Schwarzkopf Prof. Zmatňujúci púder Dust It 10 g
10,80 € 7,70 €

Odľahčený multifunkčný púder na štruktúrovanie účesu vytvára dokonale matný vzhľad a zachováva tvar vlasov po celý deň. Jeho aplikácia je neuveriteľne jednoduchá a výrazný efekt vás prekvapí aj pri použití veľmi malého množstva púdru. Unikátne zloženie s kremičitanom, ktorý účesu dodá objem.

got2b Matná pasta na vlasy Beach Boy (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
4,70 € 4,40 €

Či už strapatý, nedbalý, uhladený alebo slušák, všetci majú jedno spoločné: matný vzhľad so stredne silnou fixáciou. Doprajte vašim vlasom ten správny plážový look. Jeho príjemnú sviežu vôňu si obľúbite – doprajte si starostlivosť ako zo salónu!.

Tigi Gélový krém pre objem Bed Head Small Talk (Energizer) 240 ml
7,60 €

Gélový krém pre objem Bed Head Small Talk od značky Tigi dodáva objem zľahnutými vlasom, energiu mdlým vlasom bez života, definuje, oddeľuje a kontroluje vlasy. Chráni vlasy pred tepelným poškodením pri fénovaní, kulmovanie a žehlenie a minimalizuje krepovateniu vlasov. .

Bioderma Krém na šupiny vo vlasoch pre deti ABCDerm Baby Squam 40 ml
12,80 € 8,70 €

Starostlivosť, ktorá eliminuje šupinatenie detskej vlasovej pokožky, chrasty, obočie a / alebo za ušami. Táto špecifická liečba chrást účinne eliminuje šupiny vďaka dvojici účiných látok – keratolytických aktívnych látok (arabinogalactan a estery kyseliny mliečnej).

got2b Tvarujúci hlina Phenomenal (Texturizing Clay) 100 ml
4,60 € 4,40 €

Tvarujúci hlina Phenomenal od značky got2b je stylingový prípravok pre mužov, ktorý dodá vášmu účesu štruktúru, definíciu a matný vzhľad. Poskytne vášmu účesu trvalú fixáciu stupeň 5.

Tigi Modelovacie pasta na vlasy Bed Head Manipulator ( Texture Paste) 57 g-17%
6,80 € 5,60 €

Akcia

Modelovacie pasta na vlasy Bed Head Manipulator od značky Tigi udrží tvar vášho účesu po celý deň či noc. S touto pastou môžete vlasy rozcuchat, vytvárať pichliače, zvýrazňovať jednotlivé pramene alebo tvarovať lokne. Naviac má jemnú kokosovú vôňu a nemastné zloženie. .

Schwarzkopf Prof. Matujúci guma Mess Up 100 ml
5,80 € 5,70 €

Zmatňujúci guma a zároveň štrukturálny a tvarovací pasta prináša jedinečný stylingový a zmatňujúci efekt. S veľmi príjemnou a čerstvú parfumáciou je vhodná pre zákazníkov z radov mužov i žien.

Axe Vosk na vlasy Signature Classic Look (Definition Wax) 75 ml
4,30 €

Vosk na vlasy Signature Classic Look od značky Axe je stylingový prípravok, ktorý je určený pre mužov a ponúka stredný stupeň fixácie. Je určený pre krátke a stredne dlhé vlasy. S týmto voskom na vlasy sa nebudete chcieť rozlúčiť!.

Alterna Caviar Replenishing Moisture CC Cream
36,70 € 29,90 €

CC krém dodává vlasům hydrataci a lesk. Uhlazuje vlasové vlákno a díky účinným látkám zanechává vlasy regenerované, hebké a pevné. Chrání strukturu vlasů před Uv zářením a dalšími vnějšími vlivy, které vlasy oslabují a poškozují. Zabraňuje jejich lámání a dodává jim pružnost.

Dear Barber Stylingový krém na vlasy (Travel Tin Shaping Cream) 20 ml
3,50 € 3,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Stylingový krém na vlasy pre mužov so strednou fixáciou pre jedinečnú elastickú úpravu účesu, ktorá umožní zmeniť účes kedykoľvek počas dňa. Malé balenie je vhodné na vyskúšanie alebo na cestovanie. Je vhodný pre všetky typy vlasov.