Zenker Forma zajačik 3D

Zenker Forma zajačik 3D

Hodnotenie: 4,5
13 €
+ doprava zadarmo

Špeciálna 3D forma pre pohodové veľkonočné pečenie od značky Zenker. Forma o objeme 0,5 litra v tvare zajačika je vyrobená s nepriľnavým povrchom Teflon Classic pre jednoduché vyklopenie.


Zenker plech na pizzu

Zenker plech na pizzu

Hodnotenie: 4
6,26 €
6 €
+ doprava zadarmo

Plech na pizzu je vyrobený z nepriľnavého teflónu. Dierovaný plech zaručí chrumkavé cesto domácej pizze. – Vhodný do umývačky riadu Priemer plechu je 32 cm.


Zenker plech na vanilkové rožteky
15 €
+ doprava zadarmo

Plech na vanilkové rožteky je vyrobený z nepriľnavého teflónu. Na jednom plechu je 42 rožtekov, ktoré budú jeden ako druhý. – Vhodný do umývačky riadu


Zenker Plech na pečenie univerzálny, výsuvný
18 €
+ doprava zadarmo

Nemáte vždy ten správny rozmer plechu ktorý práve potrebujete? S výsuvným, nastaviteľným plechom značky Zenker môžete upiecť buchtu podľa rozmeru, ktorý vás napadne.


Zenker forma na biskupský chlieb
17,10 €
+ doprava zadarmo

Forma na biskupský chlieb je vyrobená z veľmi odolného nepriľnavého materiálu. Odporúča sa umývať iba pod tečúcou vodou, nie je vhodná do umývačky riadu. Forma je nastaviteľná od 25 – 35 cm.


Zenker plech bez okrajov

Zenker plech bez okrajov

Hodnotenie: 5
14,52 €
14 €
+ doprava zadarmo

Plech bez okrajov Mojave Gold je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný proti poškriabaniu a prasknutiu. je tenký 0,3 cm. – Vhodný do umývačky riadu


Zenker Forma na bábovku SPECIAL MINI 18,5 cm
11 €
+ doprava zadarmo

Formička s priemerom 18,5 cm z radu Mini Special značky Zenker má nepriľnavý povrch ILAG Special. Malá bábovka bude skvelá ako dezert alebo pre veľmi malú domácnosť.


Zenker Formičky na kremrole 6ks
7,25 €
+ doprava zadarmo

Formičky značky Zenker na rúrky s priemerom 1,7×6,5 cm sú kónické. V balení nájdete šesť formičiek, ktoré sú vyrobené s nepriľnavým povrchom Teflon Classic.


Zenker Plechy na pizzu Special Countries
24 €
+ doprava zadarmo

Plechy na pizzu SPECIAL COUNTRIES o priemere 32 cm značky Zenker majú nepriľnavý povrch Teflon Classic. V balení nájdete okrem plechov tiež stojančeky a krájač na pizzu.


Zenker Forma na biskupský chlieb Energy Save 30 cm
7,25 €
7 €
+ doprava zadarmo

Forma na biskubský chlebíček s dĺžkou 30 cm je vyrobená z nepriľnavého Teflonu Classic, ktorý znižuje dobu pečenia o 30%. Nebojte sa pečenia so značkou Zenker.


Zenker Forma na bábovku Energy Save 22 cm
13 €
+ doprava zadarmo

Čierna forma na bábovku s priemerom 22 cm je vyrobená z nepriľnavého Teflonu Classic, ktorý znižuje dobu pečenia o 30%. Forma z radu Energy Save sa vám bude snažiť ušetriť čas, aby ste ho netrávili len v kuchyni.


Zenker Plech Special TO GO 42,5x29,5x7,5 cm
22 €
+ doprava zadarmo

Plech SPECIAL TO GO s maximálnou dĺžkou 42,5 cm. Forma značky Zenker má praktické veko pre jednoduché prenášanie dobrôt. Plech má nepriľnavý povrch Teflon Classic.


