Skylanders: Imaginators (Starter Pack) (PS3)
39,99 €

Vládci portálu môžu rozvinúť svoje predstavy, ako nikdy predtým! Imaginators umožnia deťom si vytvoriť svojich vlastných Skylanderov a vdýchnuť im život do nového dobrodružstva s podmanivým príbehom, hádankami a súbojmi.

Madden NFL 17 (PS3)
47,99 €

Madden NFL 17 od EA Sports pokračuje v bohatej tradícii hernej série a ponúka fanúšikom NFL opäť lepšie spracovanie ich obľúbenej hry.

Borderlands: The Pre-Sequel (PS3)
17,99 € 3,99 €

Nové pokračovanie zo série Borderlands sa tentokrát nebude odohrávať na planéte Pandora, ale na mesiaci, ktorý ju obieha. Na základni Hyperion v tvare písmena H, na ktorú si hráči druhého dielu isto spomenú.

Battlefield 3 (PS3)
19,99 € 18,99 €

V hre Battlefield 3, si zahráte za elitného vojaka US Marines. Srdce vám rozbúši singleplayer i bezkonkurenčný multiplayer v misiách rozosiatych po celom svete.

Escape Dead Island (PS3)
9,99 € 7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Escape Dead Island je survival adventúra, v ktorá premieta príbeh Cliffa Cala, ktorý sa vydáva na ostrov Narapela, kde chce nakrútiť dokument o katastrofe na Banoi.

Tom Clancys Rainbow Six: Vegas 2 (PS3)
19,99 € 16,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokračovanie úspešnej protiteroristickej akcie zasadenej do mesta hriechov. Tešiť sa môžete na nové herné prvky, či ešte lepšiu vizuálnu stránku.

Adidas miCoach: The Basics (PS3)
35,49 € 9,99 €

Adidas miCoach je dokonalý športový tréningový systém pre pohybové ovládanie. Môžete si zatrénovať po boku rôznych medzinárodne známych hviezd a pritom neustále dostávať spätnú väzbu.

Bound By Flame (PS3)
44,99 € 35,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bound By Flame, doposiaľ najambicióznejšie RPG od Spiders Studios (Mars: War Logs, Of Orcs and Men), spúšťa svoje oficiálne webové stránky!

Dragon Age: Inquisition (PS3)
59,99 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dragon Age: Inquisition je už tretím pokračovaním slávnej RPG série od štúdia BioWare. Ako už názov napovedá, tentokrát budeme hrať za vodcu inkvizície, ktorého vplyv budeme zvyšovať pre ďalší postup v hre.

The Bureau: XCOM Declassified (PS3)
5,99 € 3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ufo, resp. XCom, je klasikou ťahových stratégií. V hre The Bureau: XCOM Declassified od 2kGames sa však táto značka po prvýkrát predstavuje ako akčná hra.

Virtua Fighter 5 (PS3)
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ďalší diel v populárnej sérií bojoviek, ponúkajúci celkom 17 postáv, pričom okrem postáv známych z predošlých dielov sa dočkáte i dvojice nových postáv.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: