Country Life Sójové bôby BIO 500 g
1,30 €

Sója v autentickej podobe bôbov v biokvalite. Skúste si z nich vyrobiť domáce sójové mlieko alebo ich využite ako chutnú alternatívu mäsa.


Allnature Fazuľa adzuki 500 g
1,90 €

Fazuľa adzuki sú v dnešnej dobe obľúbené nielen v ázijskej kuchyni, ale po celom svete. Je možné ich pridávať do polievok, šalátov či nátierok. Varená fazuľa adzuki má sladšiu orechovú chuť. Sú skvelým zdrojom vlákniny, bielkovín, minerálnych látok a vitamínov skupiny B.


Country Life Fazuľa adzuki 500 g
1,60 €

Nazývajú sa fazuľa, ale sú príbuzné skôr mungo. Môžete ich namočiť a potom variť. Používajú sa ako príloha, do šalátov, polievok a dokonca sa hodí aj do sladkých jedál. Majú skvelú orieškovú chuť. .


Country Life Fazuľa čierna oblička 500 g
1,70 €

Čierna oblička je veľká fazuľa s lesklým čiernym povrchom. Čím je fazuľa tmavšia, tým má výraznejšiu chuť, ktorá je podobná fazuľu adzuki. Okrem výbornej chuti pôsobí v jedle tiež svojou výraznou farbou, dokonca aj po uvarení. Široké využitie v teplej i studenej kuchyni. .


Allnature Fazuľa mungo 500 g
2,20 €

Fazuľa mungo sú pôvodne indickú surovinou. Dnes sú ale obľúbené celosvetovo. Uvarené sa hodí ako príloha alebo sa pridávajú do zeleninových polievok, šalátov alebo do kuracích mäsových zmesí. Sú veľmi zdravé.


Country Life Hummus zmes na nátierky BIO 200 g
2,20 €

Sypká zmes na prípravu hummus. Hummus je arabská pochúťka, ktorej základné ingrediencií je cícer. Podáva sa ako samostatné jedlo, omáčka alebo príloha k hlavnému jedlu. Vychutnajte si ho v biokvalite. Jednoduchá a rýchla príprava.


Country Life Sójové rezance 100 g
0,70 €

Rezančeky zo sójovej múky. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Rezance do seba dobre vstrebávajú chute, odporúčame ich teda marinovať alebo variť v ochutené vode.


Wolfberry Adzuki BIO semienka na klíčenie 200 g
2,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Adzuki BIO semienka na klíčenie 200g Wolfberry. Výživné klíčky adzuki svojou jemnou sladkastou chuťou príjemne dochuťou treba šalát alebo ryžu. Najviac je táto fazuľa využívaná v čínskej a japonskej kuchyni, kde tepelne upravujú práve aj jej výhonky.


Allnature Cícer 500 g
2,20 €

Cícer je vzhľadom k svojmu zloženiu považovaný za jednu z najzdravších strukovín, a preto by sme ju mali pravidelne zaraďovať do našich jedálničkov.


Allnature Cícer BIO 500 g
2,40 €

Cícer BIO je vďaka svojmu nutričnému zloženiu považovaná za jednu z vôbec najzdravších strukovín. Nechýba v nej cenné minerálne látky ako zinok, draslík, horčík a železo, vitamíny skupiny B, vláknina alebo bielkoviny. Cícer možno pridať do polievok, šalátov i použiť samostatne ako prílohu.


Allnature Šošovka čierna beluga BIO 500 g
2 €

Šošovka čierna beluga BIO obsahuje vysoký podiel bielkovín a vlákniny. Nie je potrebné ju vopred namáčať a po uvarení si zachová tvar i farbu. Je skvelá do šalátov, nátierok, zeleninových nákypov, na obložené misy aj ako príloha.


Allnature Sójové kostky BIO 120 g
3 €

2,70 €

Akcia

Sójové kocky sú obľúbeným produktom pre štart s vegetariánstvom alebo veganstvím ai zarytým mäsožravcom pripomínajú ich obľúbený tradičný pokrm. Sója je doslova mimoriadna plodina a významný zdroj r ostlinných bielkovín a proteínov.


Country Life Cícer 500 g
1,40 €

Cíceru sa tiež niekedy hovorí rímsky hrach. Je to strukovina s jemnou orieškovou chuťou a ľahko krémovou konzistenciou. Môžete ju použiť ako prílohu alebo ako základ nátierok či polievok. .


Country Life Falafel orient BIO 200 g
2,30 €

Zmes na prípravu falafel v biokvalite. Falafel je populárny jedlo v arabskom stredomoria, ktoré sa pripravuje hlavne z cíceru. Jednoduchá a rýchla príprava. Chutí náhrada mäsa v pokrmoch pre vegetariánov a vegánov. Zmes je výborne ochutená, netreba nič pridávať. .


Country Life Sójový granulát 100 g
0,70 €

Výrobok zo sóje. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Granulát do seba dobre vstrebáva chute, možno ho teda vopred marinovať. Vhodný pre prípravu plniek. .


Rapunzel Bio biela fazuľa sterilizovaná 400g RAPUNZEL
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bio bielej fazule sterilizovanej Biele fazuľa cannellini v slanom náleve sú vynikajúcim riešením pre tých, ktorým vadí zdĺhavé namáčanie a varenie strukovín. Tieto fazuľa nie je potrebné namáčať a variť, a preto sa hodí k rýchlej a jednoduchej príprave pokrmov.


Rapunzel Bio cícer sterilizovaná 400g RAPUNZEL
1,50 €

Bio cícer sterilizovaná Sterilizovaná cícer v slanom náleve je vynikajúca riešenie pre tých, ktorým vadí zdĺhavé namáčanie a varenie strukovín. túto cícer nie je potrebné namáčať a variť, a preto sa hodí k rýchlej a jednoduchej príprave pokrmov.