Allnature Šošovka čierna beluga BIO 500 g
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Šošovka čierna beluga BIO obsahuje vysoký podiel bielkovín a vlákniny. Nie je potrebné ju vopred namáčať a po uvarení si zachová tvar i farbu. Je skvelá do šalátov, nátierok, zeleninových nákypov, na obložené misy aj ako príloha.

Allnature Cícer BIO 500 g
2,50 €

Cícer BIO je vďaka svojmu nutričnému zloženiu považovaná za jednu z vôbec najzdravších strukovín. Nechýba v nej cenné minerálne látky ako zinok, draslík, horčík a železo, vitamíny skupiny B, vláknina alebo bielkoviny. Cícer možno pridať do polievok, šalátov i použiť samostatne ako prílohu.

Allnature Fazuľa adzuki 500 g
2 €

Fazuľa adzuki sú v dnešnej dobe obľúbené nielen v ázijskej kuchyni, ale po celom svete. Je možné ich pridávať do polievok, šalátov či nátierok. Varená fazuľa adzuki má sladšiu orechovú chuť. Sú skvelým zdrojom vlákniny, bielkovín, minerálnych látok a vitamínov skupiny B.

Country Life Sójové bôby BIO 500 g
1,50 €

Sója v autentickej podobe bôbov v biokvalite. Skúste si z nich vyrobiť domáce sójové mlieko alebo ich využite ako chutnú alternatívu mäsa.

Country Life Fazuľa mungo 500 g
1,70 €

Fazuľa mungo je výborná exotická strukovina so špecifickou vôňou. Ide o typickú súčasť indickej a čínskej kuchyne. Fazuľky sú chutné ako príloha, v šaláte alebo z nich možno pripraviť výbornú polievku. .

Country Life Cícer 500 g
1,50 €

Cíceru sa tiež niekedy hovorí rímsky hrach. Je to strukovina s jemnou orieškovou chuťou a ľahko krémovou konzistenciou. Môžete ju použiť ako prílohu alebo ako základ nátierok či polievok. .

Country Life Fazuľa čierna oblička 500 g
1,90 €

Čierna oblička je veľká fazuľa s lesklým čiernym povrchom. Čím je fazuľa tmavšia, tým má výraznejšiu chuť, ktorá je podobná fazuľu adzuki. Okrem výbornej chuti pôsobí v jedle tiež svojou výraznou farbou, dokonca aj po uvarení. Široké využitie v teplej i studenej kuchyni. .

Country Life Sójový granulát 100 g
0,70 €

Výrobok zo sóje. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Granulát do seba dobre vstrebáva chute, možno ho teda vopred marinovať. Vhodný pre prípravu plniek. .

Natu Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g
3,90 €

Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g s vysokým obsahom rastlinných bielkovín. Vyrobené sú výhradne zo strukovín! Neobsahujú sóju a sú prirodzene bezlepkové. Vďaka tomu sú obľúbené u vegánov, športovcov i ľudí trpiacich neznášanlivosťou na lepok. .

Allnature Cícer 500 g
2,30 €

Cícer je vzhľadom k svojmu zloženiu považovaný za jednu z najzdravších strukovín, a preto by sme ju mali pravidelne zaraďovať do našich jedálničkov.

Country Life Fazuľa adzuki BIO
1,90 €

Nazývajú sa fazuľa, ale sú príbuzné skôr mungo. Môžete ich namočiť a potom variť. Používajú sa ako príloha, do šalátov, polievok a dokonca sa hodí aj do sladkých jedál. Majú skvelú orieškovú chuť. Vychutnajte si ich v biokvalite.

Country Life Sójové plátky 100 g
0,70 €

Plátky zo sójovej múky. Hodí sa ako náhrada mäsa v pokrmoch. Kocky do seba dobre vstrebávajú chute, odporúčame ich teda marinovať alebo variť v ochutené vode. .

Allnature Fazuľa mungo 500 g
2,30 €

Fazuľa mungo sú pôvodne indickú surovinou. Dnes sú ale obľúbené celosvetovo. Uvarené sa hodí ako príloha alebo sa pridávajú do zeleninových polievok, šalátov alebo do kuracích mäsových zmesí. Sú veľmi zdravé.

Allnature Šošovka červená polená 500g
2,10 €

Novinka

Červená šošovka sa pred varením sa nemusí vôbec namáčať, lebo je uvarená naozaj rýchlo. Naopak je potrebné dávať pozor, lebo sa na rozdiel od bežne používané šošovky veľmi ľahko rozvaria. Je bohatým zdrojom vitamínov, vlákniny, bielkovín i minerálnych látok ako selénu, zinku, fosforu a železa. .

Country Life Fazuľa červená ľadvina BIO 500 g
2,20 €

Červené fazule v biokvalite s výraznou chuťou a väčšou veľkosťou. Čím je fazuľa tmavšia, tým má výraznejšiu chuť. Skvelá príloha k ryžu alebo kukuricu. Vhodné ako náhrada mäsa v pokrme. Široké využitie v teplej i studenej kuchyni. .

Country Life Fazuľa čierne oko 500 g
2 €

Fazuľa dostala svoj názov podľa charakteristickej čiernej alebo žltej škvrny na krémovo bielom podklade. Má príjemnú ľahko orieškovú chuť, trochu pripomína cícer. Vychutnajte si ju v biokvalite v polievke, šalátu alebo v nátierke. .

Country Life Šošovka červená polená 500 g
1,40 €

Červená šošovka nemá šupku ako iné strukoviny a je sfarbená do oranžovej. Nemusí sa namáčať a je rýchlo uvarená. Po uvarení sa rozpadá a hodí sa tak predovšetkým na prípravu kaše alebo polievky. .

Country Life Šošovka červená polená BIO
3,40 €

Červená šošovka nemá šupku ako iné strukoviny a je sfarbená do oranžovej. Nemusí sa namáčať a je rýchlo uvarená. Po uvarení sa rozpadá a hodí sa tak predovšetkým na prípravu kaše alebo polievky.

Organis Červená šošovka půlená BIO 500 g
3,20 € 1,20 €

Červená šošovka v BIO kvalite je l ehce stráviteľná a v hneď hotová. Šošovka je zbavená šupky, vďaka čomu je lepšie stráviteľná a nenadúva. Nie je potrebné ju vopred namáčať. Perfektný do polievok, omáčok, do príloh s kašovitou konzistenciou, po vychladnutí aj do nátierok.

Organis Cirzna BIO 500 g
3,20 € 1,20 €

Cícer čiže rímsky hrach v BIO kvalite. Má všestranné využitie. Nechýba v nej cenné minerálne látky ako zinok, draslík, horčík alebo železo, vitamíny skupiny B, vláknina alebo bielkoviny. Cícer možno pridať do polievok, šalátov aj ako prílohu.