Klimáček Viliam: GUnaGU... GUnaGU? GUnaGU! (30 rokov – 30 hier)
29,90 € 25,71 €

Viliam hovorí s Viliamom či Klimáček spovedá Klimáčka – spisovateľ, dramatik, režisér a zakladateľ divadla GUnaGU spovedá sám seba nielen o tridsaťročnej histórii tohto kultového divadla, ale aj o atmosfére niekdajšieho Slovenska od roku 1985 až dodn

Tatum Barnes W.: Ježiš vo filme ...prvých sto rokov a viac
22,99 € 19,77 €

Ježiš Nazaretský predstavuje dominantnú postavu v západnej civilizácii už viac než 2 000 rokov, odkedy žil a zomrel v rímskej Palestíne v 1. storočí. Postupne sa stal ústrednou postavou aj v nastupujúcej globálnej kultúre.

Kolektív autorov: Divadlo skrat - kryptotyp
7 € 6,02 €

Prvá časť knihy výberovo zachytáva záznamy z divadelných skúšok prebiehajúcich takmer rok vo voľnom čase akteróv, skúšok-stretávaní, ktoré sú však zároveň istým typom spoločenského komunitného života a v rámci neho aj pokusom nájsť riešenia individuá

Jakubisko Juraj: Perinbaba
36 € 30,96 €

Volám sa Perinbaba, poznáme sa už tridsať tri rokov, ale na môj vek sa ma nepýtajte. Nepamätám si ho, lebo som na zemi odjakživa. Moja ľadová guľa je môj verný pomocník na našej spoločnej ceste. Ona mi pomáha sledovať každý krok vášho života.

autor neuvedený: Monty Python´s Flying Circus
29,90 € 25,71 €

Milujete Monty Python? Slavíte poctivě Mezinárodní den švihlé chůze? Pro všechny nadšence do kultovního Létajícího cirkusu je tato kniha opravdovou lahůdkou.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: