Kolektív: Rodinná Biblia (zmenšená verzia)
185 € 159,10 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Bohato vyzdobené Biblie patrili k najcennejšiemu majetku šľachtických dvorov. Najlepší maliari Európy zdobili knihy krásnymi ilumináciami.

Kolektív: Biblia (s kovovými rožkami)
55 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Nové vydanie prvej zberateľskej rodinnej Biblie na Slovensku! Biblia je jedna z najčítanejších, najvplyvnejších a aj najpredávanejších kníh ľudstva.

Russell R.C: Jatky v Jeruzaleme
9,90 € 8,51 €

Knižka zaujmavým spôsobom zachytáva prvopočiatky kresťanstva, kedy sa rodila novodobá civilizácia.

Štefan Mikuláš: Odkaz slnečnice
21 € 18,06 €

MUDr. Mikuláš Štefan sa narodil a vyrastal na Slovensku. Na Karlovej univerzite v Prahe vyštudoval medicínu. Po absolvovaní pôsobil ako detský lekár.

Kendrick, Alex Kendrick Stephen: Dar lásky
11,90 € 10,23 €

Bezvýhradnú lásku dychtivo sľubujeme na svadbách, no len zriedka ju praktizujeme v skutočnom živote. V dôsledku toho v našom domove romantické nádeje často vystrieda sklamanie. No nemusí to tak zostať.

Cheungová Theresa: Ako vidieť svojich anjelov
10,90 € 9,37 €

Anjeli a viera v anjelov ovplyvňujú životy čoraz väčšieho počtu ľudí. Kto sú však tie svetelné bytosti, ktoré poskytujú útechu, uzdravujú a podnecujú ľudí na celom svete? Prečo sa dnes objavujú viac ako predtým? Ako sa vlastne prejavujú?

Byrneová Lorna: Láska z nebies
9,90 € 8,51 €

Láska z nebies poskytuje jedinečný pohľad na lásku, na jej pôvod, jej význam v živote človeka a názorne ukazuje, akými spôsobmi môžeme milovať.

Byrneová Lorna: Anjeli v mojich vlasoch
10,90 € 9,37 €

Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Jej deti sú už dospelé a ona po prvýkrát otvorene rozpráva, čo videla a čo sa naučila. Žije pokojným životom na írskom vidieku.

Byron, Stephen Mitchell Katie: Milovať to, čo je
12,99 € 11,17 €

V knihe Milovať to, čo je vás Byron Katie postupne prevedie celým procesom metódy Práca: od rozpoznania situácie, ktorá vás trápi, cez presné sformulovanie kritických tvrdení o príčine, ktorá podľa vás túto situáciu spôsobuje, až po objavenie skutočn

Rinpočhe Khenčen Thrangu: Buddha medicíny
10 € 8,60 €

Buddha Medicíny je aspektom stavu osvietenia, ktorého účelom je liečenie chorôb a ich príčin – troch jedov mysle (nevedomosť, pripútanosť, odpor).

Stormie Omartian: Moc modlitby ženy
8,50 € 7,31 €

Modliť sa za manžela, deti a priateľov sa zdá byť ľahšie, ale Boh chce, aby si prosila aj za seba. Teší sa, keď k nemu prichádzaš so svojimi potrebami. Chce ti pomôcť stať sa ženou, akou si vždy túžila byť.

Thomková Janka Sofia: Anjelské afirmácie
7,70 € 6,62 €

Milý čitateľ, návod na použitie tejto láskyplnej knižočky je jednoduchý: precíť svoj stav mysle a tela, náhodne otvor a čítaj. Čo sa ti dostane do očí duše, to si tichučko vlož do srdca a počas dňa si to nenásilne pripomínaj.

Mandžuková Jarmila: Myslenie uzdravuje
7,90 € 6,79 €

Sila myšlienky dokáže hlbokým a často zásadným spôsobom ovplyvniť všetky oblasti nášho života a zdravia. Už sama skutočnosť, že začnete čítať túto knihu, je znakom, že ste pripravení a odhodlaní urobiť vo svojom živote zmeny.

Aristoteles: Etika Nikomachova
8,50 € 7,31 €

Aristoteles napísal spolu tri etiky: Veľkú etiku, Etiku Nikomachovu a jej inú verziu – Etiku Eudémovu. Aristoteles zakladá delenie spravodlivosti na zákonnú spravodlivosť a na spravodlivosť etickú.

Byrneová Lorna: Modlitby zo srdca
10,90 € 9,37 €

Lorna Byrneová už pomohla miliónom ľudí na celom svete tým, že ich nabáda, aby si uvedomili, že každý má svojho strážneho anjela. Pripomína im, že môžu žiadať o pomoc Boha a anjelov.

Hrubý Jan: Originálne vykladacie a hracie mariášové karty
2 € 1,72 €

Komlet obsahuje súbor najnovších Vykladacích a hracích mariášových kariet, maľovaných akademickou maliarkou Inkou Delevovou a knižku s ich podrobným popisom a návodom na použitie. Vykladacie karty sú neobyčajne zrozumiteľné.

Jakubeczová Monika: Kozmická láska - galaktické spomienky duše
13,90 € 11,95 €

Kniha KOZMICKÁ LÁSKA je román nielen o láske dvoch duší, ktoré sa nájdu, zaľúbia, žijú nádherný život, osud ich však rozdelí a začnú hľadať cestu k opätovnému stretnutiu. Hovorí aj o večnej láske, ktorú všetci hľadáme a túžime zažiť.

