10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Fandíme našim športovcom! Ako si maximálne užiť najväčšiu športovú udalosť v Pekingu?


Najväčší a najsledovanejší sviatok zimného športu sa opäť po štyroch rokoch blíži, tentoraz budú športovci v období medzi 4. - 20. februárom merať svoje sily v čínskom Pekingu. Aby ste si aj vy mohli z pohodlia domova užiť napínavé zápolenie tých najlepších športovcov sveta, prinášame tipy, ako sa na veľkolepú športovú udalosť pripraviť!

Sledujte športové zápolenie v Pekingu z pohodlia vášho domova!

Do ďalekého Pekingu sa pravdepodobne fandiť nevydáte, môžete si však vytvoriť skvelé prostredie nabité športovým napätím a jedinečnou atmosférou v pohodlí svojho domova a sledovať obľúbené turnaje s celou rodinou! Ako sa pripraviť?

Fandíme našim sportovcům! Jak si maximálně užít největší sportovní událost v Pekingu?

Základom je televízor s dostatočnou uhlopriečkou, na ktorom uvidíte aj tie najmenšie detaily. Nezabudnite ani na kvalitné ozvučenie v podobe domáceho kina alebo soundbaru, ktorého zvuk vás úplne obklopí, a vy sa tak ľahko pocitovo prenesiete do centra diania! A čo je dôležité – nesmie chýbať priestranná sedačka, na ktorú sa všetci pohodlne uvelebíte!

TIP! Nezabudnite motivovať deti – vysvetlite im, v čom spočívajú jednotlivé disciplíny, ako súboj prebieha a farbisto popíšte pôvod tejto svetovo preslávenej športovej súťaže! Zobudíte tak ich záujem o sledovanie športových zápolení a možno zatúžia vyskúšať aj nový druh športu!

Fandite s partiou priateľov a vytvorte tú pravú športovú atmosféru!

Máte svoju obľúbenú zašíváreň, kde sa schádzate s priateľmi? Ak ste priaznivci zimních sportů, premeňte ju v priebehu športových zápasov na priestor, ktorý bude na ich sledovanie ako stvorený.

Aby ste si dopriali dostatočne veľký obraz v prípade, že sa vás zíde viac, inštalujte do miestnosti projektor a projekčné plátno – budete mať pocit, akoby ste boli priamo na štadióne! Urobte si radosť a kúpte si vybavenie pre fanúšikov v podobe dresu, čiapky alebo vlajočky, ktoré atmosféru pri sledovaní zápasov ešte umocnia!

TIP! S pomocou fanúšikovskej sady môžete v priebehu každej významnej športovej udalosti vyzdobiť aj vaše vozidlo, a dať tak športovcom najavo svoju podporu!

Nezabudnite počas sledovania športového zápolenia na štýlové občerstvenie

Chýbať určite nesmie minichladnička, aby ste mali chladené pivo či víno vždy po ruke a mohli osláviť úspechy našich športovcov!

Počas fandenia vám môže rýchlo vyhladnúť, preto by ste okrem chladených drinkov mali myslieť aj na štýlové občerstvenie! Určite si radi pochutnáte na čerstvom popcorne – ten vám behom chvíľky pripraví popkornovač! Aby ste nemuseli počas napínavých súbojov odbiehať na varenie, objednajte si pizzu, ktorú vám dopraví až k dverám.

Ak sa chystáte sledovať športové podujatie s partiou priateľov, pripravte si pre nich prekvapenie – ugrilujte im chutné steaky na elektrickom grile, ktorý je ideálny na použitie v interiéri.

Nenechajte si ujsť turnaj svojich obľúbených športovcov, nech už ste kdekoľvek!

Pokiaľ nemôžete byť v priebehu svetových športových zápasov v pohodlí domova alebo s priateľmi, ale čas trávite napríklad na pracovnej ceste, nezúfajte! Priamy prenos všetkých súbojov môžete sledovať cez mobilnú aplikáciu v chytrém telefonu, notebooku alebo tabletu, stačí vám iba pripojenie k internetu!

V prípade, že sa práve nachádzate v autobuse, na letisku alebo inde vo verejnom priestore, využijete slúchadlá, ktoré dobre izolujú okolité zvuky, a prenesú vás tak rýchlo do miesta diania!

TIP! Nezabudnite, že kvôli časovému posunu o celých sedem hodín (Praha vs. Peking), sa niektoré dôležité turnaje budú odohrávať aj počas skorých ranných hodín. Je teda na mieste nariadiť si budík, aby ste o jedinečné zážitky z priameho prenosu neprišli!

Ďalšie zaujímavé články

Ako vybrať multimediálne centrum

V prípade, že doma nemáte Smart TV, ale radi by ste využívali smart funkcie, ktoré ponúka, nemusíte zúfať... celý článok

Ako vybrať domáce kino

Túžite po kvalitnom prehrávaní filmov, záznamov koncertov, hudby alebo iných multimédií v najvyššej kvalite? Zaobstarajte si domáce kino... celý článok

Ako vybrať televízor

LCD televízory nahradili klasické CRT predovšetkým vďaka svojej možnosti rôzne veľkých uhlopriečok. Aj najlacnejšie... celý článok