Logitech G533, 7.1 (981-000634)

Logitech G533, 7.1 (981-000634)

G533 Wireless Zvukové meniče Pro-G™ a priestorový zvuk DTS Headphone: X 7.1 Vlastné zvukové profily Celý popis
129 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
20.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 990829

Popis

Klúčové vlastnosti:

Vylepšené podanie zvuku

Zvukové meniče Pro-G™ a priestorový zvuk DTS Headphone:X 7.1

Zvukové meniče Pro-G, prihlásené na patentovanie, poskytujú za pomoci hybridných sieťovaných materiálov výkonný zvuk, ktorým sa spravidla vyznačujú vysoko kvalitné slúchadlá pre audiofilov.

Priestorový zvuk

Priestorový zvuk DTS Headphone:X 7.1

Technológia DTS Headphone: X dokonale napodobňuje rozmiestnenie reproduktorov a zvuku zostavy 7.1. Náhlavná súprava G533 disponuje úžasnou vlastnosťou verného podania efektov herných prostredí a priestorového zvuku tak, ako to tvorcovia hier zamýšľali. Môžete si dokonca nastaviť úroveň hlasitosti všetkých 7 zvukových kanálov – napríklad za účelom zosilnenia herných zvukov vychádzajúcich zo zadných kanálov, aby ste lepšie počuli, čo je za vami.

Profesionálne bezdrôtové pripojenie

Bezstratový digitálny zvuk

Súprava G533 disponuje pokročilým bezdrôtovým prenosom digitálneho zvuku, ktorý je vďaka bezdrôtovej technológii praktický a zároveň neuveriteľne čistý až do vzdialenosti 15 metrov. Súprava G533 je vďaka svojej konštrukcii schopná udržať vysokú kvalitu pripojenia, a to aj v náročnom prostredí s elektromagnetickým rušením, napríklad s mnohými bezdrôtovými zariadeniami v okolí.

Vysoko efektívne prevedenie

Nenamáhajte si krk

Vďaka najmodernejším materiálom a výrobným technológiám sa náhlavná súprava G533 vyznačuje robustnou, a napriek tomu prekvapivo ľahkou konštrukciou, už budete môcť nosiť celé hodiny. Súprava G533 sa vyznačuje odľahčenou konštrukciou s uchytením cez uši, ktorá je pohodlná aj pri dlhých herných akciách. Náušníky s priedušnou, športovou sieťovinou možno ľahko sňať a vyčistiť.

Životnosť batérie 15 hodín

Pokročilá správa napájania

Nabíjacie, vymeniteľná batéria náhlavnej súpravy G533 Wireless Gaming Headset disponuje životnosťou aj pre extra dlhé herné akcie, s výdržou až 15 hodín na jedno nabitie. Majte vďaka Logitech Gaming Software stály prehľad o úrovni nabitia, aby vám energia nedošla uprostred hrania.

Mikrofón s potlačením šumu

Hlasno a zreteľne

Súprava G533 je vybavená mikrofónom s potlačením šumu na sklopnom, výsuvnom držiaku pre krištáľovo čistý zvuk hlasu pri chatovaní a komunikácii. Vyklopte držiak smerom nahor pre automatické stlmenie mikrofónu. Náhlavná súprava rovnako disponuje nastaviteľnou funkciou „ozveny“, ktorá vám umožní vyladiť hlasitosť vlastného hlasu v súprave. Vďaka ozvene počujete, ako hlasno hovoríte, aby ste nevedomky každé slovo nekričali.

Mikro pop filter

Vysoký výkon. Miniatúrne prevedenie.

Integrovaný mikro pop filter redukuje efekt praskania a zvuk dychu, čím zaručí čistú a jasnú komunikáciu a stíšenie nechceného hluku. Náš inovatívny pop filter zaručí rovnakú efektivitu ako tradičné penové návleky, avšak v miniatúrnom, plne integrovanom prevedení.

Vyladené ovládanie

Vlastné zvukové profily

Ľahko dostupný otočný ovládač hlasitosti a tlačidlo pre stlmenie mikrofónu na ľavom náušníku umožňuje jednoduchú reguláciu nastavenia zvuku počas hrania. Pomocou Logitech Gaming Software môžete vyladiť vlastnosti ekvalizéra, priestorového zvuku, ozveny a hlasitosť mikrofónu pre jednotlivé hry. Tlačidlu stlmenia môžete dokonca priradiť ľubovoľnú funkciu, napríklad „prehrať / pozastaviť“ pre prehrávanie / pozastavenie médií.
Skvelý jas Skvelý jas

Podrobná špecifikácia:

Systémové požiadavky

  • Windows 10®, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
  • Port USB
  • Pripojenie k internetu pre stiahnutie voliteľného softvéru

Obsah balenia

  • Herná náhlavná súprava.
  • Bezdrôtový adaptér USB
  • Nabíjací kábel USB

Užívateľská dokumentácia

Fyzické parametre

  • Výška: 197 mm
  • Šírka: 189 mm
  • Hĺbka 85 mm
  • Hmotnosť: 350 g
Užitočné odkazy: