Kód: 440530

Fitmin Medium Maintenance 15 kg

Fitmin Medium Maintenance 15 kg

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Krmivo pre dospelé psy stredných a veľkých plemien, so stredným obsahom energie.
Celý popis
49,90 €
3,33 €/kg
Tovar od: MALL
49,90 €
3,33 €/kg
Posledné 3 kusy

31.5.2023 na výdajnom mieste
30.5.2023 na vašej adrese

Popis

Kompletné krmivo Fitmin vyrobené z čerstvého mäsa s jedinečným pečeňovým obalom na povrchu granúl. Obsahuje prírodné látky podporujúce trávenie a činnosť čriev, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Určené pre psy ktorých hmotnosť sa pohybuje medzi 13 – 35 kg.

Zloženie: hydinová múčka, kukurica, ryža, pšenica, slepačie vajcia, kuracie mäso, rybia múčka, pšeničné klíčky, cukrovarské rezky sušené, hydinový tuk, mäsový extrakt, ľanové semeno, sušené jablčné výlisky, pivovarské kvasnice, hydrogénfosforečnan vápenatý, lososový olej, sušená mrkva, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, konzervované, s antioxidantom doplnkové látky ES.

Akostné znaky: N-látky 23%, tuk 12%, vláknina 3%, popol 7%, vápnik 1,1%, fosfor 0,9%, sodík 0,3%, metabolizovateľná energie 13,53 MJ / 1 kg.

Kŕmny návod: uvedený na obale. Uvedené dávkovanie je len orientačný a slúži ako pomôcka pre prvé 4 týždne používania krmiva. Potom vždy vykonajte posúdenie výživného stavu Vášho psa.Toto posúdenie možno jednoducho vykonať nahmatáním rebier – musíte je pod kožou ľahko nahmatať, ale nesmie vyčnievať. Ak má Vaše zviera nadmernú hmotnosť, neznižujte kŕmnu dávku, ale nahraďte tretinu krmivá granulami Fitmin mini light, aby bol zachovaný rovnaký objem podávaného krmiva.