Status Elektrická vakuová pumpa BPV100
25,10 €
+ doprava zadarmo

Vákuovo skladované potraviny vydržia dlhšiu dobu čerstvé, tak prečo nevyužiť domáci spôsob vákuovania? Táto elektrická vákuová pumpa od značky Status je veľmi jednoduchá na použitie. Proces odsávanie vzduchu sa automaticky zastaví po dosiahnutí prednastaveného tlaku.


CATLER Ohřívač talířů PW 3010
38,57 €
36,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Není nic horšího než podávat teplé jídlo právě sejmuté z plotny na studeném talíři. S ohřívačem talířů od značky Catler polévka rychle nevychladne. Dečka je vyrobená z bavlny a najednou zvládne prohřát až 8 oválných servírovacích talířů.


Status Druhé dno a predel do VAKU nádob 3-4,5 l
4,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nechcete so sebou ťahať niekoľko škatuliek s rôznymi desiatami, ale v jednej nádobe by sa premiešali? Riešením je predelenie do nádob od značky Status. Funguje ako ** rozdeľovač do krabičky** medzi jednotlivými pochúťkami a možno ho tiež využiť ako druhé dno.


Tescoma Šunkovar PRESTO, s teplomerom
26,40 €
+ doprava zadarmo

Ak si chcete vyrobiť výbornú domácu šunku, iste vás poteší, že prichádzame so šunkovarom PRESTO značky Tescoma. Súčasťou je i nepostrádateľný teplomer.


Tescoma Pokrievka UNICOVER ø 16, 18, 20 cm
13,90 €

11,70 €
+ doprava zadarmo

Univerzálna pokrievka UNICOVER od značky Tescoma určená pre hrnce a panvice s priemermi 16, 18 a 20 cm. Je vyrobená z veľmi odolného skla spolu s žiaruvzdorným silikónom, preto ju možno použiť aj v rúre na pečenie.


Tescoma Pokrievka UNICOVER ø 20, 22, 24 cm
16,20 €

13,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna pokrievka UNICOVER od značky Tescoma určená pre hrnce a panvice s priemermi 20, 22 a 24 cm. Je vyrobená z veľmi odolného skla spolu s žiaruvzdorným silikónom, preto ju možno použiť aj v rúre na pečenie.


SCANPAN TechnIQ veko sklenené 28 cm
27,10 €
+ doprava zadarmo

Sklenená pokrievka TechnIQ s nerezovým okrajom v elegantnom štvorcovom dizajne od značky SCANPAN. Pokrievka má rozmery 28 × 28 cm a je určená k produktu TechnIQ pekáč štvorcový 28 × 28 × 7,5 cm 4,6 l.


SCANPAN TechnIQ veko sklenené 30 cm
36 €
+ doprava zadarmo

Sklenená pokrievka TechnIQ s nerezovým okrajom v elegantnom dizajne od značky SCANPAN. Pokrievka má priemer 30 cm a je určená pre akúkoľvek panvicu TechnIQ s priemerom 30 cm.


Tefal Tesnenie Clipso Control a Modulo 8l 253mm
10,50 €
+ doprava zadarmo

Tesnenie pokrievky Tefal 792237 je určené pre tlakový hrniec Clipso Control a Modulo s objemom 8 l. Je nesmierne dôležité pri varení, kedy sa v pokrme uchováva viac vitamínov, zaistí rýchlejšie varenie a úspora energie.


Lamart LTDSDT tesnenie LTDSD Pression
5,16 €
5 €
+ doprava zadarmo

Tesnenie k tlakovému hrncu Pression značky Lamart, ktoré je vyrobené z kvalitného silikónu. Tesnenie je o priemere 22cm. Vhodné je pre 4 a 6 litrové tlakové hrnce Pression.


Tescoma Sklenená pokrievka UNICOVER 32 cm
12,60 €
+ doprava zadarmo

Univerzálna pokrievka Tescoma je vyrobená z masívneho a veľmi odolného skla. Priemer pokrievky je 32 cm. Pokrievku môžete umývať v umývačke riadu.


