Počet nájdených produktov: 33

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

IRS balíček MINI-33%
44,86 €

29,90 €

Výpredaj

Balíček obsahuje hovoriace pero IRS a hovoriacu knižku, s ktorou si deti užijú mnoho hodín zábavy a hravého učenia. Pri tomto balíčku ušetríte až 33% oproti tomu, keby ste si dané produkty kupovali samostatne. Ponuka je limitovaná a platí do vypredania zásob.


IRS Hovoriace pero IRS
29,90 €

Hovoriace pero IRS slúži primárne na reprodukciu zvuku z hovoriacich kníh IRS cez zabudovaný reproduktor alebo cez slúchadlá pripojiteľné k peru. Hovoriace pero IRS je kompatibilné so všetkými hovoriacimi knihami IRS, takže si ho stačí zakúpiť raz.


IRS Mia v meste
9,90 €

Voľné pokračovanie hovoriacej knihy Mia na farme pre deti od 3 rokov. Deti si vypočujú príbeh o mačiatku Mii, ktoré hľadá svoju sestričku a pritom sa zoznamuje so životom v meste. V knihe nájdete aj 88 úloh, 33 hádaniek a vyše 500 nahrávok. Kniha je bohato ilustrovaná a neobsahuje žiadne texty.


IRS Ľudské telo
9,90 €

Viacjazyčná hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 900 nahrávok a 57 kvízov a hier. Deti sa veľa naučia o ľudskom tele, o kostre, o svaloch a o všetkých 5 zmysloch človeka. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického jazyka.


IRS Zvieratká
9,90 €

Viacjazyčná kniha IRS pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 500 nahrávok a 15 kvízov. Deti sa naučia pomenovať vyše 100 druhov zvierat, vypočujú si zvuky aké vydávajú a dozvedia sa o nich veľa zaujímavostí. Knižka je jednoducho prepínateľná do anglického, nemeckého a maďarského jazyka.


IRS Ročné obdobia
9,90 €

Viacjazyčná hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 500 nahrávok a 45 kvízov. Deti sa naučia veľa nového o 4 ročných obdobiach, naučia sa pomenovať oblečenie, počasie, jednotlivé mesiace, ako aj dni v týždni. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického jazyka.


IRS Tvary a farby
9,90 €

Viacjazyčná hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 500 nahrávok a 45 kvízov. Deti sa naučia pomenovať aj zložitejšie tvary a rozlišovať farby na základe reálnych súvislostí. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického a nemeckého jazyka.


IRS Čísla
9,90 €

Viacjazyčná hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 600 nahrávok a 23 kvízov. Deti sa naučia porovnávať počty predmetov a počítať do 10 nielen v slovenčine. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického a nemeckého jazyka.


IRS Ľudové notičky
14,96 €

S touto knižkou si každé dieťa nielen zaspieva, ale sa aj naučí hrať na xylofóne! V knižke nájdete 16 slovenských ľudových piesní s textom, farebným notovým zápisom a bohatými ilustráciami v podaní renomovaného výtvarníka Fera Liptáka. Pesničky naspievali deti z folklórneho súboru Čunovský kŕdeľ.


IRS Kedy tam už budeme?
14,96 €

Hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Deti v nej nájdu až 600 ozvučených miest, množstvo rýmov, nádherné dvojstranové ilustrácie, 250 hravých úloh a hádaniek. Ku každej ilustrácii si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť krátky príbeh s ponaučením. Príbehy nahovorila Patrícia Jariabková.


IRS Jeden krok do školy
14,96 €

Hovoriaca kniha pre predškolákov obsahuje až 4000 nahrávok. Deti počúvajú zadania a riešia úlohy. Zároveň sa oboznamujú s písmenami slovenskej abecedy. Pri každom písmene je básnička, ktorá je venovaná zvieratku, ktorého názov sa príslušným písmenom začína.


IRS Zahrajkovo 1
9,90 €

Hovoriace maľovanky pre všetky deti, ktoré rady kreslia, hádajú a riešia úlohy – 150 ozvučených miest s krátkymi príbehmi, zvukmi zvieratiek, hádankami, riekankami, básničkami a úlohami na vyfarbovanie. Maľovanky sú plne funkčné s hovoriacim perom IRS aj po vyfarbení.


