DELIKAN CD Light 23/10 1kg

DELIKAN CD Light 23/10 1kg


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Superpémiové kompletné krmivo pre starších psov a pre psov s nadváhou. Použité suroviny tohto krmiva zabezpečujú nižší príjem podielu bielkovín a energie pri vysokom štandarde dietetiky a požadovanej kvalite bielkovín a tuku. Jednotlivé zložky krmiva (predovšetkým hydinov?… Celý popis

3.15
3,15 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100022273287

Popis

Popis produktu

Superpémiové kompletné krmivo pre starších psov a pre psov s nadváhou.

Použité suroviny tohto krmiva zabezpečujú nižší príjem podielu bielkovín a energie pri vysokom štandarde dietetiky a požadovanej kvalite bielkovín a tuku. Jednotlivé zložky krmiva (predovšetkým hydinové mäso a produkty z hydiny, vrátane ryže) vytvárajú predpoklad optimálnej stravy pre psov starších alebo obéznych. Pri zníženom podiele bielkovín a energie je ale zachovaná plnohodnotná skladba makro aj mikroprvkov vrátane podielu vitamínov. Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézu kolagénu. Tým je zabezpečená správna regenerácia kostného a chrupavkového tkaniva a dobré hojenie rán. U starších psov je to aj prevencia voči kývanie a vypadávanie zubov. Spoločne s vitamínom C prispieva k zvýšenej odolnosti a zlepšenému imunitnému systému podiel obsiahnutých probiotík, ktoré pozitívne upravujú črevnú mikroflóru. Týmto spôsobom je zlepšený príjem a využitie vitamínov a minerálnych látok obsiahnutých v tomto krmive.

Zloženie: obilniny (ryža, kukurica), mäso a produkty živočíšneho pôvodu (sušené hydinové mäso, sušené rybie mäso, lososový extrakt) , obilniny (ryža, kukurica), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (kukuričný glutén, cukrovarské rezne), tuky a oleje (hydine tuk, slnečnicový olej, lososový olej), kvasnice, yucca, minerálne látky. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá. Analytické zložky: N-látky 23%, tuky a oleje 10%, popol 7,2%, vláknina 3,3%.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť (kg) 1 kg
Kategorie krmiv PREMIUM
Veľkosť plemena všetky
Určenie krmiva OVERWEIGHT
Príchuť s kuracím mäsom