Schwarzkopf Prof. Zmatňujúci púder Dust It 10 g
7,40 €

Odľahčený multifunkčný púder pre štruktúrovanie účesu vytvára dokonale matný vzhľad a zachová tvar vlasov po celý deň. Jeho aplikácia je neuveriteľne ľahká a výrazný efekt vás prekvapí aj pri použití veľmi malého množstva púdru. Unikátne zloženie s kremičitanom, ktorý účesu dodá objem.


Schwarzkopf Prof. Matujúci guma Mess Up 100 ml
5,20 €

Zmatňujúci guma a zároveň štrukturálny a tvarovací pasta prináša jedinečný stylingový a zmatňujúci efekt. S veľmi príjemnou a čerstvú parfumáciou je vhodná pre zákazníkov z radov mužov i žien.


Alcina Pestujúci krém pre lesk vlasov (Shine Conditioning Cream) 50 ml
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pestujúci krém pre lesk vlasov je určený pre suché a poškodené vlasy. Tento bezoplachový vlasový prípravok redukuje elektrostatický náboj a chráni vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi prostredia. Regeneruje vlasy, stará sa o ne a zanecháva ich intenzívne lesklé.


Alcina Zmatňujúci vosk na vlasy For Men (Matt-Wax) 75 ml
12,80 €

Zmatňujúci vosk na vlasy For Men dodá vášmu účesu flexibilné spevnenie a zamatovo matný finiš. Vosk je vhodný aj na zdôraznenie niektorých partií účesu, vytvára prirodzený účes a nezanecháva mokrý vzhľad. Je tiež vhodný pre mužov, ktorí chcú vlasy v priebehu dňa přestylovat.


Axe Pasta na vlasy Urban Casual Look (Flexible Paste) 75 ml
4,10 €

Pasta na vlasy Urban Messy Look od značky Axe vám predstavuje s Tredny silnú a prirodzenú povrchovú úpravu vlasov, ktorá vám dodá perfektnú kombináciu flexibility a stálej energie. Ideálne pre krátke až stredne dlhé vlasy.


Axe Vosk na vlasy Signature Classic Look (Definition Wax) 75 ml
4,10 €

Vosk na vlasy Signature Classic Look od značky Axe je stylingový prípravok, ktorý je určený pre mužov a ponúka stredný stupeň fixácie. Je určený pre krátke a stredne dlhé vlasy. S týmto voskom na vlasy sa nebudete chcieť rozlúčiť!.


Garnier Vosk na vlasy (Style Shine Wax) 75 ml
3,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vosk na vlasy zabezpečí dlhodobú fixáciu vášho účesu a podporí oslnivý lesk vašich vlasov! Po aplikácii bude váš účes dokonale spevnený a žiarivý.


got2b Matná pasta na vlasy Beach Boy (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
4,70 €

Či už strapatý, nedbalý, uhladený alebo slušák, všetci majú jedno spoločné: matný vzhľad so stredne silnou fixáciou. Doprajte vašim vlasom ten správny plážový look. Jeho príjemnú sviežu vôňu si obľúbite – doprajte si starostlivosť ako zo salónu!.


got2b Styling ová guma Glued (Spiking Gum) 75 ml
4,70 €

Styling ová guma Glued – to je škandalózne fixácia tvojho účesu s pružným zakončením, ktorá udrží tvoje pichliače presne tak, ako to chceš! Zafixuje účes v požadovanom tvare a poskytuje vašim vlasom extra silné spevnenie. Navyše veľmi príjemne vonia a má dlhotrvajúci účinok!.