IRS Max a Lea
14,96 €

Novinka

Hovoriacu knihu krátkych rozprávok a pesničiek od renomovaného autora kníh pre deti Jána Uličianskeho si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť aj bez prítomnosti rodiča. Kombinácia 12 rozprávok, prekrásnych ilustrácií a pesničiek, ktoré naspievali Dominika a Ján Morávek je neopakovateľná.


IRS Bájky o ázijských zvieratkách 1
12,98 €

Hovoriaca kniha je bohato ilustrovaná, obsahuje 7 bájok, ktoré si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť. Bájky nahovorili Mária Breinerová a Richard Stanke. Okrem ponaučení z bájok sa deti dozvedia množstvo zaujímavostí o ázijských zvieratách a o krajinách, v ktorých žijú.


IRS Bájky o ázijských zvieratkách 2
12,98 €

Hovoriaca kniha IRS je bohato ilustrovaná, obsahuje 8 bájok, ktoré si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť. Bájky nahovorili Mária Breinerová a Richard Stanke. Okrem ponaučení z bájok sa deti dozvedia množstvo zaujímavostí o ázijských zvieratách a o krajinách, v ktorých žijú.


IRS Abeceda pre prváka
14,96 €

Hovoriaca cvičebnica IRS umožňuje deťom zábavnou formou zopakovať si výskyt hlások v slovách, grafickú podobu písmen, rozvíjať slovnú zásobu a komunikačné zručnosti. Cvičebnica obsahuje 3000 nahrávok. Je zameraná na počúvanie a čítanie s porozumením a prácu s textom.


IRS Businness English
14,96 €

Hovoriaca učebnica obchodnej angličtiny je určená pokročilejším študentom stredných škôl ako aj všetkým, ktorí sa chystajú do anglicky hovoriacich krajín. Obsahuje 28 tém, výkladový ozvučený slovník a 1500 zvukových súborov s množstvom ozvučených textov a otázok zameraných na porozumenie.


IRS Click 1 Activity book
7,70 €

Pracovný zošity angličtiny pre žiakov 1. ročníka ZŠ je doplnkom k hovoriacej učebnici angličtiny Click 1. Interactive English. Pupil’s book (Starter). Pracovný zošit nie je hovoriaci. Obsahuje úlohy zamerané na kreslenie, spájanie, krúžkovanie, hľadanie, vyfarbovanie…


IRS Click 1 Interactive English Pupil’s book
12,98 €

Hovoriaca učebnica angličtiny IRS pre žiakov 1. ročníka ZŠ s odporúčaciou doložkou MŠVVaŠ SR. Učebnica obsahuje 1450 nahrávok. Prikladaním hovoriaceho pera na obrázky sa deti učia novú slovnú zásobu, riešia úlohy a neustále počúvajú britskú výslovnosť a intonáciu.


IRS Click 2 Activity book
7,70 €

Pracovný zošity angličtiny pre žiakov 2. ročníka ZŠ je doplnkom k hovoriacej učebnici angličtiny Click 2. Interactive English. Pupil’s book. Pracovný zošit nie je hovoriaci. Obsahuje úlohy zamerané na dopĺňanie, priraďovanie, krúžkovanie, hľadanie…


IRS Click 2 Interactive English. Pupil’s book
12,98 €

Hovoriaca učebnica angličtiny IRS pre žiakov 2. ročníka ZŠ s odporúčaciou doložkou MŠVVaŠ SR. Učebnica obsahuje 2150 nahrávok. Prikladaním hovoriaceho pera na obrázky sa deti učia novú slovnú zásobu, riešia úlohy, oboznamujú sa s gramatikou a neustále počúvajú britskú výslovnosť a intonáciu.


IRS Click 3 Activity book
7,70 €

Pracovný zošity angličtiny pre žiakov 3. ročníka ZŠ je doplnkom k hovoriacej učebnici angličtiny Click 3. Interactive English. Pupil’s book. Pracovný zošit nie je hovoriaci. Obsahuje úlohy zamerané na dopĺňanie, priraďovanie, hľadanie…


IRS Click 3 Interactive English. Pupil’s book
12,98 €

Hovoriaca učebnica angličtiny IRS pre žiakov 3. ročníka ZŠ s odporúčaciou doložkou MŠVVaŠ SR. Učebnica obsahuje 2150 nahrávok. Prikladaním hovoriaceho pera na obrázky sa deti učia novú slovnú zásobu, riešia úlohy, oboznamujú sa s gramatikou a neustále počúvajú britskú výslovnosť a intonáciu.


