Byrne Rhonda: Ako mi Tajomstvo zmenilo život
13,90 €

11,95 €

Bestseller Tajomstvo autorky Rhondy Byrneovej za desať rokov od prvého vydania vynieslo na svetlo sveta množstvo čitateľov, ktorí sa podelili o svoje skutočné príbehy zázračných zmien v živote.


Byrneová Lorna: Modlitby zo srdca
10,90 €

9,37 €

Lorna Byrneová už pomohla miliónom ľudí na celom svete tým, že ich nabáda, aby si uvedomili, že každý má svojho strážneho anjela. Pripomína im, že môžu žiadať o pomoc Boha a anjelov.


Goldschneider Gary: Astrológia pre teba a pre mňa
14,90 €

12,81 €

Astrológia pre teba a pre mňa je úžasný sprievodca znameniami zverokruhu, ktorý vás naučí, ako si poradiť v rôznych medziľudských vzťahoch – či už ide o partnera, priateľov, kolegov či šéfa. Stačí sa ním riadiť a docielite skvelé výsledky.


Kolektív: Rodinná Biblia (zmenšená verzia)
185 €

159,10 €
+ doprava zadarmo

Bohato vyzdobené Biblie patrili k najcennejšiemu majetku šľachtických dvorov. Najlepší maliari Európy zdobili knihy krásnymi ilumináciami.


Kopecky Robert: Ako sa dostať do neba (a pritom nezomrieť)
9,90 €

8,52 €

Ako sa dostať do neba (a pritom nezomireť) Robert Kopecky

Poznanie človeka, ktorý trikrát prežil vlastnú smrť

„Nechcem povedať, že nebo nikdy nebude reálne fyzické miesto, ale že zostane vo večnom okamihu, kde sa duša rozhodne prebývať práve t


Nealová Mary C.: Sedem poučení z neba
10,90 €

9,37 €

V roku 1999 sa ortopedička Mary C. Nealová ocitla na prahu smrti. Pri splavovaní rieky ju stiahol prúd a ona ostala pod hladinou zakliesnená medzi skalami. To, čo nasledovalo, ovplyvnilo celý jej život. Mary C.


Peruová Elizabeth: Vesmírni poslovia
9,90 €

7,92 €

Novinka

Patríte k ľuďom, ktorí túžia dozvedieť sa viac o svojej životnej ceste a zmysle svojho bytia na Zemi? Čo ak je to možné – zistiť pôvod vašej duše, miesto, kde je váš domov, kto ste a prečo ste tu?


Byrneová Lorna: Anjeli na dosah
12,90 €

11,09 €

Od autorky bestsellerov Anjeli v mojich vlasoch, Schody do neba, Posolstvo nádeje od anjelov a Láska z nebies Anjeli na dosah je nové inšpiratívne dielo Lorny Byrneovej, voľné pokračovanie medzinárodného bestsellera Anjeli v mojich vlasoch.


Byrneová Lorna: Anjelské posolstvo
3,90 €

3,35 €

Anjeli sú nositelia nielen svetla a nádeje, ale aj hlbokej múdrosti. V každodennom zhone je ľahké zabudnúť na to, čo je v živote dôležité. Preto si treba pravidelne pripomínať, čo nám radia títo Boží služobníci, a dať sa viesť ich láskavými dotykmi.


Byrneová Lorna: Anjelské zamyslenie
3,90 €

3,36 €

Anjeli nás nabádajú, aby sme sa každý deň na chvíľu zamysleli nad tým, že sme duchovné bytosti a naše myšlienky dávajú životu tvar a farbu. Zastavme sa a načúvajme láskavým radám týchto nebeských pomocníkov.


Dilvar Anand: Otrok
9,90 €

8,51 €

To jediné, čoho by si sa mal báť, je, že nebudeš sám sebou, že tvoj život uplynie a nikdy neurobíš to, čo si chcel urobiť, zmeškáš príležitosť ukázať druhým, aký si, povedať, čo si myslíš, podeliť sa o to, čo máš.


Ostaseski Frank: Päť pozvaní
13,90 €

11,95 €

Uvažovanie o smrti môže mať hlboký a pozitívny dopad nielen na to, ako zomrieme, ale hlavne ako budeme žiť.

Kniha Päť pozvaní je meditáciou o zmysle života a o tom, ako nás vedomé vnímanie smrti môže priblížiť k našej najhlbšej podstate.