Tefal Ingenio odnímateľná rukoväťL9933012
19,50 €
+ doprava zadarmo

Univerzálna odnímateľná rukoväť značky Tefal je vhodná pre riad Ingenio. K odnímaniu rukoväti stačí stlačiť bočné tlačíka, týmto jediným pohybom môžete usporiť miesto pre skladovanie.


Tefal INGENIO sklenená pokrievka 28 cm
19,72 €

16,80 €
+ doprava zadarmo

Sklenená pokrievka s priemerom 28 cm s praktickými sklopnými rukoväťami, ktoré umožňujú stohovať jednu na druhú. Pokrievka je vybavená ochranným silikónovým prúžkom a je kompatibilná s radom riadu Tefal Ingenio.


Tefal INGENIO sklenená pokrievka 22 cm
15,77 €

13,70 €
+ doprava zadarmo

Sklenená pokrievka s priemerom 22 cm s praktickými sklopnými rukoväťami, ktoré umožňujú stohovať jednu na druhú. Pokrievka je vybavená ochranným silikónovým prúžkom a je kompatibilná s radom riadu Tefal Ingenio.


Tefal Sklenená pokrievka 28 cm / 28097752
15,60 €
+ doprava zadarmo

Sklenená pokrievka Tefal s priemerom 28 cm, ktorá je vyrobená z kombinácie pevného kovu a žiaruvzdorného skla.


Šunkovar nerezový na 1,5kg mäsa
30 €
29,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový šunkovar pre prípravu až 1,5 kg šunky v pohodlí domova. Základom šunkovaru je valcová nádoba, do ktorej sa mäso natlačí v mikroténovom sáčku pomocou prítlačného taniera. Nádoba sa uzavrie a pomocou pružiny dokonale stlačí.


HAMA Xavax univerzálna pokrievka 24, 26 a 28 cm
13,90 €
+ doprava zadarmo

Elastický silikónový okraj dokonale priľne k okraju hrnca a panvice. Sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary a silikónovým okrajom pre hrnce a panvice s priemerom od 24 do 28 cm.


ILSA Adaptér na indukciu nerez 21 cm
18,10 €
+ doprava zadarmo

Adaptér o priemere 21 cm je vyrobený z nerezovej ocele po talianskou značkou Ilsa. Adaptér na indukciu je ideálny ak ste sa rozhodli zaobstarať indukčnú platňu, ale váš riad na ňu nie je určený.


Tefal INGENIO sklenená pokrievka 18 cm-21%
14,98 €

11,69 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pokrievka na hrniec s priemerom 18 cm s praktickými sklopnými rukoväťami umožňuje stohovať jednu na druhú. Pokrievka je vybavená ochranným silikónovým prúžkom a je kompatibilná s radom riadu Tefal Ingenio.


HAMA Xavax univerzálna pokrievka 16, 18 a 20 cm
9,60 €
+ doprava zadarmo

Sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary a silikónovým okrajom pre hrnce a panvice s priemerom od 16 do 20 cm. Elastický silikónový okraj dokonale priľne k okraju hrnca a panvice.


ILSA Adaptér na indukciu nerez 16 cm
14,60 €
+ doprava zadarmo

Adaptér na indukciu je ideálny, ak ste sa rozhodli zaobstarať indukčnú platňu ale váš riad na ňu nie je učený. Adaptér o priemere 16 cm je vyrobený z nerezovej ocele po talianskou značkou Ilsa.


TORO Šunkovar nerez 12x12x20 cm
24,50 €
23,20 €
+ doprava zadarmo

Nerezový šunkovar pre výrobu vašej domácej šunky s teplomerom pre presnú kontrolu teploty počas dusenia šunky. Uvarte si svoju zdravú šunku bez chemických látok. Šunku z bravčového, kuracieho, morčacieho alebo hovädzieho mäsa budete mať vždy čerstvú.


