Maxwell & Williams Clique Fondue 2 dielne - červené
15,99 € 10,90 €

Nádherné porcelánové fondue na čokoládu v žiarivej červenej farbe. Skladá sa z dvoch dielov, pričom spodná nádobka je určená pre vloženie čajové sviečky. Súčasťou sady sú aj 4 vidličky s plastovou rukoväťou, ktorá je farebne zakončená. Fondue je vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry. Pochádza z kolekcie značky Maxwell & Williams.

Orion Kotlík/fondue GRANDE 21,5 cm
30,70 € 25,90 €

Kotlík na fondue z hliníka s povrchovou úpravu Pfluon Granit a štýlovú drevenou pokrievkou. S týmto produktom značky Orion svojim blízkym a kamarátom ľahko pripravíte gurmánsky zážitok. A rozhodne sa pri užívaní kotlíka nemusíte obmedzovať len na klasické fondue. Pokrmy udržíte teplé pomocou sviečky v špeciálne uspôsobenej spodnej časti kotlíka.

Tescoma Čokoládové fondue DELÍCIA
37,90 €

Čokoládové fondue DELÍCIA je vynikajúce pre prípravu ovocného čokoládového fondue, namáčania cukroviniek v čokoláde, nalievanie čokolády do formičiek a zdobenie rozpustenou polevou.

Beka Fondue set ARÔME 15,5 cm
40,90 €

BEKA Fondue set ARÔME 15,5 cm sa skvele hodí na prípravu syrového, mäsového aj čokoládového fondue. Sada obsahuje 6 farebne označených vidličiek s drevenou rukoväťou, 1 fondue hrniec a držiak hrnca z liatiny, stojan a horák.

Lamart Typia sada Fondue 11 ks LT7008
19,60 €

Nerezové fondue je výborné pre prípravu a štýlové servírovanie nielen masových fondue. Usporiadajte hostinu s týmto vynikajúcim dezertom, ktorý si bude každý pochvaľovať.

TimeLife Set na fondue keramika 6 častí
10,45 € 9,30 € 1,55 €/ks

Sada na fondue obsahuje 4 vidličky z nerez ocele s farebným plastovým zakončením. Ľahšie tak rozpoznáte, komu patrí ktorá vidlička. TimeLife Set na fondue keramika 6 častí nájde využitie nielen pri rodinných oslavách, ale aj romantických večeroch pre dvoch.

Kela Siena fondue, 11 ks

Kela Siena fondue, 11 ks

Hodnotenie: 5
49,99 € 41,80 €

Naozajstný chuťový pôžitok zažijete len s fondue Siena značky Kela, ktorý vám umožní dochutiť si mäso, rybu či pečivo podľa svojej chuti. Nádoba je vyrobená z nerezovej ocele a chrómu.

Lamart Sada fondue CARNE LT7007
43,20 €

Sada fondue CARNE LT7007 je nerezovo – smaltová a je výborná na prípravu štýlového servírovania mäsových, syrových, ale aj ovocných fondue. Sada CARNE je vhodná až pre 6 osôb a hodí sa na každé stretnutie.