Maxwell & Williams Clique Fondue 2 dielne - červené
30,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherné porcelánové fondue na čokoládu v žiarivej červenej farbe. Skladá sa z dvoch dielov, pričom spodná nádobka je určená pre vloženie čajové sviečky. Súčasťou sady sú aj 4 vidličky s plastovou rukoväťou, ktorá je farebne zakončená. Fondue je vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry. Pochádza z kolekcie značky Maxwell & Williams.


Lamart Sada fondue CARNE LT7007
39,99 €

31,20 €

Sada fondue CARNE LT7007 je nerezovo – smaltová a je výborná na prípravu štýlového servírovania mäsových, syrových, ale aj ovocných fondue. Sada CARNE je vhodná až pre 6 osôb a hodí sa na každé stretnutie.


Tescoma Fondue SIESTA pre 6 osôb (707006)-20%
154,40 €

123,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná fondue súprava SIESTA nielen pre slávnostné chvíle s vašimi priateľmi. Môžete využiť na zeleninové, mäsové, syrový fondue, ale zďaleka najobľúbenejšie je však čokoládové fondue s misou ovocia.


Kela KL-63054 Horľavá pasta 1 L fľaša
8,99 €
8,20 €

Horľavá pasta 1 L fľaša značky KELA je vhodná k sadám fondue značky KELA. Na fľaši sú upozornenia a informácie o zaobchádzaní.


Kela Siena fondue, 11 ks

Kela Siena fondue, 11 ks

Hodnotenie: 5
52,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Naozajstný chuťový pôžitok zažijete len s fondue Siena značky Kela, ktorý vám umožní dochutiť si mäso, rybu či pečivo podľa svojej chuti. Nádoba je vyrobená z nerezovej ocele a chrómu.


ILSA Sada fondue Normandie 10 ks, litina
72 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada na fondue zo smaltovanej liatiny v dizajne červenej farby. Vychutnajte si so svojimi priateľmi alebo rodinou vynikajúce sladké alebo slané fondue. Táto luxusná nádoba sa u vás doma určite nestratí.


Kela Čokoládové fondue PAOLA keramika 10x14,5cm
14,42 €
13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Čokoládové fondue PAOLA je vyrobené z veľmi kvalitnej keramiky. V balení nájdete 2 nerezové vidličky s plastovou rukoväťou a nádobu na fondue. Objem nádoby na čokoládu je 350 ml.


Lamart LT7032 Fondue sada pre 6 osôb
24,92 €

19,20 €

Unikátna fondue sada značky Lamart pre 6 osôb vám spríjemní chvíľky strávené s vašimi priateľmi či rodinou. Nerezová súprava s grilovacím kameňom je skvelou voľbou nielen pre prípravu a štýlové servírovanie mäsových a syrových fondue.


Tescoma Čokoládové fondue DELÍCIA
31,10 €

Čokoládové fondue DELÍCIA je vynikajúce pre prípravu ovocného čokoládového fondue, namáčania cukroviniek v čokoláde, nalievanie čokolády do formičiek a zdobenie rozpustenou polevou.


TimeLife Set na fondue keramika 6 součástí
10,40 €

Novinka

Sada na fondue obsahuje 4 vidličky z nerez oceli s barevným plastovým zakončením. Snáze tak rozpoznáte, komu patří která vidlička. TimeLife Set na fondue keramika 6 součástí najde využití nejen při rodinných oslavách, ale i romantických večerech ve dvou.


Lamart Typia sada Fondue 11 ks LT7008
18,99 €

15,40 €

Nerezové fondue je výborné pre prípravu a štýlové servírovanie nielen masových fondue. Usporiadajte hostinu s týmto vynikajúcim dezertom, ktorý si bude každý pochvaľovať.