Počet nájdených produktov: 8

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Dylon Color Pod Emerald Green
9,06 €

7,08 €

Nový DYLON Machine Dye Pod zaistí jednoduché zafarbenie oblečenia a iných textílií v pohodlí vášho domova. Už žiadne strihanie vrecúšok, z ktorých sa sype prášok farby. Už žiadne zafarbenie vašich rúk. Určené do automatickej práčky Farba smaragdovo zelená.


DYLON Color Pod Navy Blue
9,06 €

7,08 €

Nový DYLON Machine Dye Pod zaistí jednoduché zafarbenie oblečenia a iných textílií v pohodlí vášho domova. Už žiadne strihanie vrecúšok, z ktorých sa sype prášok farby. Už žiadne zafarbenie vašich rúk. Určené do automatickej práčky. Farba námornícka modrá.


DYLON Color Pod Smoke Grey
9,06 €

7,08 €

Nový DYLON Machine Dye Pod zaistí jednoduché zafarbenie oblečenia a iných textílií v pohodlí vášho domova. Už žiadne strihanie vrecúšok, z ktorých sa sype prášok farby. Už žiadne zafarbenie vašich rúk. Určené do automatickej práčky. Farba dymovo sivá.


DYLON Color Pod Tulip Red
9,06 €

7,08 €

Nový DYLON Machine Dye Pod zaistí jednoduché zafarbenie oblečenia a iných textílií v pohodlí vášho domova. Už žiadne strihanie vrecúšok, z ktorých sa sype prášok farby. Už žiadne zafarbenie vašich rúk. Určené do automatickej práčky. Farba sýto červená.


Dylon Color Pod Dusty Violet
9,06 €

7,08 €

Momentálne nedostupné

Nový DYLON Machine Dye Pod zaistí jednoduché zafarbenie oblečenia a iných textílií v pohodlí vášho domova. Už žiadne strihanie vrecúšok, z ktorých sa sype prášok farby. Už žiadne zafarbenie vašich rúk. Určené do automatickej práčky. Farba púdrovo fialová.


DYLON Color Pod Intense Black
9,06 €

7,08 €

Momentálne nedostupné

Nový DYLON Machine Dye Pod zaistí jednoduché zafarbenie oblečenia a iných textílií v pohodlí vášho domova. Už žiadne strihanie vrecúšok, z ktorých sa sype prášok farby. Už žiadne zafarbenie vašich rúk. Určené do automatickej práčky . Farba intenzívna čierna.


DYLON Color Pod Ocean Blue
9,06 €

7,08 €

Momentálne nedostupné

Nový DYLON Machine Dye Pod zaistí jednoduché zafarbenie oblečenia a iných textílií v pohodlí vášho domova. Už žiadne strihanie vrecúšok, z ktorých sa sype prášok farby. Už žiadne zafarbenie vašich rúk. Určené do automatickej práčky. Farba oceánska modrá.


DYLON Color Pod Peony Pink
9,06 €

7,08 €

Momentálne nedostupné

Nový DYLON Machine Dye Pod zaistí jednoduché zafarbenie oblečenia a iných textílií v pohodlí vášho domova. Už žiadne strihanie vrecúšok, z ktorých sa sype prášok farby. Už žiadne zafarbenie vašich rúk. Určené do automatickej práčky. Farba pivoňková ružová.