Allnature Fazuľa adzuki 500 g
1,90 €

Fazuľa adzuki sú v dnešnej dobe obľúbené nielen v ázijskej kuchyni, ale po celom svete. Je možné ich pridávať do polievok, šalátov či nátierok. Varená fazuľa adzuki má sladšiu orechovú chuť. Sú skvelým zdrojom vlákniny, bielkovín, minerálnych látok a vitamínov skupiny B.

Country Life Fazuľa adzuki 500 g
1,60 €

Nazývajú sa fazuľa, ale sú príbuzné skôr mungo. Môžete ich namočiť a potom variť. Používajú sa ako príloha, do šalátov, polievok a dokonca sa hodí aj do sladkých jedál. Majú skvelú orieškovú chuť. .

Country Life Fazuľa čierna oblička 500 g
1,70 €

Čierna oblička je veľká fazuľa s lesklým čiernym povrchom. Čím je fazuľa tmavšia, tým má výraznejšiu chuť, ktorá je podobná fazuľu adzuki. Okrem výbornej chuti pôsobí v jedle tiež svojou výraznou farbou, dokonca aj po uvarení. Široké využitie v teplej i studenej kuchyni. .

Wolfberry Adzuki BIO semienka na klíčenie 200 g
2,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Adzuki BIO semienka na klíčenie 200g Wolfberry. Výživné klíčky adzuki svojou jemnou sladkastou chuťou príjemne dochuťou treba šalát alebo ryžu. Najviac je táto fazuľa využívaná v čínskej a japonskej kuchyni, kde tepelne upravujú práve aj jej výhonky.

Allnature Fazuľa mungo 500 g
2,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Fazuľa mungo sú pôvodne indickú surovinou. Dnes sú ale obľúbené celosvetovo. Uvarené sa hodí ako príloha alebo sa pridávajú do zeleninových polievok, šalátov alebo do kuracích mäsových zmesí. Sú veľmi zdravé.

Country Life Fazuľa biela veľká 500 g
2,10 €

Fazuľa výbornej chuti a jemnej konzistencie, vzhľadom i chuťou sa podobá fazuľu lima a maslové fazuľu. Krásne vyniká v pokrmoch. Táto najväčšia fazuľa má múčnu a nepatrne sladkastú chuť, preto sa hodí nielen do slaných jedál, ale aj do sladkých pokrmov. .

Rapunzel Bio biela fazuľa sterilizovaná 400g RAPUNZEL
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bio bielej fazule sterilizovanej Biele fazuľa cannellini v slanom náleve sú vynikajúcim riešením pre tých, ktorým vadí zdĺhavé namáčanie a varenie strukovín. Tieto fazuľa nie je potrebné namáčať a variť, a preto sa hodí k rýchlej a jednoduchej príprave pokrmov.