Sadhguru: Vnútorné inžinierstvo
10,90 €

9,37 €

Indický jogín a mystik s veľmi moderným a mladistvým náhľadom na svet a veľkým zmyslom pre humor popisuje svoju vlastnú cestu k osvieteniu a vysvetľuje ako môžeme odomknúť obrovský potenciál svojich skrytých možností.


Silver Tosha: Otvor sa univerzu
10,90 €

9,37 €

Aj duchovne zameraní ľudia majú často problém plne dôverovať Božej múdrosti a nechať sa ňou viesť.


Vitová Enza: Nekonečná prítomnosť
9,90 €

8,51 €

Táto praktická príručka, prostredníctvom ktorej možno v každodennom živote dosiahnuť stav duchovnej bdelosti, je založená na autorkinej hlbokej skúsenosti s osvietením.


Wittemann Artho S.: Inteligencia psyché
9,90 €

8,51 €

Ľudská duša je ako labyrint, v ktorom človek ľahko zablúdi. Žijeme vo svete, ktorému nerozumieme, sme uväznení v tele, ktoré sa do tohto sveta nehodí. Protichodné nálady nás často ženú raz jedným, raz druhým smerom a my sme voči tomu bezmocní.


Anthony Mark: Dôkazy večnosti
9,90 €

8,51 €

Bestseller amerického autora a právnika sumarizuje výsledky jeho dlhoročných skúseností, vedomostí a štúdia v oblasti posmrtného života

Objavte poučné, utešujúce a pravdivé príbehy Marka Anthonyho, ktorý pomáha ľuďom komunikovať so svojimi blízkym


Barnumová Melanie: Duchovná symbolika
11,90 €

10,23 €

Každý deň nás sprevádzajú nejaké znamenia, nečakané náhody, predtuchy…, rána vítame radostne, keď sme mali krásny sen, alebo nás bolí hlava a sme bez nálady, keď nás pritlačila nočná mora. Má toto všetko v našom živote nejaký význam?


Bedušová Tatiana: Malé zázraky na každý deň
11,90 €

10,23 €

Máte pocit, že vo vašom živote treba niečo zmeniť? Chceli by ste byť šťastnejší, spokojnejší, mať fungujúci vzťah a výbornú prácu? Túžite zistiť, ako zmeniť svoju karmu a zbaviť sa vplyvu minulých životov?


Bedušová Tatiana: Snár. Ťaháky z vesmíru, 2. vydanie
8,50 €

7,31 €

O snoch sa už veľa napísalo a rozprávalo, predpokladám, že aj vy máte doma aspoň jeden snár, či už starý – možno zdedený, alebo ste si práve včera kúpili toto najnovšie vydanie. Je dobre, že ste si kúpili práve tento snár. Prečo?


Byrne Rhonda: Hrdina
13,90 €

11,95 €

HRDINA, najnovší a doteraz najvýznamnejší projekt Rhondy Byrneovej, tvorkyne svetovo najpredávanejšieho filmu a knihy The Secret, Tajomstvo, ktorý vám zmení svet.

OD NULY K HRDINOVI…


Byrne Rhonda: Myšlienky na každý deň
11,90 €

10,23 €

Urobte ďalší krok… Tajomstvo obsahuje jasné princípy, ako žiť svoj život v súlade s prírodnými zákonmi vesmíru, pre každého človeka však je dôležité, aby podľa nich ŽIL.


Byrne Rhonda: Sila
13,90 €

11,95 €

Toto je príručka, ako používať najväčšiu silu v celom vesmíre – Silu, ktorá vám dá všetko, čo chcete.

Bez Sily by ste sa nenarodili. Bez Sily by na planéte nebolo jedinej ľudskej bytosti. Každý vynález, objav a ľudský výtvor má svoj pôvod v Sile.


Byrne Rhonda: Tajomstvo - The Secret
13,50 €

11,61 €

Fragmenty Veľkého tajomstva sa po stáročia vynárali v ústnej tradícii, v literatúre a v náboženských či filozofických dielach.


Byrne Rhonda: Zázrak
9,90 €

8,51 €

Viac než dvadsať storočí boli slová vo Svätom písme opradené tajomstvom, zahmlievali sa a takmer všetci, čo si ich prečítali, si ich vykladali nesprávne.


Byrneová Lorna: Anjeli v mojich vlasoch
10,90 €

9,37 €

Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Jej deti sú už dospelé a ona po prvýkrát otvorene rozpráva, čo videla a čo sa naučila. Žije pokojným životom na írskom vidieku.


