mesačne

Luxusné Florbalove doplnky

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Florbalove doplnky. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Florbalove doplnky doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Florbalove doplnky najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Florbalove doplnky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
SEDCO Florbalová bránka Official 160*115cm - červená SEDCO Florbalová bránka Official 160*115cm - červená
SEDCO Florbalová bránka Official 160*115cm - červená

Florbalová bránka Oficial: kov, bez siete. Rozmery – 160 × 115 × 45 hore – 60dole. Hmotnosť 12 kg.

môžete mať 17.05 - 21.05

Sona Bránka na florbal Junior skladacia SEDCO Florbalová bránka Official 160*115cm - červená
Sona Bránka na florbal Junior skladacia

Skladacia florbalová bránka Sona Junior je juniorskou verziou florbalovej bránky a je vhodná pre florbalový tréning na klubovej úrovni, v školách aj v domácich podmienkach.

môžete mať 15.05 - 16.05

Unihoc Florbalové brankárske nohavice - čierna SEDCO Florbalová bránka Official 160*115cm - červená
Unihoc Florbalové brankárske nohavice - čierna

Brankárske nohavice UnihocVhodné pre súťažných a rekreačných florbalových brankárov. Nohavice z odľahčených, ale vysoko odolných polyesterových vlákien ponúkajú dostatočný komfort a vysoký stupeň ochrany. Dokonalý strih av oblasti kolien špeciálny zosilnený materiál.

Unihoc Florbalové brankárske nohavice - čierna Unihoc Florbalové brankárske nohavice - čierna

Unihoc Florbalové brankárske nohavice UNIHOC Unihoc Florbalové brankárske nohavice - čierna
Unihoc Florbalové brankárske nohavice UNIHOC

Brankárske nohavice UnihocVhodné pre závodné aj rekreačné brankára florbalu. Nohavice z odľahčených, ale vysoko odolných polyesterových vlákien ponúkajú dostatočný komfort a vysoký stupeň ochrany.

Partner: Sedco cz
Unihoc Florbal dres brankársky - modrá Unihoc Florbalové brankárske nohavice - čierna
Unihoc Florbal dres brankársky - modrá

Florbal brankársky dres UNIHOC: vesta s ochranným polstrovaním.

Stiga Goal Street 135 x 110 cm Florbalový set MASTER (2 bránky, 2 hokejky, loptička)
Stiga Goal Street 135 x 110 cm

Florbalová brána Goal Street 135 × 110 cm od značky Stiga má kvalitnú oceľovú konštrukciu a je ideálna na tréningy i zápasy.

môžete mať 14.05

Partner: MALL
Florbalový set MASTER (2 bránky, 2 hokejky, loptička) Florbalový set MASTER (2 bránky, 2 hokejky, loptička)
Florbalový set MASTER (2 bránky, 2 hokejky, loptička)

MASTER Unihockey set (2 bránky, 2 hokejky, loptička) (MASSPSO-0013) .

Momentálne nedostupné

Partner: Shumee

Partner: Greatstore
Spartan Florbal vak s loptičkami SPARTAN 820 - 80 ks Sona Florballová bránka Sona 3798 kov so sieťou červená 60x45 cm
Spartan Florbal vak s loptičkami SPARTAN 820 - 80 ks

Florbal vak na loptičky SPARTAN 820Značkový florbalový vak s loptičkami – 80 ksTechnický popis:- Výrobca: SPARTAN- Vak s uzavřením- priehladné pevná síťka- 80 kusov míčků- Priemer: 72mm

Unihoc Florbal dres brankársky UNIHOC Sona Florballová bránka Sona 3798 kov so sieťou červená 60x45 cm
Unihoc Florbal dres brankársky UNIHOC

Florbal dres brankářský UNIHOC: vesta s ochranným polstrováním.

Sona Florballová bránka Sona 3798 kov so sieťou červená 60x45 cm Sona Florballová bránka Sona 3798 kov so sieťou červená 60x45 cm
Sona Florballová bránka Sona 3798 kov so sieťou červená 60x45 cm

Florbalová bránka SONA je bránka vhodná nielen pre florbalista s rozmermi 60×45 cm ideálny ako pre tréningové, tak rekreačné účely. Vzhľadom k menším rozmerom sa hodí k tréningom na menších