými RPG hitmi, čiže tu nájdete veľa tajomných dungeonov, ťahové súboje a bohatý príbeh založený na prieskume sveta.

môžete mať 07.03 - 08.03

INNA Goat Simulator The Bundle (PS4) INNA Goat Simulator The Bundle (PS4)
INNA Goat Simulator The Bundle (PS4)

Kozí simulátor využíva najmodernejšiu technológiu simulácie kôz a prináša najnovšiu generáciu kozieho simulátora do VAŠICH rúk.

môžete mať 07.03 - 08.03

Partner: Gamefinity
Bandai Namco Dragon Ball FighterZ (PS4) Steel Wool Studios Five Nights at Freddy's: Security Breach (PS4)
Bandai Namco Dragon Ball FighterZ (PS4)

Po úspechu série Xenoverse nastal čas obohatiť súčasnú generáciu konzol o novú bojovku zo sveta Dragon Ball.

môžete mať 07.03 - 08.03

Partner: Gamefinity
Steel Wool Studios Five Nights at Freddy's: Security Breach (PS4) Steel Wool Studios Five Nights at Freddy's: Security Breach (PS4)
Steel Wool Studios Five Nights at Freddy's: Security Breach (PS4)

Five Nights at Freddy's: Security Breach je najnovším dielom rodinnej hororovej hry, ktorú milujú milióny hráčov na celom svete.

môžete mať 07.03 - 08.03

Partner: Gamefinity
Dragon Ball: The Breakers - Special Edition (PS4) Steel Wool Studios Five Nights at Freddy's: Security Breach (PS4)
Dragon Ball: The Breakers - Special Edition (PS4)

DRAGON BALL: THE BREAKERS sa odohráva vo vesmíre DRAGON BALL XENOVERSE a postaví tím siedmich preživších, ktorí sa snažia uniknúť jednému Raiderovi.

môžete mať 07.03 - 08.03

Partner: Xzone
EA SPORTS FC 24 (PS4) Deep Silver Dead Island 2 - HELL-A Edition (PS4)
EA SPORTS FC 24 (PS4)

Vyskúšajte bezkonkurenčnú autentickosť v EA SPORTS FC 24 na čele s najväčšími futbalovými hviezdami, tímami, štadiónmi a súťažami.

môžete mať 07.03 - 08.03

Partner: Xzone
Agents of Mayhem (PS4) Deep Silver Dead Island 2 - HELL-A Edition (PS4)
Agents of Mayhem (PS4)

V súbežnom celosvetovom útoku sa skupina Legion zmocnila sveta a jediná sila, ktorá ju dokáže zastaviť sú jednotky Mayhem. Super agenti Mayhem sú povolaní do mesta Soul a vedie ich mysteriózna Prsephone Brimstone.

môžete mať 07.03 - 08.03

Deep Silver Dead Island 2 - HELL-A Edition (PS4) Deep Silver Dead Island 2 - HELL-A Edition (PS4)
Deep Silver Dead Island 2 - HELL-A Edition (PS4)

Obľúbená sága so zombiemi sa vracia s jedinečnou kombináciou hororu, temného humoru a bláznivým vraždením zombií, ktoré dohromady tvoria epické brakové dobrodružstvo. Dead Island 2 je strhujúca akčná RPG z pohľadu prvej osoby.

môžete mať 05.03 - 06.03

Partner: CZC.cz

Hry na PlayStation 4

Hry pre PlayStation 4 sú dokonalým prostriedkom na relaxáciu aj akčným zážitkom z pohodlia domova. Výkonné herné konzoly PlayStation 4 sa postarajú o kvalitný zážitok z hry!

NHL 21

 • Ďalšia verzia obľúbenej športovej hokejovej videohry je tu! V hre je oproti predchádzajúcim verziám vylepšená hrateľnosť aj pohyby hráčov, máte tak možnosť viac prispôsobiť štýl hry svojim predstavám a ovládnuť ľad.

Ghost of Tsushima

 • Hra mapuje mongolské vojnové ťaženie v 13. storočí. Staňte sa samurajským bojovníkom a zachráňte ostrov Tsushima pred nájazdom nepriateľov! Akčná hra je vhodná pre hráčov od 18 rokov.
 • Last of Us 2

  • Last of Us Part II je pokračovaním napínavého príbehu z postapokalyptickej Ameriky. Hlavní hrdinovia Ellie a Joel sa rozhodnú dojednať poriadok v ich novovzniknutej komunite.

  Death Stranding

  • Do detailov bravúrne prepracovaná hra vo vás prebudí veľa emócií. V postapokalyptickom prostredí spustošeného sveta na vás čaká rad nástrah a prekážok. Cieľ je jediný - prežiť!.

  God of War

  • Nechajte sa okúzliť tajuplnou ríšou severských božstiev. Strhujúca hra pre milovníkov severskej mytológie, nenechá nikoho chladným!.

  Spider-man

  • Ohromujúce schopnosti pavúčieho muža môžete spoznať na vlastnej koži v tejto kultovej hre. Zachráňte ohrozené veľkomesto a prekabáťte každého nepriateľa ako Spider-man.