Kód: 14997003

F1 22 (PC)

F1 22 (PC)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vstúpte do novej éry Formula 1 v EA SPORTS F1 22, oficiálnej videohre šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship. Celý popis
39,99 €
Tovar od: Xzone
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
39,99 €
Pri zaobstaraní MALL karty 9,99 €

5.4.2023 na výdajnom mieste
5.4.2023 - 6.4.2023 na vašej adrese

Popis

Vstúpte do novej éry Formula 1 v EA SPORTS F1 22, oficiálnej videohre šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship. Odštartujte do novej sezóny s prepracovanými vozidlami a upravenými pravidlami redefinujúcimi závodný deň, otestujte svoje zručnosti na novej trati Miami International Autodrome a skúste lesk a slávu života v režime F1 Life. Pilotujte úžasné nové vozidlá v rámci sezóny Formula 1 2022 s autentickou zostavou všetkých 20 jazdcov a 10 tímov a užite si nové závodné scény, pri ktorých sa môžete rozhodnúť, či chcete vozidlo ovládať priamo, alebo radšej všetko prenecháte umelej inteligencii. Vytvorte si tím a doveďte ho na vrchol s novými možnosťami v oceňovanom kariérnom režime My Team, zmerajte svoje pretekárske schopnosti v priamom súboji na rozdelenej obrazovke či v režime viacerých hráčov alebo choďte na trať v superšportoch tých najväčších značiek motoršportu.
NOVÁ SEZÓNA, NOVÉ PRAVIDLÁ
Zúčastnite sa novej sezóny a sadnite si za volant neuveriteľne odlišných vozidiel na legendárnych tratiach, vrátane úplne nového okruhu Miami International Autodrome. Ponorte sa naplno do pretekania s dvoma možnosťami, ako odohrať dôležité pasáže ako štartové kolá, výjazdy Safety Caru alebo interaktívne zastávky v boxoch, a s úplne novými krátkymi závodmi (šprinty).

UMELÁ INTELIGENCIA A ŽIVOT ZÁVODNÍKA
Vďaka novému systému umelej inteligencie (adaptívne UI) pre menej skúsených hráčov budete v každom závode konkurencieschopní. V F1 Life si odomknite a vyskúšajte najrôznejšie superšporty, oblečenie, doplnky a ďalšie parády. My Team ponúkne možnosť vybrať si počiatočný rozpočet a vytvoriť si od základov tím F1 s rozšírenými udalosťami jednotlivých oddelení a bohatšími možnosťami úprav dekorov.

KARIÉRA A VIRTUÁLNA REALITA
Otestujte svoje závodné vlohy vo svete F1 a prepracujte zo štartovým roštom na samotný vrchol v oceňovanom 10-ročnom kariérnom móde. Súčasťou je aj séria Formula 2, liaheň jazdcov pre F1, s krátkymi, strednými alebo plnými možnosťami sezóny a obsahom z ročníkov 2021 a 2022. F1 22 obsahuje taktiež závody na rozdelenej obrazovke pre dvoch hráčov. Vychutnajte si F1 na maximum vďaka kompatibilite s virtuálnou realitou na PC, ktorá vám umožní prežiť dramatické okamihy pretekov priamo z kokpitu.