Hľadáte doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie gps navigácie do auta zoradili od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Na Slovensku prevádzkujeme
  • viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie gps navigácie do auta alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Okrem tovaru z kategórie gps navigácie do auta nájdete u nás na MALL.SK takmer 1 milión produktov!

TomTom GO CLASSIC 6"
9x

TomTom GO CLASSIC 6"

155 €

Ďalšia ponuka za 133,60 €

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO CLASSICdotykový displej s uhlopriečkou 6", poskytuje najaktuálnejšie mapy Európy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, skúšobná verzia Rýchlostné radary. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty až do 32 GB. Funkcia predčítanie textových správ z telefónu, navádzanie jazdnými pruhmi, predpovede cieľov. Súčasťou balenia je obojstranný držiak pre pripevnenie navigácie.

Tovar od predajcu MALL
Navitel E707 Magnetic
19x

Navitel E707 Magnetic

109 €

7 "automobilová GPS navigácia s aktívnym magnetickým držiakom. Navitel E707 Magnetic má mapy 43 krajín Európy + Ruska, Bieloruska, Kazachstanu a Ukrajiny s doživotnými aktualizáciami, napája sa bez káblov z držiaka a upozorňuje vás na radary. Má 8 GB vnútornej pamäte a dá vám vždy na výber z 3 alternatívnych trás.

Tovar od predajcu MALL
Navitel MS700
26x

Navitel MS700

97,68 €
93,90 €

Ďalšie ponuky od 89 €

Pecka cena

NAVITEL MS700 je offline navigačný systém s Windows CE, ktorý ponúka množstvo pokročilých navigačných funkcií. Má tiež komplexnú databázu rýchlostných kamier, ktorá poskytuje rýchle a presné varovania o obmedzení rýchlosti. Komplikované dopravné uzly sa zobrazujú v 3D, takže sa vám nepodarí vynechať žiadne výjazdy na diaľnici. Hlasové správy sú k dispozícii v mnohých jazykoch.

Tovar od predajcu MALL
-14%
TomTom GO EXPERT 7"
3x

TomTom GO EXPERT 7"

459 €
394,30 €

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO EXPERT má výkonný reproduktor, dotykový displej s uhlopriečkou 7" a obrazovku v HD rozlíšení. Poskytuje najaktuálnejšie svetové mapy, ktoré aktualizuje cez Wi-Fi, a to až 3× rýchlejšie. Podáva aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, upozorňuje na radary a umožňuje pohodlné navádzanie jazdnými pruhmi a naplánovanie tej najlepšej trasy podľa typu vozidla. Ďalšou výhodou je možnosť hlasového ovládania, vďaka ktorému bude vaša cesta bezpečnejšia. Aplikácia TomTom My Drive, technológia Bluetooth, 3D stavby, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 32GB s 2GB RAM. Súčasťou balenia je držiak Click-and-Drive pre pripevnenie navigácie.

Tovar od predajcu MALL
Navitel E700
9x

Navitel E700

109 €
93,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Navigácia Navitel E700 so 7" displejom ponúkne mapové podklady štátov EU plus Ruska, Kazachstanu s doživotnou aktualizáciou. Ďalej ponúkne bohatú databázu POI bodov, databázu radarov.

Tovar od predajcu MALL
TomTom GO CLASSIC 5"
4x

TomTom GO CLASSIC 5"

140,50 €

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO CLASSICdotykový displej s uhlopriečkou 5", poskytuje najaktuálnejšie mapy Európy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, skúšobná verzia Rýchlostné radary. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty až do 32 GB. Funkcia predčítanie textových správ z telefónu, navádzanie jazdnými pruhmi, predpovede cieľov. Súčasťou balenia je obojstranný držiak pre pripevnenie navigácie.

Tovar od predajcu MALL
-39%
Garmin Overlander
4x

Garmin Overlander

699,90 €
425,10 €
Posledný kus za túto cenu!

Terénna GPS navigácia pre dobrodruhov. Garmin Overlander má cestné aj topografické mapy Európy, Stredného východu a severnej a južnej Afriky s doživotnou aktualizáciou a ako bonus zmapované miesta južnej a severnej Ameriky, ktoré nie sú pokryté signálom. Je vybavená dotykovým 6,95“ displejom s duálnou orientáciou, kompasom a barometrom a meria nadmorskú výšku i sklon terénu.

Tovar od predajcu MALL
TomTom GO Discover 6"
8x

TomTom GO Discover 6"

283,60 €

Ďalšia ponuka za 269 €

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO Discover má dotykový displej s uhlopriečkou 6" a obrazovku s kvalitou HD, poskytuje najaktuálnejšie svetovej mapy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi3× rýchlejšie. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, upozorňuje na radary, volné parkovacie miesta či ceny pohonných hmôt. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, 3D stavby, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 32GB s 2GB RAM. Súčasťou je držiak Click-and-Drive pre pripevnenie navigácie.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50

Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50

199 €
Novinka

Bezdrôtová zadná kameradržiakom na ŠPZ Garmin BC 50. Dosah signálu 15 metrov, široký uhol záberu 160º, v spojení s kompatibilnou Garmin navigáciou živý obraz s HD rozlíšením až 720p. Vodeodolnosť s krytím IP67, možnosť ďalšieho predĺženia signálu.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Camper 1090 MT-D
3x

Garmin Camper 1090 MT-D

799,70 €
Posledný kus za túto cenu!

10" GPS navigácia navigácia prispôsobená špeciálne pre karavany. Garmin Camper 1090 MT-D má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami, údaje z databází radarov a kempingových databáz ACSI, CamperContact a Trailer's PARK. Výhodou sú podrobné informácie o doprave, počasí a cenách paliva, vstavaný hlasový asistent, Wi-Fi pripojenie pre aktualizáciu máp a technológie Bluetooth pre pohodlné hands-free volanie.

Tovar od predajcu MALL
Garmin dezl LGV1010, MT-D (10")

Garmin dezl LGV1010, MT-D (10")

899,90 €
Novinka

10" automobilová GPS navigace ideální zejména pro řidiče kamionů. Garmin Dezl LGV1010 MT-D má profily pro různé typy vozidel s detailně nastavitelnými parametry podle velikosti a hmotnosti vozidla. GPS obsahuje mapy Evropy s doživotními aktualizacemi, údaje z databází radarů a aplikace Truck Parking Europe. Výhodou jsou plánovač přestávek, podrobné dopravní informace, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné a bezpečné hands-free volání.

Tovar od predajcu MALL
TomTom GO Discover 7"
4x

TomTom GO Discover 7"

349,90 €

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO Discover má dotykový displej s uhlopriečkou 7" a obrazovku s kvalitou HD, poskytuje najaktuálnejšie svetovej mapy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi3× rýchlejšie. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, upozorňuje na radary, volné parkovacie miesta či ceny pohonných hmôt. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, 3D stavby, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 32GB s 2GB RAM. Súčasťou je držiak Click-and-Drive pre pripevnenie navigácie.

Tovar od predajcu MALL