Pedigree SMALL s hovädzím mäsom a zeleninou 12 kg

Pedigree SMALL s hovädzím mäsom a zeleninou 12 kg

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien do 10 kg s hovädzím mäsom, zeleninou.
Celý popis
27,50 €
Vrátane DPH
20,70 €
-24%
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

22.10.2021 k osobnému odberu
Predajne
 
22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 785899

Popis

Dospelí psi menších plemien majú špecifické nároky na stravu.

Pedigree Mini obsahuje menšie granule, ktoré prinášajú psovi väčší pôžitok z kŕmenia a navyše pomáhajú udržať jeho zuby zdravé a čisté. Granule sú ochutené mäsovou šťavou, čo zvyšuje atraktivitu krmiva aj pre náročnejšie malé plemená. Každý pes si zaslúži kvalitnú výživu, ktorá mu pomáha žiť zdravý a šťastný život. Odborníci na výživu psov potvrdili, že predpokladom zdravia každého psa sú 4 univerzálne potreby: dobré trávenie, zdravá koža a srsť, silný imunitný systém a starostlivosti o ústnu dutinu. A preto sú nové suché krmivá Pedigree Vital Protection vyvinuté tak, aby riešili všetky štyri uvedené zásadné aspekty zdravia psa.

Suché krmivá Pedigree zaisťujú kalórie z ľahko stráviteľné potravy, vitamínov a minerálov, ktoré môžu malí psi premieňať na vitalitu a energiu. Krmiva Pedigree obsahujú špeciálne chrumkavé granule, ktoré pomáhajú čistiť zuby psa a udržujú jeho ďasná zdravé. Vďaka zdokonalenej kombinácii rozpustnej a nerozpustnej vlákniny pomáha zložení nových suchých krmív Pedigree udržiavať zdravé trávenie a optimálne využitie živín. Krmiva Pedigree sú špeciálne pripravená s obsahom slnečnicového oleja a zinku, ktoré viditeľne vyživujú kožu a srsť vášho psa. Krmiva Pedigree obsahujú vitamín E, ktorý pôsobí ako antioxidant, a minerály, ktoré podporujú zdravý imunitný systém psa.

Zloženie:

  • Obilniny, Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (vrátane 4% hovädzieho mäsa v červenohnedých granuliach), Oleje a tuky (vrátane 0.5% slnečnicového oleja), Bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, Minerálne látky, Vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, Zelenina (vrátane 4% mrkvy v oranžových granulách, 4% hrášku v zelených granuliach)

Bezpečnostné varovanie: Čerstvá pitná voda musí byť neustále k dispozícii. Sáčky skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Zakrytím dýchacích ciest môže dôjsť k uduseniu. Ďalšie informácie: Vyvinuté v spolupráci s výskumným veterinárnym centrom Waltham – vedúcou svetovou autoritou vo výžive a starostlivosti o malé zvieratá.