Skylanders: Imaginators (Starter Pack) (PS3)
39,99 €

Vládci portálu môžu rozvinúť svoje predstavy, ako nikdy predtým! Imaginators umožnia deťom si vytvoriť svojich vlastných Skylanderov a vdýchnuť im život do nového dobrodružstva s podmanivým príbehom, hádankami a súbojmi.

Escape Dead Island (PS3)
7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Escape Dead Island je survival adventúra, v ktorá premieta príbeh Cliffa Cala, ktorý sa vydáva na ostrov Narapela, kde chce nakrútiť dokument o katastrofe na Banoi.

SingStar Ultimate Party 2014 (PS3)
31,50 € 24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

SingStar: Ultimate Party obsahuje 30 najúžasnejších nových skladieb spolu s klasickými hitmi z posledných 10 rokov SingStar.

Adidas miCoach: The Basics (PS3)
35,49 € 9,99 €

Adidas miCoach je dokonalý športový tréningový systém pre pohybové ovládanie. Môžete si zatrénovať po boku rôznych medzinárodne známych hviezd a pritom neustále dostávať spätnú väzbu.

Bound By Flame (PS3)
44,99 € 35,50 €

Bound By Flame, doposiaľ najambicióznejšie RPG od Spiders Studios (Mars: War Logs, Of Orcs and Men), spúšťa svoje oficiálne webové stránky!

Borderlands: The Pre-Sequel (PS3)
17,99 €

Nové pokračovanie zo série Borderlands sa tentokrát nebude odohrávať na planéte Pandora, ale na mesiaci, ktorý ju obieha. Na základni Hyperion v tvare písmena H, na ktorú si hráči druhého dielu isto spomenú.

NBA 2K15 (PS3)
52,50 € 24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

V novej časti NBA 2K15 sa dočkáme ešte reálnejších pohybov hráčov a vylepšení, ktoré budú prezradené neskôr. Tvárou tejto časti sa stal profesionálny americký basketbalista Kevin Durant z Oklahoma City Thunder.

Tom Clancys Rainbow Six: Vegas 2 (PS3)
19,99 € 16,99 €

Pokračovanie úspešnej protiteroristickej akcie zasadenej do mesta hriechov. Tešiť sa môžete na nové herné prvky, či ešte lepšiu vizuálnu stránku.