Tefal Ingenio oddeľovač riadu 4 ks
7,80 €
+ doprava zadarmo

Šikovný pomocník od Tefalu vám umožní skladovať váš riad pomocou vrstvenia bez obavy že sa riad poškodí alebo inak odrie. Stačí medzi jednotlivé kusy riadu vložiť kúsok oddeľovača Ingenio.


Tescoma Forma na knedlíky DELLA CASA
8,50 €
7,80 €
+ doprava zadarmo

Vynikajúca pre ľahkú a rýchlu prípravu žemľových, zemiakových aj bezlepkových domácich knedlí v pare alebo v mikrovlnnej rúre. Knedle sa vo forme DELLA CASA nerozvaria.


Tescoma Pokrievka do rúry UNICOVER, 24 cm (619084)
11,20 €

9,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna pokrievka UNICOVER je vyrobená z borosilikátového skla a kvalitného silikónu. Vhodná aj do rúry na pečenie. Priemer pokrievky je 24 cm. Pokrievku môžete umývať v umývačke riadu.


Belis Pokrievka GASTRO priemer 36 cm
14,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalita a funkčnosť Gastro riadu je overená mnohými generáciami spokojných užívateľov. Veľkoobjemová oceľová, obojstranne smaltovaná pokrievka typu GASTRO o priemere 36 cm.


Tescoma Pokrievka do rúry UNICOVER, 30 cm (619090)
15,70 €

13,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna pokrievka UNICOVER je vyrobená z borosilikátového skla a kvalitného silikónu. Vhodná aj do rúry na pečenie. Priemer pokrievky je 30 cm. Pokrievku môžete umývať v umývačke riadu.


Tefal Tesnenie Clipso One 6l, 220 mm
9,90 €
9,70 €
+ doprava zadarmo

Pre tlakový hrniec Tefal Clipso One o objeme 6l je určené tesnenie pokrievka X1010004. Je dôležité pri varení, kedy sa v pokrme uchováva viac vitamínov, zaistí rýchlejšie varenie a úsporu energie.


Tescoma Rozptyľovač plameňa PRESTO 19 cm-31%
8,50 €

5,83 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rozptyľovač plameňa PRESTO od Tescomy rozptýli plameň plynového sporáka po dne skleneného, keramického i ostatného riadu a zabráni jeho poškodeniu. Vynikajúci tiež ako ochrana proti pripaľovaniu pokrmov.


Banquet Pokrievka smaltovaná 20 × 3 cm, béžová
6 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Smaltovaná pokrievka s okrajom, s priemerom 20 cm. Pre každého milovníka tradičného a navyše odolného materiálu. Pokrievku značky BANQUET s hrúbkou steny 0,5 mm možné umývať v umývačke a nemusíte sa obávať ani používania v rúre.


Tefal Tesnenie Clipso Minut 6 l
12,99 €

9,70 €
+ doprava zadarmo

Tesnenie odporúčame meniť raz ročne. Varenie v takých hrncoch uchová viac vitamínu v potravinách, rýchlejšie varenie a úspora energie. Tesnenie pre tlakové hrnce Tefal Clipso Minut o priemere 22 cm.


Kolimax BIOMAX tesniaca guma na tlakový hrniec
10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tesniaca guma vhodná pre všetky typy tlakových hrncov značky KOLIMAX a tiež pre staršie typy vyrábaných pod značkou SFINX. Náhradná guma s priemerom 25 cm sa vždy hodí.


Tescoma Plastové pokrievky Unicover 5 ks Presto, Ambition, Viva-36%
17,70 €

11,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vynikajúce pre uzatvorenie nerezových hrncov, kastrólov a kastrólikov TESCOMA pri skladovaní pokrmov. Pokrievky pre sady riadu Tescoma z radov Presto, Ambition, Viva. Pokrmy chránené plastovou pokrievkou nevysychajú a neabsorbujú arómu.


Tescoma Univerzálna pokrievka pre tlakové hrnce 22 cm
9,50 €
+ doprava zadarmo

Určená pre tlakové hrnce Tescoma PRESIDENT, BIO EXCLUSIVE + a PRESTO. Pokrievka o priemere 22 cm je vyrobená z odolného skla, prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu.


