Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Futon matrace. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Futon matrace najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Futon matrace alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)

Prírodná surová bavlna je ideálna surovina na výplň futonu. Jej vlastnosti sú pozitívne pre pokojný a nerušený spánok. Futon je zo 100 % bavlny, je plnený vrstvami bavlny, nie “chomáčmi”. Preto si zachováva svoju elasticitu a v priebehu spánku dokáže rozložiť a zachovať teplotu po celom tele.P

môžete mať 13.12 - 14.12

futons.cz FUTON LATEX (prevedenie KAUČUK) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON LATEX (prevedenie KAUČUK)

Latex uchváti svojou poddajnosťou a mäkkosťou. Futon zaisťuje príjemné a zdravé spanie na materiáloch prírodnej bázy. Vhodný na všetky typy rámov, najmä rozkladacie, ale aj na podlahu. Použitie hlavne pre starších ľudí, ženy a deti. Ďalej ľudia s problémami chrbtice, ale aj ľudia s nadváhou.

môžete mať 13.12 - 14.12

futons.cz FUTON COCONUT (prevedenie KOKOS) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON COCONUT (prevedenie KOKOS)

Pôvodný japonský futon by mal byť vyrobený len z bavlny. Ale preto, že sa ľudia stali viac pohodlní a nepotrebujú denne manipulovať s matracov, začali sa pridávať do futonu rôzne podporné a pohodlné materiály.

môžete mať 13.12 - 14.12

futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT) futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)
futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)

Tvrdší ale najkomfortnejší prírodný futon pre zdravé spanie a odpočinok. Je zložený z 3 pružných vrstev. Kokosová vrstva je tvrdšia a pevnejšia, latexová dodáva futonu potrebnú mäkkosť a elasticitu. Bavlna potrebné a žiadané vlastnosti. Výsledný efekt je komfortné spanie pre náročnú klientelu.

môžete mať 13.12 - 14.12

futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok) futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)
futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)

Chcete mať svoj futon nielen v spálni, ale aj inde? Čo napríklad rovno vonku, na záhrade, alebo terase? Máme riešenie. Rovno dva futony na sebe môžete použiť ako lehátko, dve lehátka, alebo sofu s opierkou. Vďaka vodoodpudivé látke futonu nevadí a ňu menšie dážď, ranná rosa, alebo trochu snehu.

môžete mať 13.12 - 14.12