Byrneová Lorna: Láska z nebies
9,90 €

8,51 €

Láska z nebies poskytuje jedinečný pohľad na lásku, na jej pôvod, jej význam v živote človeka a názorne ukazuje, akými spôsobmi môžeme milovať.


Byrneová Lorna: Posolstvo
25,90 €

22,27 €

Set 4 kníh: Anjeli v mojich vlasoch Schody do neba Posolstvo nádeje od anjelov Láska z nebies – rozšírené vydanie o kapitolu Sedemdňová cesta k väčšej sebaláske


Byrneová Lorna: Posolstvo nádeje od anjelov
9,90 €

8,51 €

V Posolstve nádeje od anjelov írska mystička Lorna Byrneová v tejto náročnej dobe tlmočí veľmi dôležitý a naliehavý odkaz z neba. Anjel mi povedal: „Nádej robí z nemožného možné.


Byrneová Lorna: Schody do neba
10,90 €

9,37 €

Anjeli Lorne oznámili, že jej poslaním na zemi je šíriť múdrosť a poznanie, ktoré jej daroval Boh a anjeli. Po smrti manžela sa Lorne rozpadol svet.


Cheungová Theresa: Rozhovory s nebom
10,90 €

9,37 €

Spájanie a komunikácia s nebom alebo s posmrtným životom boli v minulosti bežnou súčasťou kultúrnych zvykov. Ako je to však v dnešnom modernom svete? Kam sa môžeme obrátiť, ak máme otázky a potrebujeme radu z duchovného sveta?


De Long Douglas: Úvod do minulých životov
10,90 €

9,37 €

Objavte jednoduchý spôsob, ako nahliadnuť do minulých životov a zmeniť svoju prítomnosť

Preskúmajte svoje predošlé životy a nazrite do minulosti, aby ste pochopili, že ľudská duša je nesmrteľná.


de Pape Baptist: Sila srdca
13,90 €

11,95 €

Žijete v súlade so svojím predurčením?

Nasledujete svoje sny a napĺňate zmysel vlastného života?

Touto nádhernou, duchovne ladenou knižkou vás budú sprevádzať osemnásti najväčší svetoví duchovní myslitelia, spisovatelia a vedci.


Durhamová Janis Heaphy: Ruka na zrkadle
11,90 €

10,23 €

Neuveriteľne vierohodný príbeh o živote po živote. Skeptička sa snaží zosúladiť to, čo vie, s tým, čo vidí. Príbeh lásky.

V roku 2004 Max Besler, manžel Janis Heaphy Durhamovej, zomrel na rakovinu pažeráka vo veku 56 rokov.


Eadieová Betty J.: V objatí svetla
9,90 €

8,51 €

V roku 1973 podstúpila tridsaťjedenročná Betty Eadieová ťažkú operáciu, ale na druhý deň zomrela…Predtým než sa ju lekárom podarilo oživiť, okúsila to, čomu sa hovorí zážitok na prahu smrti.


Jonesová Anne: Liečenie negatívnych energií
9,90 €

8,51 €

Necítite sa v prítomnosti nejakého človeka dobre? Oberá vás počítač o energiu? Mrazí vás v starých budovách? Uznávaná liečiteľka Anne Jonesová v tejto praktickej a inšpirujúcej knihe ukazuje, ako vniesť pozitívnu energiu do všetkých oblastí života.


Jonesová Anne: Vlnový efekt
9,90 €

8,51 €

Populárna liečiteľka Anne Jonesová v knihe Vlnový efekt predstavuje jednoduché zásady vedúce k zmysluplnému, plnohodnotnému životu.


Kolektív: Biblia
99 €

85,14 €
+ doprava zadarmo

Pri príležitosti 1 150. výročia príchodu Cyrila a Metoda na naše územie pripravilo vydavateľstvo Ikar v spolupráci so Spolkom svätého Vojtecha v Trnave nové vydanie Biblie.


Kolektív: Ilustrovaný výklad Biblie
49,90 €

42,91 €
+ doprava zadarmo

Sprístupňuje obsah Biblie novým generáciám čitateľov.

Čítajte Bibliu a porozumejte jej posolstvu – príbehy od stvorenia sveta po Ježišovo zmŕtvychvstanie sa tu rozprávajú a vysvetľujú prístupným a vizuálne príťažlivým spôsobom.


Kolektív: Veľký babičkin snár
9,99 €

8,59 €

Sny odjakživa patria medzi najtajomnejšie šifry nášho podvedomia. Prihovárajú sa nám svojím jazykom a nie vždy im rozumieme. Táto kniha vám pomôže objasniť ich skryté posolstvo.