Zenker Forma na bábovku CANDY 22 cm
13 €
+ doprava zadarmo

Pekná ružová forma na bábovku s priemerom 22 cm poteší každú gazdinku, určite nezabudnite doplniť aj o ďalšie výrobky z radu Candy. Forma je opatrená povrchovou úpravou ILAG Basic.


Zenker Plech Deluxe 38x25x7cm s prenosným vekom
58 €
+ doprava zadarmo

Plech DELUXE s prenosným vekom má pružinový rám s nepriľnavým povrchom. Dno so smaltovanou povrchovou úpravou odolnou proti ostrým predmetom a s okrajom proti pretečeniu.


Zenker formičky na Tartelletky
7,83 €

6,60 €
+ doprava zadarmo

Formičky na mini koláčiky nazývané tartaletky sú vyrobené z veľmi odolného nepriľnavého materiálu. Odporúča sa umývať iba pod tečúcou vodou, nie sú vhodné do umývačky riadu. V balení nájdete 6 kusov formičiek.


Zenker Forma na biskupský chlebíček CANDY 30 cm
9 €
+ doprava zadarmo

Pekná ružová forma na biskupský chlebíček s dĺžkou 30 cm poteší každú gazdinku, určite nezabudnite doplniť aj o ďalšie výrobky z radu Candy. Forma je opatrená povrchovou úpravou ILAG Basic ..


Zenker Plechy na pizzu Special Countries 29 cm
13,42 €
13 €
+ doprava zadarmo

Plechy na pizzu SPECIAL COUNTRIES o priemere 29 cm značky Zenker majú nepriľnavý povrch Teflon Classic. V balení nájdete okrem plechov krájač / lopatku na pizzu.


Zenker forma na tortu Mini, 16 cm
10,18 €

9 €
+ doprava zadarmo

Forma na mini tortu je vyrobená z odolného materiálu Ilag. Priemer formy je 16 cm. Využijete na pečenie malých tôrt pre deti, alebo na menšie oslavy. Nie je vhodná do umývačky riadu.


Zenker forma srnčí chrbát
7,83 €

7 €
+ doprava zadarmo

Forma srnčí chrbát je vyrobená z veľmi odolného nepriľnavého materiálu. Odporúča sa umývať iba pod tečúcou vodou, nie je vhodná do umývačky riadu. Dĺžka formy je 30 cm.


Zenker Forma na tortu CANDY 26 cm
11,80 €
+ doprava zadarmo

Pekná ružová forma na tortu s priemerom 26 cm poteší každú gazdinku, určite nezabudnite doplniť aj o ďalšie výrobky z radu Candy. Forma je opatrená povrchovou úpravou ILAG Basic.


Zenker forma na tortu Mini, 12 cm
9,80 €

8,10 €
+ doprava zadarmo

Forma na mini tortu je vyrobená z odolného materiálu Ilag. Priemer formy je 12 cm. Využijete na pečenie malých tôrt pre deti, alebo na menšie oslavy. Nie je vhodná do umývačky riadu.


Zenker Forma Baránok 3D
13,79 €
+ doprava zadarmo

Špeciálna 3D forma pre pohodové veľkonočné pečenie od značky Zenker. Forma s objemom 1 liter v tvare baránka je vyrobená s nepriľnavým povrchom Teflon Classic pre jednoduché vyklopenie.


Zenker Forma na tortu SPECIAL MINI 18 cm
10,13 €
10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Forma o priemere 18 cm z radu Mini Special značky Zenker má pružný rám pre ľahké vyklopenie malého dezertu. Nepriľnavý povrch ILAG Special vám pomôže pripraviť tortu bez nepríjemností.


Zenker Forma na chlieb 26,5 cm
17 €
+ doprava zadarmo

Oválna forma na chlieb od značky Zenker je pokrytá nepriľnavým povrchom ILAG, ktorý vydrží vysoké teploty až do 230 °C.