Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Boxerské helmy a prilby pre bojové športy

Boxerské helmy a prilby pre bojové športy. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Boxerské helmy a prilby pre bojové športy doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Boxerské helmy a prilby pre bojové športy najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Boxerské helmy a prilby pre bojové športy alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Benlee BENLEE Přilba BROCKTON - černá Benlee BENLEE Prilba FULL PROTECTION - čierna
Benlee BENLEE Přilba BROCKTON - černá

ernej farbe je vyrobená z kvalitného materiálu. Vysoko kvalitná ochrana hlavy od spoločnosti Benlee, ktorá zaručuje maximálnu viditeľnosť s vysokou ochranou. Fixácia suchým zipsom na zadnej strane hlavy.

môžete mať 26.09

Benlee BENLEE Prilba FULL PROTECTION - čierna Benlee BENLEE Prilba FULL PROTECTION - čierna
Benlee BENLEE Prilba FULL PROTECTION - čierna

BENLEE Prilba FULL PROTECTION – čierna  BENLEE Prilba FULL PROTECTION v čiernej farbe je vyrobená zo syntetickej kože so silným polstrovaním na lícne kosti a brade. Prilba BENLEE je vyvinutá špeciálne na box s bielymi goliermi, ktorému treba do určitej miery zabrániť zraneniu.

môžete mať 26.09

Benlee BENLEE Prilba FULL FACE - čierna Benlee BENLEE Prilba FULL PROTECTION - čierna
Benlee BENLEE Prilba FULL FACE - čierna

BENLEE Prilba FULL FACE – čierna Táto vysoko kvalitná prilba s chráničmi lícnych kostí značky Benlee je dokonalým spoločníkom na intenzívne bojové umenie, či už je to sparring alebo súťaž. BENLEE Prilba OPEN FACE v čiernej farbe. Poskytuje dokonalé uchytenie a dobrú ochranu.

môžete mať 26.09

VENUM Detská prilba VENUM CHALLENGER Benlee BENLEE Přilba MIKE JUNIOR - čierna
VENUM Detská prilba VENUM CHALLENGER

Detská prilba VENUM CHALLENGER je ideálna na ochranu hláv vašich budúcich šampiónov. Je ľahká a pohodlná a umožňuje nositeľovi voľný pohyb a sústredenie sa na útoky súpera. Detská prilba VENUM CHALLENGER poskytuje takmer úplnú ochranu. Kryje čelo, lebku, lícne kosti a bradu.

môžete mať 26.09

Benlee BENLEE Přilba MIKE JUNIOR - čierna Benlee BENLEE Přilba MIKE JUNIOR - čierna
Benlee BENLEE Přilba MIKE JUNIOR - čierna

BENLEE Mike JUNIOR prilba v čiernej farbe je vyrobená z kvalitného materiálu. Vysokokvalitná ochrana hlavy od spoločnosti Benlee pre maximálnu viditeľnosť s vysokou ochranou. Ideálne pre sparring. CE testované podľa DIN EN 13277.

môžete mať 26.09

Benlee Prilba BENLEE PREMIUM - hnedá Benlee BENLEE Přilba MIKE JUNIOR - čierna
Benlee Prilba BENLEE PREMIUM - hnedá

Táto vysokokvalitná prilba s lícnicami od spoločnosti Benlee je dokonalým spoločníkom pri intenzívnych bojových umeniach, či už ide o sparing alebo súťaž. Prilba BENLEE PREMIUM v hnedej farbe. Polstrované čelo a extra dlhé lícnice poskytujú optimálnu ochranu.

môžete mať 26.09

Fairtex 8 WEAPONS Prilba Unlimited - biela NEX Ružová súprava chráničov EX210, vel. L D-253-L
Fairtex 8 WEAPONS Prilba Unlimited - biela

8 WEAPONS Helma Unlimited v bielej farbe. Prilba je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože. 8 WEAPONS Helma vás ochráni pred nadmernými nárazmi. Prilba Unlimited má zosilnené polstrovanie na čele a lícnych kostiach, ktoré vás chráni, aby ste sa mohli pripraviť na ďalšiu sériu

môžete mať 26.09

Fairtex 8 WEAPONS Prilba Unlimited - čierna NEX Ružová súprava chráničov EX210, vel. L D-253-L
Fairtex 8 WEAPONS Prilba Unlimited - čierna

8 WEAPONS Helma Unlimited v čiernej farbe. Prilba je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože. 8 WEAPONS Helma vás ochráni pred nadmernými nárazmi. Prilba Unlimited má zosilnené polstrovanie na čele a lícnych kostiach, ktoré vás chráni, aby ste sa mohli pripraviť na ďalšiu sériu

môžete mať 26.09

NEX Ružová súprava chráničov EX210, vel. L D-253-L NEX Ružová súprava chráničov EX210, vel. L D-253-L
NEX Ružová súprava chráničov EX210, vel. L D-253-L

Sada chráničov na zápästie, lakte a kolená. Vyrobená z kvalitných materiálov, pre tú najväčšiu ochranu Vášho dieťaťa. Všetky chrániče sú vybavené zapínaním na suchý zips.

môžete mať 27.09

Partner: SKITT
Phantom Prilba PHANTOM APEX APEX Full Face - Neón Phantom Prilba PHANTOM APEX APEX Full Face - Neón
Phantom Prilba PHANTOM APEX APEX Full Face - Neón

Prilba PHANTOM APEX Full Face v neónovej farbe s jednoduchým avšak dokonale funkčným dizajnom. Prilba PHANTOM je vyrobená z PU má penové polstrovanie s High-technológiou. Zapínanie na suchý zips s možnosťou regulácie vzadu na helme. Vhodná na všetky druhy bojových športov ako

môžete mať 26.09

Phantom Prilba PHANTOM APEX Full Face - sand Phantom Prilba PHANTOM APEX APEX Full Face - Neón
Phantom Prilba PHANTOM APEX Full Face - sand

Prilba PHANTOM APEX Full Face v sand farbe s jednoduchým avšak dokonale funkčným dizajnom. Prilba PHANTOM je vyrobená z PU má penové polstrovanie s High-technológiou. Zapínanie na suchý zips s možnosťou regulácie vzadu na helme. Vhodná na všetky druhy bojových športov ako napr.

môžete mať 26.09

Phantom Prilba PHANTOM muay thai Phantom Prilba PHANTOM APEX APEX Full Face - Neón
Phantom Prilba PHANTOM muay thai

Prilba PHANTOM muay thai v čiernej farbe s jednoduchým dizajnom. Prilba PHANTOM je vyrobená z PU. Prilba PHANTOM má high-tech penové polstrovanie. Zapínanie na suchý zips na zadnej strane.

Logo Fairtex. Vyrobeno v Thajsku.
Kvalita a tradice to je Fairtex

môžete mať 26.09