Tigi Vosk na vlasy pre matný vzhľad Bed Head (Manipulator Matte) 57 ml
7,20 €

Vosk na vlasy pre matný vzhľad Bed Head Manipulator Matte perfektne zafixuje váš účes a to na naozaj dlhú dobu. Vosková štruktúra prípravku vytvára masívny textúru bez pridania umelo vyzerajúceho lesku. Navyše odoláva vlhkosti, čo iste oceníte aj pri nepriaznivom počasí.

got2b Tvarujúci pasta Phenomenal (Molding Paste) 100 ml
4,60 €

Tvarujúci pasta Phenomenal dodá vášmu účesu prirodzený vzhľad a lesk – skrátka nadčasový štýl. Zaistí vášmu účesu trvalú fixáciu so stupňom 4. Nevysychá a príjemne vonia.

Syoss Zmatňujúci stylingová hlina na vlasy Texture (Clay) 100 ml
3,40 €

Zmatňujúci stylingová hlina na vlasy Texture od značky Syoss je stylingový prípravok, ktorý dodá vašim vlasom vysoký stupeň fixácie a vysoko matný efekt. Pokiaľ chcete dopriať svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť, potom siahnite po tomto produkte.

Dear Barber Pomáda na vlasy (Pomade) 100 ml
9,10 €

Pomáda na vlasy pre mužov je určená pre všetky typy vlasov. Zaisťuje stredne silnú fixáciu a dodáva účesu prirodzený lesk. Účes je po použití pomády flexibilné a vydrží aj za nepriaznivých podmienok. Navyše vlasy nezlepuje a ľahko sa vyčesáva.

Dear Barber Pomáda na vlasy (Travel Tin Pomade) 20 ml
3,70 € 3,20 €

Pomáda na vlasy pre mužov v malom balení je vhodná na vyskúšanie alebo na cestovanie. Je určená pre všetky typy vlasov. Zaisťuje stredne silnú fixáciu a dodáva účesu prirodzený lesk. Účes je po použití pomády flexibilné a vydrží aj za nepriaznivých podmienok.