Pedigree SMALL s hovädzím mäsom a zeleninou 12 kg

96%
Hodnotenie: 4,8
Pedigree

Pedigree SMALL s hovädzím mäsom a zeleninou 12 kg

96%
Hodnotenie: 4,8
Pedigree

Náš tip

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien do 10 kg s hovädzím mäsom, zeleninou. Celý popis

20.7
4.8 282
27,50 € Vrátane DPH
20,70 €
-24%
Na sklade 5+ kusov

Kód: 785899

Popis

Popis produktu

Dospelí psi menších plemien majú špecifické nároky na stravu.

Pedigree Mini obsahuje menšie granule, ktoré prinášajú psovi väčší pôžitok z kŕmenia a navyše pomáhajú udržať jeho zuby zdravé a čisté. Granule sú ochutené mäsovou šťavou, čo zvyšuje atraktivitu krmiva aj pre náročnejšie malé plemená. Každý pes si zaslúži kvalitnú výživu, ktorá mu pomáha žiť zdravý a šťastný život. Odborníci na výživu psov potvrdili, že predpokladom zdravia každého psa sú 4 univerzálne potreby: dobré trávenie, zdravá koža a srsť, silný imunitný systém a starostlivosti o ústnu dutinu. A preto sú nové suché krmivá Pedigree Vital Protection vyvinuté tak, aby riešili všetky štyri uvedené zásadné aspekty zdravia psa.

Suché krmivá Pedigree zaisťujú kalórie z ľahko stráviteľné potravy, vitamínov a minerálov, ktoré môžu malí psi premieňať na vitalitu a energiu. Krmiva Pedigree obsahujú špeciálne chrumkavé granule, ktoré pomáhajú čistiť zuby psa a udržujú jeho ďasná zdravé. Vďaka zdokonalenej kombinácii rozpustnej a nerozpustnej vlákniny pomáha zložení nových suchých krmív Pedigree udržiavať zdravé trávenie a optimálne využitie živín. Krmiva Pedigree sú špeciálne pripravená s obsahom slnečnicového oleja a zinku, ktoré viditeľne vyživujú kožu a srsť vášho psa. Krmiva Pedigree obsahujú vitamín E, ktorý pôsobí ako antioxidant, a minerály, ktoré podporujú zdravý imunitný systém psa.

Zloženie:

  • Obilniny, Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (vrátane 4% hovädzieho mäsa v červenohnedých granuliach), Oleje a tuky (vrátane 0.5% slnečnicového oleja), Bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, Minerálne látky, Vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, Zelenina (vrátane 4% mrkvy v oranžových granulách, 4% hrášku v zelených granuliach)

Bezpečnostné varovanie: Čerstvá pitná voda musí byť neustále k dispozícii. Sáčky skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Zakrytím dýchacích ciest môže dôjsť k uduseniu. Ďalšie informácie: Vyvinuté v spolupráci s výskumným veterinárnym centrom Waltham – vedúcou svetovou autoritou vo výžive a starostlivosti o malé zvieratá.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť (kg) 12 kg
Kategorie krmiv ekonomickej
Vek psa dospelý pes
Aktivita zvieraťa Normálne
Veľkosť plemena malé
Určenie krmiva bežné krmivo
Hypoalergický nie
Gainfree - bez obilnín nie
Príchuť s hoväzím mäsom

Diskusia

Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Položte otázku našim profíkom.

Položiť otázku