Kopecky Robert: Ako sa dostať do neba (a pritom nezomrieť)
9,90 € 8,52 €

Ako sa dostať do neba (a pritom nezomireť) Robert Kopecky

Poznanie človeka, ktorý trikrát prežil vlastnú smrť

„Nechcem povedať, že nebo nikdy nebude reálne fyzické miesto, ale že zostane vo večnom okamihu, kde sa duša rozhodne prebývať práve t

Byrne Rhonda: Myšlienky na každý deň
11,90 € 10,23 €

Urobte ďalší krok… Tajomstvo obsahuje jasné princípy, ako žiť svoj život v súlade s prírodnými zákonmi vesmíru, pre každého človeka však je dôležité, aby podľa nich ŽIL.

Kolektív: Ilustrovaná Biblia pre mládež
9,90 € 8,51 €

Biblia, ktorú držíš v rukách, je ilustrovaná adaptácia zostavená špeciálne pre mládež. Na okraji knihy nájdeš mnohé poučné otázky a fotografie prinášajúce dobové informácie s vysvetľujúcimi textami.

autor neuvedený: Modlitby Pánových svedkov
7,20 € 6,19 €

Obľúbená knižka modlitieb a zamyslení na každý deň od významných kresťanských autorov. Zostavil Dick Helander. Zbierka modlitieb obsahuje údaje o pôvodcoch modlitieb a o zbierkach, z ktorých tieto modlitby pochádzajú.

Cheungová Theresa: Jak najít nebe
16,40 € 14,10 €

PRAVDIVÉ PŘÍBĚHY O NEBESKÝCH SETKÁNÍCH A POSMRTNÉM ŽIVOTĚ Podle výzkumů veřejného mínění věří v příslib posmrtného života většina lidí. Ale co přesně je nebe a jak ho můžeme najít? Máme důkaz, že nebe existuje?

Collins Francis S.: Jazyk Stvoriteľa
11,90 € 10,23 €

Francis Collins rozoberá vzťah vedy a náboženstva s rozumom a s úctou. Jeho kombinácia jasného vedeckého výkladu a osobnej reflexie je presiaknutá intelektuálnou aj duchovnou poctivosťou.

Kolektív: Biblické príbehy / bordová
25 € 21,50 €

Výber zo Starého zákona a Nového zákona Originálna ručná umelecká knihárska práca.

Zostavila: Magdaléna Gondolová Ilustrácie: Gustave Doré

Kolektív: Lexikón svetových náboženstiev
19,88 € 17,10 €

Najvýznamnejšie dátumy, fakty, udalosti a osobnosti z histórie piatich najväčších svetových náboženstiev. Odpovede na viac ako 1700 otázok o židovstve, kresťanstve, islame, hinduizme a budhizme.

Nádaská, Ján Michálek Katarína: Čerti, bosorky a iné strašidlá
24,90 € 21,41 €

Chcete sa dozvedieť, čo v mysliach ľudí na konci devätnásteho storočia spájalo hada s lasicou, kde na Slovensku mali svoj domov šarkany, obri a lesné žienky, čo znamenala ohnivá reťaz nad komínom domu, kto boli revenanti a prečo sa ich ľudia báli, či

Alexander Dr.Eben: Mapa večnosti
9,40 € 8,08 €

Dr. Eben Alexander v knihe predstavuje realitu večnosti a odhaľuje našu pravú, duchovnú identitu. Vychádza z tvrdení starovekých mudrcov, súčasných vedcov i beţných ľudí, ktorí mali hlboké duchovné záţitky.

Allix Stéphane: Experiment - Důkaz o posmrtném životě?
13,07 € 11,24 €

Můžeme komunikovat s mrtvými? Někteří lidé tvrdí, že ano, a dokonce si z této komunikace udělali živnost. Na konzultace k nim přicházejí tisíce lidí. Mají skutečně výjimečné schopnosti, nebo jde o pouhou iluzi?

Amara Heatherash: Cesta bohyně válečnice
11,70 € 10,06 €

Chtějte se stát ženou, kterou byste měla být

Kniha Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem víc, než jen knihou. Jejich deset lekcí inspirovalo tisíce žen po celém světě k odvaze získat zpět svou sílu, vášeň a svobodu.

autor neuvedený: Bible
14,90 € 12,81 €

Ilustrované příběhy ze Starého zákona, ilustrace Manuela Adreani. Na stránkách této nejčtenější knihy světa ožívají nezapomenutelné osobnosti.

autor neuvedený: Duchovná studnica života
7,20 € 6,19 €

Zbierka modlitieb kežmarského občana Eliáša Mlynárových z roku 1702 opätovne vychádza v upravenom vydaní, najmä po jazykovej stránke. Otvárajme ju vždy, keď budeme potrebovať duchovné osvieženie a silu.

autor neuvedený: Evanjeliá
25 € 21,50 €

Evanjeliá z gréčtiny preložil Ján Lajčiak. Rukopis prekladu s odbornými štúdiami Antona Baláža, Františka Ábela a Rastislava Stančeka, grafická úprava Peter Ďurík.

autor neuvedený: Horoskopy z dôb našich babičiek
12,90 € 11,09 €

Veľká kniha, ktorá obsahuje charakteristiky a horoskopy všetkých znamení. V knihe nájdete aj výklad rôznych iných parapsychologických vied, ktoré ľudí vždy veľmi vzrušovali.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: