Farby na vlasy od predajcu: Vivantis

  • Predajca
    Vivantis
    ×
-19%
Hennaplus Dlhotrvajúca farba na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour) (Odtieň 6.35 Oriešková)
5x

Hennaplus Dlhotrvajúca farba na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour)

12,10 €
9,70 €

Skladom u partnera – môžete mať 21.04 - 22.04

Dlhotrvajúca farba Hennaplus prináša krásne, trvanlivé a intenzívne odtiene, očarujúce lesk a vyváženú starostlivosť o vlasy. Vaša nová farba vydrží až 3 mesiace. Dlhotrvajúce farby 100% kryjú šediny a dokážu zosvetliť alebo stmaviť farebný odtieň vlasov až o 6 stupňov.

Partner: Vivantis
-20%
Loreal Paris Farba na vlasy Préférense (Odtieň 4.26 Tuscany Studená fialová)

Loreal Paris Farba na vlasy Préférense

7,50 €
6 €

Skladom u partnera – môžete mať 21.04 - 22.04

Akcia

Barva na vlasy Préférence vydrží zářivá až po dobu 8 týdnů. Nejkrásnější barva je barva stále zářivá a intenzivní! .

Partner: Vivantis
-19%
Garnier Permanentná olejová farba na vlasy bez amoniaku Olia (Odtieň 8.13 oslnivá svetlá blond)
2x

Garnier Permanentná olejová farba na vlasy bez amoniaku Olia

6,10 €
4,90 €

Skladom u partnera – môžete mať 21.04 - 22.04

Akcia

Garnier Olia je prvá farba na vlasy s obsahom oleja v farbiacim kréme, ktorý sa priamo podieľa na farbiacim procesu, nielen na záverečné starostlivosť. Farbenie vlasov už nikdy nebude ako predtým!.

Partner: Vivantis
Hennaplus Prírodná farba na vlasy pre mužov Men Own (Odtieň Čierna)
1x

Hennaplus Prírodná farba na vlasy pre mužov Men Own

11,70 €
11,30 €

Skladom u partnera – môžete mať 21.04 - 22.04

Farba Men 's Own je určená špeciálne pre farbenie mužských vlasov. Prináša dlhotrvajúce prirodzené farby, zdravý vzhľad a lesk, spolu s intenzívnou ochrannou starostlivosťou o vlasy. Pomôže vám navrátiť prirodzenú farbu vlasov už počas 5 minút.

Partner: Vivantis
-19%
Loreal Paris Permanentná farba na vlasy Excellence Cool Creme (Odtieň 3.11 )

Loreal Paris Permanentná farba na vlasy Excellence Cool Creme

6,10 €
4,90 €

Skladom u partnera – môžete mať 21.04 - 22.04

Akcia

L´Oréal Paris prichádza s kolekciou legendárnych farieb na vlasy Excellence s technológiou proti mosadzným tónom. Nová rutina, vyvinutá špeciálne pre odtiene Excellence Cool Crème, odhalí žiarivú farbu a uchová ju nádherne studenú na dlhú dobu.

Partner: Vivantis
Loreal Professionnel Gélová farba na vlasy pre mužov Homme Cover 5 3 x 50 ml (Odtieň 4 Medium Brown)

Loreal Professionnel Gélová farba na vlasy pre mužov Homme Cover 5 3 x 50 ml

16,40 €

Skladom u partnera – môžete mať 21.04 - 22.04

Gélová revitalizačný starostlivosti pre mužov, ktorí chcú zakryť šedivé vlasy diskrétnym a prirodzeným spôsobom. Aplikácia trvá len 5 minút, je podobná šampónové kúpeli, vlasy získajú prirodzené odlesky, bez falošných teplých tónov, bez efektu odrastú.

Partner: Vivantis
Schwarzkopf Permanentná farba na vlasy Gliss Color (Odtieň 7-00 Tmavá blond)

Schwarzkopf Permanentná farba na vlasy Gliss Color

5,90 €

Skladom u partnera – môžete mať 21.04 - 22.04

Receptúra so systémom Color Care umožnuje farbiacim pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien. Táto dlhotrvajúca farba s komplexom kyseliny hyalurónovej, ktorá je známa pre svoje hydratačné vlastnosti, nielen chráni vlasy pred poškodením, ale aj o ne stará už počas farbenia aj po ňom.

Partner: Vivantis

Farby na vlasy

Farby na vlasy môžu byť permanentné alebo vo forme prelivu či zmývateľnej farby. Aký je v nich rozdiel a pre koho sa hodí aký typ? Poradíme vám!

Zmývateľné farby na vlasy (toner, šampón, preliv)

Toner, tónovací šampón či preliv dodávajú farbu alebo tón iba na povrch vlasu. Vlas je teda obalený, ale nie je narušená jeho vnútorná štruktúra. Prelivy sa hodia aj na poškodené vlasy, ktoré by farba mohla zničiť. Preliv či toner vydrží asi 6 týždňov a vymýva sa postupne v celej dĺžke, odrast teda nie je toľko viditeľný. Výraznejší podklad však neprekryje. Na výber sú pod značkou Schwarzkopf alebo Londa.

Permanentná farba na vlasy

Permanentná farba preniká do vlasovej štruktúry a dochádza k poškodeniu vlasu. Permanentné farby dobre kryjú a umožňujú aj úplnú zmenu. Permanentnú farbu môžete vybrať od značky Garnier.

Prírodné farby na vlasy (Henna)

Henna je tropická rastlina, ktorej výťažok obaľuje vlas, nepreniká teda do hlbších štruktúr. Vlasy nepoškodzuje, naopak podporuje rast a regeneráciu. K dispozícii je v zúženom výbere odtieňov od značky Voono a vydrží asi 2 týždne. Henna nie je vhodná na zakrývanie šedín.

Vlasový púder, vlasová riasenka

Vlasový púder či riasenka slúži na krátkodobé prekrytie vlasu inou farbou. Zvyčajne vydrží do prvého umytia. Vyberať môžete zo žiarivých farieb, ktorými si ozvláštnite účes, až po klasické tóny na bleskové zakrytie šedín.

Vlasový korektor

Vlasový korektor je určený na prekrytie šedín. Zvyčajne ho nájdete v podobe peny, či spreja. Jeho výhodou je rýchle použitie a výdrž do umytia či vyčesania. Dodáva ich napríklad značka Syoss alebo Wella.

Profesionálne farby na vlasy

Profesionálne farby na vlasy bývajú permanentného charakteru. Následne je nutné pravidelne aplikovať farbu iba na odrasty, aby nedochádzalo k nadmernej záťaži. Profesionálne farby na vlasy patria iba do rúk kaderníkov. Vyrába ich napríklad Loreal PARIS.