Allnature Fazuľa adzuki 500 g
2 €

Fazuľa adzuki sú v dnešnej dobe obľúbené nielen v ázijskej kuchyni, ale po celom svete. Je možné ich pridávať do polievok, šalátov či nátierok. Varená fazuľa adzuki má sladšiu orechovú chuť. Sú skvelým zdrojom vlákniny, bielkovín, minerálnych látok a vitamínov skupiny B.

Country Life Fazuľa mungo 500 g
1,70 €

Fazuľa mungo je výborná exotická strukovina so špecifickou vôňou. Ide o typickú súčasť indickej a čínskej kuchyne. Fazuľky sú chutné ako príloha, v šaláte alebo z nich možno pripraviť výbornú polievku. .

Country Life Fazuľa adzuki BIO
1,90 €

Nazývajú sa fazuľa, ale sú príbuzné skôr mungo. Môžete ich namočiť a potom variť. Používajú sa ako príloha, do šalátov, polievok a dokonca sa hodí aj do sladkých jedál. Majú skvelú orieškovú chuť. Vychutnajte si ich v biokvalite.

Country Life Fazuľa čierna oblička 500 g
1,90 €

Čierna oblička je veľká fazuľa s lesklým čiernym povrchom. Čím je fazuľa tmavšia, tým má výraznejšiu chuť, ktorá je podobná fazuľu adzuki. Okrem výbornej chuti pôsobí v jedle tiež svojou výraznou farbou, dokonca aj po uvarení. Široké využitie v teplej i studenej kuchyni. .

Country Life Fazuľa čierne oko 500 g
2 €

Fazuľa dostala svoj názov podľa charakteristickej čiernej alebo žltej škvrny na krémovo bielom podklade. Má príjemnú ľahko orieškovú chuť, trochu pripomína cícer. Vychutnajte si ju v biokvalite v polievke, šalátu alebo v nátierke. .