IRS Click 4 Activity book
7,70 €

Pracovný zošity angličtiny pre žiakov 4. ročníka ZŠ je doplnkom k hovoriacej učebnici angličtiny Click 4. Interactive English. Pupil’s book. Pracovný zošit nie je hovoriaci. Obsahuje úlohy zamerané na písanie, dopĺňanie, priraďovanie, hľadanie…


IRS Click 4 Interactive English. Pupil’s book
12,98 €

Hovoriaca učebnica angličtiny IRS pre žiakov 4. ročníka ZŠ s odporúčaciou doložkou MŠVVaŠ SR je koncipovaná ako dobrodružný príbeh detí, ktoré zároveň reprezentujú rôzne krajiny sveta. Učebnica obsahuje 2100 nahrávok. Učebnica obsahuje aj množstvo diktátov.


IRS English in Tourism
14,96 €

Hovoriaca učebnica je určená pokročilým študentom stredných škôl ako aj všetkým, ktorí pracujú v oblasti cestovného ruchu. Učebnica je rozdelená do 15 kapitol. Obsahuje ozvučené texty, otázky, úlohy. Súčasťou učebnice je aj ozvučený výkladový slovník, ktorý obsahuje viac ako 350 hesiel.


IRS Hovoriaci slovník SJ-AJ a AJ-SJ
14,96 €

Hovoriaci slovensko-anglický a anglicko-slovenský slovník je určený študentom stredných odborných škôl a gymnázií. Obsahuje abecedne usporiadanú slovnú zásobu (10.000 hesiel) maturitných tematických okruhov, ako aj najpoužívanejšie slovné spojenia a dôležité predložkové väzby.


IRS Hovoriaci slovník SJ-NJ a NJ-SJ
14,96 €

Hovoriaci slovensko-nemecký a nemecko-slovenský slovník je určený pokročilým študentom. Obsahuje abecedne usporiadanú slovnú zásobu (5000 hesiel), ktorá sa nachádza v IRS hovoriacej cvičebnici nemeckého jazyka Mach Klick und lerne Deutsch.


IRS Húseničky
14,96 €

Hovoriaca kniha Húseničky, to je zábava, akú sme tu ešte nemali! Deti všetkých vekových kategórií rozosmeje 12 húseničiek s ich vtipnými hláškami a zvukmi. Dvanásť húseničiek im taktiež zaspieva 12 pesničiek. Najmenšie deti sa zároveň naučia rozlišovať farby, spočítavať a počítať.


IRS Mach Klick und lerne Deutsch
14,96 €

Hovoriaca cvičebnica nemeckého jazyka je určená pokročilejším študentom stredných škôl ako aj všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v nemeckom jazyku. Obsahuje 25 lekcií. Je zameraná na čítanie a počúvanie s porozumením. Obsahuje až 1900 zvukových súborov.


IRS MEGA balíček angličtiny-61%
142,54 €

54,90 €

Výpredaj

Balíček vhodný pre deti od 6 rokov, no nájdu si v ňom knihy i dospelý. S IRS hovoriacimi učebnicami počúvate správnu britskú výslovnosť a intonáciu od samého začiatku. Balíček MEGA angličtiny obsahuje všetko, čo k tomu potrebujete – hovoriace pero IRS, 6 hovoriacich kníh a 4 pracovné zošity.


IRS Mia na farme
9,90 €

Hovoriaca kniha IRS pre deti od 3 rokov. Pútavý príbeh o zatúlanom mačiatku, 88 úloh, 33 hádaniek, vyše 500 zvukov, básničiek a veľa zaujímavostí nájdete v knihe Mia na farme. Kniha je bohato ilustrovaná a neobsahuje žiadne texty. Príbeh nahovorila Zuzana Tlučková.


IRS TOP balíček pre najmenších-44%
107,54 €

59,90 €

Výpredaj

Balíček obsahuje hovoriace pero IRS, až 5 bohato ilustrovaných hovoriacich kníh IRS a hovoriace maľovanky IRS. Pri tomto balíčku ušetríte až 44% oproti tomu, keby ste si dané produkty kupovali samostatne. Naviac sme do tohto balíčka ako darček pridali aj hovoriace Veselé obrázky a Hovoriace pexeso.