QUICK Sport lopta Jacy veľ.1christmas delivery
7,30 € 7,10 €

Ručne šitá futbalová lopta je vyrobená zo 3 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Je určená predovšetkým pre deti. QUICK Sport lopta Jacy veľ.1 je vhodná pre hru na tráve.

QUICK Sport lopta Chitsa vel.4christmas delivery
14,70 € 14 €

Ručne šitá futbalová lopta je vyrobená zo 4 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Je určená predovšetkým pre žiakov. QUICK Sport lopta Chitsa vel.4 je vhodná pre hru na tráve.

QUICK Sport lopta Wahkanchristmas delivery
51,60 € 41,80 €

Futbalová lopta je vyrobená zo 6 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Možno ju využívať na medzinárodnej súťaže. QUICK Sport lopta Wahkan je vhodná pre vonkajšiu aj vnútornú hru.

SELECT FB Diamond vel. 5christmas delivery

SELECT FB Diamond vel. 5

Hodnotenie: 4,8
30,50 € 30,10 €

Futbalová lopta o veľkosti 5 disponuje ručne šitou konštrukciou a 32 panelmi. Je vhodný predovšetkým pre tréningy a zápasy strednej kategórie. SELECT FB Diamond vel. 5 ponúka skvelé vlastnosti pri lete aj na zemi.

QUICK Sport lopta Swift nízky odskokchristmas delivery
18,40 € 18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručne šitá futbalová lopta je vyrobená zo 4 vrstiev, ktoré zaručujú vysokú odolnosť. Možno ju využívať na sálový futbal. QUICK Sport lopta Swift nízky odskok je vhodná pre vonkajšiu aj vnútornú hru.

SELECT FB Contra veľ. 4christmas delivery

SELECT FB Contra veľ. 4

Hodnotenie: 3,8
25,10 € 24,10 €

Futbalová lopta s veľkosťou 4 disponuje ručne šitou konštrukciou z 32 panelov. Použitý materiál a 5-vrstvová vložka zaisťujú skvelé letové vlastnosti. Je vhodný predovšetkým pre detské klubové tréningy. SELECT FB Contra veľ. 4 je vyrobená zo syntetickej kože.

SELECT FB Futsal Super biela veľ. 4christmas delivery
80,60 € 59,90 €

Futsalová lopta s veľkosťou 4 je vyrobená z kvalitného a ručne spracovaného materiálu. Skvele sa ovláda, má menší odskok a farebný dizajn, ktorý je dobre viditeľný a hráčom umožní rýchlejšie reagovať. SELECT FB Futsal Super biela veľ. 4 je ideálna pre zápasy na najvyššej úrovni.

QUICK Sport Lemo 5christmas delivery

QUICK Sport Lemo 5

Hodnotenie: 5
15,48 € 13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z materiálu Leather Kid. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Lemo 5 bude ideálnym darčekom pre každého futbalistu.

SELECT FB Futsal Mimaschristmas delivery

SELECT FB Futsal Mimas

Hodnotenie: 4,6
42 € 26,70 €

Futsalová lopta s veľkosťou 4 je vyrobená z kvalitného a ručne spracovaného materiálu. Skvele sa ovláda a má menší odskok vďaka špeciálnej vnútornej duši. SELECT FB Futsal Mimas je vhodná na tréningy mladých hráčov.

QUICK Sport Zbrojovka Mini Classicchristmas delivery
9,66 € 8,30 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 0 je vyrobená z materiálu L110. Je ručne šitá z 3 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Zbrojovka Mini Classic bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

QUICK Sport Zbrojovka Mini Newchristmas delivery
9,66 € 8,30 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 0 je vyrobená z materiálu L110. Je ručne šitá z 3 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Zbrojovka Mini New bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

QUICK Sport Bohemians Mini Newchristmas delivery
9,66 € 8,30 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 0 je vyrobená z materiálu L110. Je ručne šitá z 3 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Bohemians Mini New bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

QUICK Sport Zbrojovka 5 Newchristmas delivery
17,42 € 16,20 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z materiálu Leather Kid. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Zbrojovka 5 New bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

QUICK Sport Bohemians 5 Classicchristmas delivery
17,42 € 16,20 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z materiálu Leather Kid. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 Classic bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

QUICK Sport Bohemians Mini Classicchristmas delivery
9,66 € 8,30 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 0 je vyrobená z materiálu L110. Je ručne šitá z 3 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Bohemians Mini Classic bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

QUICK Sport Bohemians 5 Newchristmas delivery
17,42 € 16,20 €

Klubová futbalová lopta s veľkosťou 5 je vyrobená z materiálu Leather Kid. Je ručne šitá zo 4 vrstiev. Využitie nájde predovšetkým pri vonkajšej hre na trávnatom povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 New bude ideálnym darčekom pre fanúšikov tohto futbalového klubu.

SELECT FB Futsal Master veľ. 4 biela žltáchristmas delivery
45,90 € 37 €

Posledný kus za túto cenu!

Futsalová lopta s veľkosťou 4 je vyrobená z kvalitnej a ručne spracovanej syntetickej kože. Skvele sa ovláda, má menší odskok a farebný dizajn, ktorý je dobre viditeľný a hráčom umožní rýchlejšie reagovať. SELECT FB Futsal Master vel. 4 biela žltá je ideálna na tréningy.

SELECT FB Contra veľ. 5christmas delivery

SELECT FB Contra veľ. 5

Hodnotenie: 5
25,10 € 24,10 €

Futbalová lopta s veľkosťou 5 disponuje ručne šitou konštrukciou z 32 panelov. Použitý materiál a 5-vrstvová vložka zaisťujú skvelé letové vlastnosti. Je vhodný predovšetkým pre detské klubové tréningy. SELECT FB Contra veľ. 5 je vyrobená zo syntetickej kože.

SELECT FB Diamond vel. 4christmas delivery

SELECT FB Diamond vel. 4

Hodnotenie: 4,3
30,70 €

Futbalová lopta o veľkosti 4 disponuje ručne šitou konštrukciou s 32 panelmi. Je vhodný predovšetkým pre tréningy a zápasy strednej kategórie. SELECT FB Diamond vel. 4 ponúka skvelé vlastnosti pri lete aj na zemi.