Banquet Pokrievka smaltovaná 28 × 3,2 cm, béžová
7,78 €

7 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Smaltovaná pokrievka s okrajom, s priemerom 28 cm. Pre každého milovníka tradičného a navyše odolného materiálu. Pokrievku značky BANQUET s hrúbkou steny 0,5 mm možné umývať v umývačke a nemusíte sa obávať ani používania v rúre.


Belis Pokrievka GASTRO priemer 40 cm
17,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalita a funkčnosť Gastro riadu je overená mnohými generáciami spokojných užívateľov. Veľkoobjemová oceľová, obojstranne smaltovaná pokrievka typu GASTRO o priemere 40 cm.


Lumenflon Genius veko 24 cm-19%
31,13 €

24,91 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická pokrievka Lumenflon Genius s priemerom 24 cm je výborným pomocníkom pri varení. Už nie je potrebné odnímať pokrievky a pokvapkať celý sporák, stačí len odklopiť veko a jednoducho pridať suroviny či zamiešať.


Mehrzer Pokrievka Premium 24 cm
17 €
+ doprava zadarmo

Nerezová pokrievka Premium s priemerom 24 cm, ktorá je vyrobená z nerezovej ocele 18/10. Hrúbka je 0,8 mm.


Mehrzer Pokrievka Premium 20 cm
12,56 €
12 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová pokrievka Premium s priemerom 20 cm, ktorá je vyrobená z nerezovej ocele 18/10. Hrúbka je 0,8 mm.


Tescoma Pokrievka do rúry UNICOVER, 28 cm (619088)
13,50 €

11,70 €
+ doprava zadarmo

Univerzálna pokrievka UNICOVER je vyrobená z borosilikátového skla a kvalitného silikónu. Vhodná aj do rúry na pečenie. Priemer pokrievky je 28 cm. Pokrievku môžete umývať v umývačke riadu.


Tescoma Pokrievka k šunkovaru PRESTO
6,30 €
+ doprava zadarmo

Až o 50% zníži náklady na energiu pri varení domácej šunky! S pokrievkou si voda v hrnci udrží stabilnú teplotu a nie je potrebné ju dolievať, príprava šunky je oveľa ľahšia. Určené pre šunkovar Tescoma PRESTO.


de Buyer nerezová pokrievka Appety 28 cm
27,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Perfektná pokrievka pre všetok riad v radoch Appety, Priority a Twisty značky deBuyer. Veľmi kvalitná nerezová pokrievka s priemerom 28 cm má zaoblené hrany a špeciálne leštený povrch.


Lumenflon Genius veko 28 cm
33,58 €
30,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická pokrievka Lumenflon Genius s priemerom 28 cm je výborným pomocníkom pri varení. Už nie je potrebné odnímať pokrievky a pokvapkať celý sporák, stačí len odklopiť veko a jednoducho pridať suroviny či zamiešať.


Tefal IIngenio sada sklenených pokrievok L9931012
28,90 €
26,60 €
+ doprava zadarmo

Sada troch sklenených pokrievok značky Tefal určená na riad Ingenio o rozmeroch 16, 18 a 20 cm. Tieto sklenené pokrievky zaistia bezbečné a užšie lícovanie vďaka silikónovému okraju, ktorým disponuje.


Tescoma Plastové pokrievky Unicover 5 ks Ultima, President, Vision
17,70 €
+ doprava zadarmo

Pokrievky pre sady riadu Tescoma z radov Ultima, President, Vision. Vynikajúce pre uzatvorenie nerezových hrncov, kastrólov a kastrólikov TESCOMA pri skladovaní pokrmov. Pokrmy chránené plastovou pokrievkou nevysychajú a neabsorbujú arómu.


Tescoma Pokrievka do rúry UNICOVER, 26 cm (619086)
12,10 €

10,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna pokrievka UNICOVER je vyrobená z borosilikátového skla a kvalitného silikónu. Vhodná aj do rúry na pečenie. Priemer pokrievky je 26 cm. Pokrievku môžete umývať v umývačke riadu.