futons.cz FUTON COCONUT (prevedenie KOKOS), 140x200

futons.cz FUTON COCONUT (prevedenie KOKOS)

302 €
Doprava zadarmo

Pôvodný japonský futon by mal byť vyrobený len z bavlny. Ale preto, že sa ľudia stali viac pohodlní a nepotrebujú denne manipulovať s matracov, začali sa pridávať do futonu rôzne podporné a pohodlné materiály.

futons.cz FUTON LATEX (prevedenie KAUČUK), 140x200

futons.cz FUTON LATEX (prevedenie KAUČUK)

302 €
Doprava zadarmo

Latex uchváti svojou poddajnosťou a mäkkosťou. Futon zaisťuje príjemné a zdravé spanie na materiáloch prírodnej bázy. Vhodný na všetky typy rámov, najmä rozkladacie, ale aj na podlahu. Použitie hlavne pre starších ľudí, ženy a deti. Ďalej ľudia s problémami chrbtice, ale aj ľudia s nadváhou.

futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA), 140x200

futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)

214 €
Doprava zadarmo

Prírodná surová bavlna je ideálna surovina na výplň futonu. Jej vlastnosti sú pozitívne pre pokojný a nerušený spánok. Futon je zo 100 % bavlny, je plnený vrstvami bavlny, nie “chomáčmi”. Preto si zachováva svoju elasticitu a v priebehu spánku dokáže rozložiť a zachovať teplotu po celom tele.P

futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT), 160x200

futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)

438 €
Doprava zadarmo

Tvrdší ale najkomfortnejší prírodný futon pre zdravé spanie a odpočinok. Je zložený z 3 pružných vrstev. Kokosová vrstva je tvrdšia a pevnejšia, latexová dodáva futonu potrebnú mäkkosť a elasticitu. Bavlna potrebné a žiadané vlastnosti. Výsledný efekt je komfortné spanie pre náročnú klientelu.

futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok), 140x200

futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)

393 €
Doprava zadarmo

Chcete mať svoj futon nielen v spálni, ale aj inde? Čo napríklad rovno vonku, na záhrade, alebo terase? Máme riešenie. Rovno dva futony na sebe môžete použiť ako lehátko, dve lehátka, alebo sofu s opierkou. Vďaka vodoodpudivé látke futonu nevadí a ňu menšie dážď, ranná rosa, alebo trochu snehu.