Stiga bránka Goal Scorer
173,50 € 133,40 €

Futbalová bránka je tvorená oceľovými rúrkami s priemerom 42 mm a polyetylénovou sieťou. Stiga bránka Goal Scorer je vhodná pre tréning v akomkoľvek počasí.

Stiga Rebounder Kicker 100
75,43 € 55,90 €

Cvičná odrazová sieť Rebounder Kicker 100 od značky Stiga sa skvelo hodí pre tréning nahrávok a streleckej techniky. Sklon siete sa dá ľahko upraviť.

Puma One Grip 1 GC-49%
73 € 36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní brankářské rukavice. Puma One Grip 1 GC jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů a díky silné vrstvě v oblasti dlaní výborně pohlcují náraz. Tělo rukavic je prodyšné a pružné. Perfektní uchycení na ruce je zajištěno zápěstními pásky na suchý zip.

Puma Future 2.5 Shocking Orange/Black
15 € 11,70 €

Kvalitní holenní chrániče. Puma Future 2.5 Shocking Orange/Black jsou velmi lehké chrániče vyrobené z kvalitních materiálů. Jsou vybaveny měkkým polstrováním, které výborně absorbuje nárazy. Pevné uchycení zajišťují nastavitelné pásky Velcro.

Puma One Protect 3-44%

Puma One Protect 3

Hodnotenie: 5
54 € 29,90 €

Akcia

Kvalitní brankářské rukavice. Puma One Protect 3 jsou vyrobeny z latexu (oblast dlaně), polyuretanu a polyesteru. Silná latexová vrstva v oblasti dlaně poskytuje výborný grip a absorpci nárazů. Rukavice jsou vhodné na tréninkové využití.

Spokey Shiny D

Spokey Shiny D

Hodnotenie: 5
6,38 € 6 €

Spokey Shiny D je oboustranný vzdušný rozlišovací dres. Nezbytný pro trénink a rekreační skupinové hry.

Spokey Shiny
3,42 € 3,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Spokey Shiny je obojstranný ľahký a vzdušný rozlišovací dres. Nevyhnutný pre tréning a rekreačné skupinové hry.

Spokey Shiny
3,70 €

Spokey Shiny je oboustranný lehký a vzdušný rozlišovací dres. Nezbytný pro trénink a rekreační skupinové hry.

Spokey Shiny

Spokey Shiny

Hodnotenie: 5
3,42 € 3,20 €

Spokey Shiny je oboustranný lehký a vzdušný rozlišovací dres. Nezbytný pro trénink a rekreační skupinové hry.

KEEPERsport Brankárske rukavice Varan6 Pro GC
75 € 59 €

Nové rukavice Varan6 Pro GC. Rukaviciam KEEPERsport Varan6 dôverujú aj profíci z najvyššej Fortuna ligy: Matúš Kira (MFK Zemplín Michalovce), Tomáš Jenčo (FK Pohronie Žiar/Hronom), Martin Jedlička (DAC Dunajská Streda), Benjamín Száraz (DAC Dunajská Streda), Adrián Chovan (Vion Zlaté Moravce).

Rehab Brankárske rukavice Core CG1 NC
25 € 19,99 €

Výborné tréningové rukavice s vnútorným strihom prstov, robustnou penou SmashGrip a latexom na vonkajšej strane. Rukavice s fantastickým pomerom cena/kvalita a exkluzívnym dizajnom. Sú vhodné rovnako pre mladé talenty, ako aj pre skúsených brankárov.

Erima Brankárske rukavice Skinator Match NC
75 € 39,95 €

Firma erima predstavuje úplne nový model brankárskych rukavíc Skinator Match NC. Tieto rukavice sa vyznačujú osvedčenou 4 mm penou Hypersoft s výbornou priľnavosťou v každom počasí v kombinácii s obľúbeným vnútorným strihom prstov a s vynikajúcim pomerom cena/kvalita.

Erima Brankárske rukavice Skinator Training NC
40 € 25 €

Firma erima predstavuje úplne nový model brankárskych rukavíc Skinator Training NC. Tieto rukavice sa vyznačujú osvedčenou 3,5 mm penou Supersoft s výbornou priľnavosťou v každom počasí a vynikajúcim pomerom cena/kvalita.

Joma chrániče kolien
26 € 22 €

Chrániče kolien s penovou výstužou. Pletené s otvorom na vnútornej strane, ktorý uľahčuje pohyb a lepšiu cirkuláciu vzduchu.

Joma chrániče lakťov Block
24 € 20 €

Lakťové chrániče s penovou výstužou. Pletené s otvorom na vnútornej strane, ktorý uľahčuje pohyb a lepšiu cirkuláciu vzduchu.

KEEPERsport Brankárske rukavice Varan6 Hero NC
100 € 75 €

TOP rukavice Varan6 Hero NC. Rukaviciam KEEPERsport Varan6 dôverujú aj profíci z najvyššej Fortuna ligy: Matúš Kira (MFK Zemplín Michalovce), Tomáš Jenčo (FK Pohronie Žiar/Hronom), Martin Jedlička (DAC Dunajská Streda), Benjamín Száraz (DAC Dunajská Streda), Adrián Chovan (Vion Zlaté Moravce).

KEEPERsport Brankárske rukavice Varan6 Premier NC
60 € 45 €

S modelom rukavíc Varan6 Premier NC prináša firma KEEPERsport to najlepšie pre úspešných a cieľavedomých brankárov. Kto tvrdo pracuje, potrebuje aj najlepšiu výstroj. Preto sme využili ešte ľahší a prospešnejší materiál.

KEEPERsport prilba Head Guard Hero
55 € 45 €

KEEPERsport prilba Head Guard Hero ti zabezpečí ochranu v rôznych krkolomných situáciach v pokutovom území. Ako brankár sa musíš chrániť sám. Na súperovho hráča alebo bránku nemôžeš brať ohľad. Preto je vhodné ochrániť si hlavu vhodnou prilbou rovnako ako to robil napríklad aj Petr Čech.

Rehab Brankárske rukavice Core CG1 FS NC
30 € 24,99 €

Rukavice rehab so špeciálnou ochranou na 4 prstoch. Výborný tréningový model s vnútorným strihom prstov, robustnou penou SmashGrip a latexom na vonkajšej strane. Rukavice s fantastickým pomerom cena/kvalita a exkluzívnym dizajnom. Sú vhodné rovnako pre mladé talenty, ako aj pre skúsených brankárov.

Rehab Brankárske rukavice MASTER CG2 NC
50 € 39,99 €

Rukavice „Master CG2“ sú drzou, ale rozumnou skladbou: vnútorný strih prstov, pena Pro Grip a latex na vonkajšej strane. Tieto vlastnosti spolu vytvárajú majstrovské dielo. Cena v kombinácii s jedinečným dizajnom a výbornými vlastnosťami vytvárajú rukavice, ktoré sú „nutnosť“ pre každého brankára.