K-9 Perfection Adult Cat 12 kg

K-9 Perfection Adult Cat 12 kg

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Veľmi chutné vysoko stráviteľné kompletné suché krmivo vhodné pre mačky všetkých vekových kategórií, od rastúcich mačiatok až k dospelým mačkám, vrátane mačiek aktívnych, brehoch alebo dojčiacich.
Celý popis
42,20 €
Vrátane DPH
3,52 €/kg
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

6.7.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
6.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 542768

Popis

Špeciálne prispôsobené potrebám mačiek, predovšetkým kontrolovaným pH, prídavkom brusníc a zníženým obsahom horčíka, znižuje riziko ochorenia niektorými z často sa vyskytujúcich metabolických chorôb mačiek (močové kamene).

Umožňuje dosiahnuť optimálnej kondície a zdravej srsti s vysokou pružnosťou a leskom. Krmivo je veľmi chuťovo príťažlivé, pretože nie je vyrobené z mäsokostných múčok, ale z naturálnej masovej pasty z kurčiat. Obsahuje kuracie mäso a vnútornosti, hydinové mäso, stabilizovaný hydinový tuk, obilnou múčku a lepok, obilné klíčky, mineráliea vitamíny.

Krmivo poskytuje kompletnú a vyváženú výživu dospelých mačiek v bežnej záťaži. Množstvo krmiva sa podáva podľa hmotnosti, temperamentu, veku a požadovanej telesnej kondície. Krmivo je kompletné a žiadne dodatočné vitamíny alebo minerálne prídavky nie sú potrebné. Mačka musí mať po celý deň prístup k dostatočnému množstvu čerstvej vody.

Zloženie:

  • múčka z kuracieho mäsa, mletá žltá kukurica, kukuričná múčka, kurací tuk (stabilizovaný vitamínom E), mletá pšenica, rybia múčka, mleté ​​ovsené chrumky, kuracie mäso a produkty, kurací vývar, kyselina ortofosforečná, chlorid sodný, hydrogenfosforečnan vápenatý, kvasnice, brusnice, konopná múčka, chlorid sodný, cholinchlorid, kyselina sorbová, taurín, vitamíny: A, B1, B2, B6, B12, E, niacinamid, pantothenan vápenatý, kyselina listová, biotín, seleničitan sodný, síran železnatý heptahydrát, oxid manganatý, síran zinočnatý heptahydrát, síran meďnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý bezvodý, seleničitan sodný.