Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
••

Zháňate doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie GPS navigácie do auta porovnali od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákazníckych výhod:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Po SR prevádzkujeme viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie GPS navigácie do auta alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Plaťte online, na dobierku, alebo s MALL Pay - nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.
Okrem tovaru z kategórie GPS navigácie do auta nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50 Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50
Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50

Bezdrôtová zadná kameradržiakom na ŠPZ Garmin BC 50. Dosah signálu 15 metrov, široký uhol záberu 160º, v spojení s kompatibilnou Garmin navigáciou živý obraz s HD rozlíšením až 720p. Vodeodolnosť s krytím IP67, možnosť ďalšieho predĺženia signálu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin DriveSmart 76 MT-S EU Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50
Garmin DriveSmart 76 MT-S EU

Autonavigace s detailními mapami Čr a Evropy včetně informací pro řidiče a doživotní aktualizací přes PC. Garmin DriveSmart 76 MT-S EU je vybavená vysoce citlivou GPS a velkým 7" dotykovým displejem s vysokým rozlišením, na kterém skvěle vynikne 3D zobrazení budov a všechny dopravní informace. Nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth, slot na paměťovou microSD kartu, hlasové pokyny v českém jazyce, databáze radarů a další smart funkce.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Navitel NAVITEĽ E505 Magnetic Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50
Navitel NAVITEĽ E505 Magnetic

NAVITEĽ E505 Magnetic

môžete mať 29.09 - 03.10

Partner: VISO TRADE
AUR GPS projektor k telefónu Spectrum AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
AUR GPS projektor k telefónu Spectrum

GPS projektor k telefónu Spectrum

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: AURSHOP SK
Garmin Drive 55 AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
Garmin Drive 55

Autonavigácia s detailnými mapami Európy vrátane informácií pre vodičov a aktualizáciami. Garmin Drive 55 je vybavená vysoko citlivou GPS a jasným 5.5" dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Má pripojenie Wi-Fi a Bluetooth, hlasové pokyny a rad smart funkcií pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie na cestách. Funkcia doprava naživo a upozornenie vodiča pred nástrahami. Sprievodná aplikácia Garmin Drive.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin Camper 1095 MT-D (10.1") AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
Garmin Camper 1095 MT-D (10.1")

Výkonná 10" GPS navigace uzpůsobená speciálně pro řidiče karavanů a obytných vozů. Garmin Camper 1095 MT-D (10.1") má mapy Evropy s doživotními aktualizacemi a možností instalace dalších map, databázi radarů a bezpečnostních kamer, disponuje výpočtem tras podle velikosti a hmotnosti karavanu a nabídne řadu moderních funkcí a upozornění na cestách. Vestavěný hlasový asistent, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné hands-free volání a spárování s telefonem.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TomTom GO CLASSIC 5" Garmin DriveCam 76 (7")
TomTom GO CLASSIC 5"

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO CLASSICdotykový displej s uhlopriečkou 5", poskytuje najaktuálnejšie mapy Európy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, skúšobná verzia Rýchlostné radary. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty až do 32 GB. Funkcia predčítanie textových správ z telefónu, navádzanie jazdnými pruhmi, predpovede cieľov. Súčasťou balenia je obojstranný držiak pre pripevnenie navigácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TomTom GO Navigator 6" Garmin DriveCam 76 (7")
TomTom GO Navigator 6"

Chytrá automobilová GPS navigace. TomTom GO Navigatordotykový displej s úhlopříčkou 6" a obrazovku s kvalitou HD, poskytuje nejaktuálnější světové mapy TomTom a aktualizuje se přes Wi-Fi. Poskytuje aktuální dopravní informace v reálném čase, upozorňuje na radary a další informace. Neomezená technologie TomTom Traffic, Bluetooth, nastavení barevného motivu, statistika trasy. Interní paměť 16GB. Součástí držák Click-and-Drive pro připevnění navigace.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin DriveCam 76 (7") Garmin DriveCam 76 (7")
Garmin DriveCam 76 (7")

Autonavigácia s detailnými mapami Európy a južnej Afriky vrátane informácií pre vodičov a aktualizáciami. Garmin DriveCam 76 je vybavená integrovanou záznamovou kamerou, vysoko citlivou GPS a jasným 7" dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Má pripojenie Wi-Fi a Bluetooth, hlasového asistenta a množstvo praktických navigačných funkcií pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie na cestách. Sprievodná aplikácia Garmin Drive.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50 Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50
Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50

Bezdrôtová zadná kameranočným videním Garmin BC 50. Dosah signálu 15 metrov, široký uhol záberu 160º, technológia NightGlo pre osvetlenie priestoru za vozidlom, v spojení s kompatibilnou Garmin navigáciou živý obraz s HD rozlíšením až 720p. Vodeodolnosť s krytím IP67, možnosť ďalšieho predĺženia signálu. Súčasťou balenia konzolový držiak a držiak na ŠPZ.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TomTom GO CLASSIC 6" Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50
TomTom GO CLASSIC 6"

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO CLASSICdotykový displej s uhlopriečkou 6", poskytuje najaktuálnejšie mapy Európy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, skúšobná verzia Rýchlostné radary. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty až do 32 GB. Funkcia predčítanie textových správ z telefónu, navádzanie jazdnými pruhmi, predpovede cieľov. Súčasťou balenia je obojstranný držiak pre pripevnenie navigácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin Camper 895 MT-D (8.0") Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50
Garmin Camper 895 MT-D (8.0")

Výkonná 8" GPS navigace uzpůsobená speciálně pro řidiče karavanů. Garmin Camper 895 MT-D (8.0") má mapy Evropy s doživotními aktualizacemi a možností instalace dalších map, databázi radarů a bezpečnostních kamer, disponuje výpočtem tras podle velikosti a hmotnosti karavanu a nabídne řadu moderních funkcí a upozornění na cestách. Vestavěný hlasový asistent, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné hands-free volání a spárování s telefonem.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL