IRS Zvieratká
9,90 €

Viacjazyčná kniha IRS pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 500 nahrávok a 15 kvízov. Deti sa naučia pomenovať vyše 100 druhov zvierat, vypočujú si zvuky aké vydávajú a dozvedia sa o nich veľa zaujímavostí. Knižka je jednoducho prepínateľná do anglického, nemeckého a maďarského jazyka.

IRS Ľudové notičky
14,96 €

S touto knižkou si každé dieťa nielen zaspieva, ale sa aj naučí hrať na xylofóne! V knižke nájdete 16 slovenských ľudových piesní s textom, farebným notovým zápisom a bohatými ilustráciami v podaní renomovaného výtvarníka Fera Liptáka. Pesničky naspievali deti z folklórneho súboru Čunovský kŕdeľ.

IRS Húseničky
14,96 €

Hovoriaca kniha Húseničky, to je zábava, akú sme tu ešte nemali! Deti všetkých vekových kategórií rozosmeje 12 húseničiek s ich vtipnými hláškami a zvukmi. Dvanásť húseničiek im taktiež zaspieva 12 pesničiek. Najmenšie deti sa zároveň naučia rozlišovať farby, spočítavať a počítať.

IRS Kedy tam už budeme?
14,96 €

Hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Deti v nej nájdu až 600 ozvučených miest, množstvo rýmov, nádherné dvojstranové ilustrácie, 250 hravých úloh a hádaniek. Ku každej ilustrácii si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť krátky príbeh s ponaučením. Príbehy nahovorila Patrícia Jariabková.

IRS Zahrajkovo 1
9,90 €

Hovoriace maľovanky pre všetky deti, ktoré rady kreslia, hádajú a riešia úlohy – 150 ozvučených miest s krátkymi príbehmi, zvukmi zvieratiek, hádankami, riekankami, básničkami a úlohami na vyfarbovanie. Maľovanky sú plne funkčné s hovoriacim perom IRS aj po vyfarbení.

IRS Ľudské telo
9,90 €

Viacjazyčná hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 900 nahrávok a 57 kvízov a hier. Deti sa veľa naučia o ľudskom tele, o kostre, o svaloch a o všetkých 5 zmysloch človeka. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického jazyka.

IRS Mia na farme
9,90 €

Hovoriaca kniha IRS pre deti od 3 rokov. Pútavý príbeh o zatúlanom mačiatku, 88 úloh, 33 hádaniek, vyše 500 zvukov, básničiek a veľa zaujímavostí nájdete v knihe Mia na farme. Kniha je bohato ilustrovaná a neobsahuje žiadne texty. Príbeh nahovorila Zuzana Tlučková.

IRS Mia v meste
9,90 €

Voľné pokračovanie hovoriacej knihy Mia na farme pre deti od 3 rokov. Deti si vypočujú príbeh o mačiatku Mii, ktoré hľadá svoju sestričku a pritom sa zoznamuje so životom v meste. V knihe nájdete aj 88 úloh, 33 hádaniek a vyše 500 nahrávok. Kniha je bohato ilustrovaná a neobsahuje žiadne texty.

IRS Abeceda pre prváka
14,96 €

Hovoriaca cvičebnica IRS umožňuje deťom zábavnou formou zopakovať si výskyt hlások v slovách, grafickú podobu písmen, rozvíjať slovnú zásobu a komunikačné zručnosti. Cvičebnica obsahuje 3000 nahrávok. Je zameraná na počúvanie a čítanie s porozumením a prácu s textom.

IRS Tvary a farby
9,90 €

Viacjazyčná hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 500 nahrávok a 45 kvízov. Deti sa naučia pomenovať aj zložitejšie tvary a rozlišovať farby na základe reálnych súvislostí. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického a nemeckého jazyka.

IRS Max a Lea
14,96 €

Hovoriacu knihu krátkych rozprávok a pesničiek od renomovaného autora kníh pre deti Jána Uličianskeho si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť aj bez prítomnosti rodiča. Kombinácia 12 rozprávok, prekrásnych ilustrácií a pesničiek, ktoré naspievali Dominika a Ján Morávek je neopakovateľná.

IRS Ročné obdobia
9,90 €

Viacjazyčná hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 500 nahrávok a 45 kvízov. Deti sa naučia veľa nového o 4 ročných obdobiach, naučia sa pomenovať oblečenie, počasie, jednotlivé mesiace, ako aj dni v týždni. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického jazyka.

IRS Bájky o ázijských zvieratkách 1
12,98 €

Hovoriaca kniha je bohato ilustrovaná, obsahuje 7 bájok, ktoré si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť. Bájky nahovorili Mária Breinerová a Richard Stanke. Okrem ponaučení z bájok sa deti dozvedia množstvo zaujímavostí o ázijských zvieratách a o krajinách, v ktorých žijú.

IRS Bájky o ázijských zvieratkách 2
12,98 €

Hovoriaca kniha IRS je bohato ilustrovaná, obsahuje 8 bájok, ktoré si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť. Bájky nahovorili Mária Breinerová a Richard Stanke. Okrem ponaučení z bájok sa deti dozvedia množstvo zaujímavostí o ázijských zvieratách a o krajinách, v ktorých žijú.

IRS Čísla
9,90 €

Viacjazyčná hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 600 nahrávok a 23 kvízov. Deti sa naučia porovnávať počty predmetov a počítať do 10 nielen v slovenčine. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického a nemeckého jazyka.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: