Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg
68 €

Granule pre mačky Maine Coon sú v tvare kociek, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. Pre zaistenie kvalitnej srsti a zdravej kože sú obohatené o dôležité aminokyseliny a vitamíny. Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Persian Adult 10 kg
68 €

Granule pre perzské mačky sú v tvare mandlí, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. Obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny a prebiotiká zaisťujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Royal Canin Persian Adult 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin British Shorthair Kitten 10 kg
84,70 € 76 €

Granule pre mačiatka britských krátkosrstých mačiek sú v tvare polmesiaca, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. Obsiahnuté bielkoviny a prebiotiká zaisťujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Royal Canin British Shorthair Kitten 10 kg je vhodné kŕmivo pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Maine Coon Kitten 10 kg
83,30 € 74,70 €

Granule pre mačiatka Maine Coon a pre gravidné mačky sú v tvare kociek, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. Obsiahnuté bielkoviny a prebiotiká zaisťujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Royal Canin Maine Coon Kitten 10 kg podporuje vývoj kostí a kĺbov.

Royal Canin Maxi Adult 4 kg-19%
34,80 € 28 €

Akcia

Granule pre perzské mačky sú v tvare mandlí, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. Obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny a prebiotiká zaisťujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Royal Canin Persian Adult 4 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Siamese Adult 10 kg-19%
68,20 € 55,20 €

Akcia

Granule pre siamské mačky sú dutého rúrkovitého tvaru, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. O vyživenú kožu a srsť sa postarajú aminokyseliny, vitamíny a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Royal Canin Siamese Adult 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Ragdoll Adult 10 kg
69 €

Granule pre ragdoll mačky sú v tvare ihlanu, dobre sa žujú a starajú o ústnu hygienu. O vyživenú kožu a srsť sa postarajú aminokyseliny, vitamíny a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Royal Canin Ragdoll Adult 10 kg je vhodné kŕmenie pre udržanie zdravia močových ciest.

Royal Canin Sphynx Adult 10 kg
69 €

Granule pre sphynx mačky disponujú dôležitými minerálmi, ktoré zaisťujú zdravé močové cesty. Trojuholníkový tvar krmiva zaisťuje dlhšie žuvanie a zlepšuje ústnu hygienu. Royal Canin Sphynx Adult 10 kg sú s vysokým obsahom kalórií a tukov.