Kolektív: Rodinná Biblia (zmenšená verzia)
185 € 159,10 €
+ doprava zadarmo

Bohato vyzdobené Biblie patrili k najcennejšiemu majetku šľachtických dvorov. Najlepší maliari Európy zdobili knihy krásnymi ilumináciami.

Byrne Rhonda: Sila
13,90 € 11,95 €

Toto je príručka, ako používať najväčšiu silu v celom vesmíre – Silu, ktorá vám dá všetko, čo chcete.

Bez Sily by ste sa nenarodili. Bez Sily by na planéte nebolo jedinej ľudskej bytosti. Každý vynález, objav a ľudský výtvor má svoj pôvod v Sile.

Byrne Rhonda: Ako mi Tajomstvo zmenilo život
13,90 € 11,95 €

Bestseller Tajomstvo autorky Rhondy Byrneovej za desať rokov od prvého vydania vynieslo na svetlo sveta množstvo čitateľov, ktorí sa podelili o svoje skutočné príbehy zázračných zmien v živote.

Jakubeczová Monika: Kozmická láska - galaktické spomienky duše
13,90 € 11,95 €

Kniha KOZMICKÁ LÁSKA je román nielen o láske dvoch duší, ktoré sa nájdu, zaľúbia, žijú nádherný život, osud ich však rozdelí a začnú hľadať cestu k opätovnému stretnutiu. Hovorí aj o večnej láske, ktorú všetci hľadáme a túžime zažiť.

Byrneová Lorna: Anjeli na dosah, 2. vydanie
12,90 € 11,09 €

Od autorky bestsellerov Anjeli v mojich vlasoch, Schody do neba, Posolstvo nádeje od anjelov a Láska z nebies Anjeli na dosah je nové inšpiratívne dielo Lorny Byrneovej, voľné pokračovanie medzinárodného bestsellera Anjeli v mojich vlasoch.

Ostaseski Frank: Päť pozvaní
13,90 € 11,95 €

Uvažovanie o smrti môže mať hlboký a pozitívny dopad nielen na to, ako zomrieme, ale hlavne ako budeme žiť.

Kniha Päť pozvaní je meditáciou o zmysle života a o tom, ako nás vedomé vnímanie smrti môže priblížiť k našej najhlbšej podstate.

Kolektív: Biblia (s kovovými rožkami)
55 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Nové vydanie prvej zberateľskej rodinnej Biblie na Slovensku! Biblia je jedna z najčítanejších, najvplyvnejších a aj najpredávanejších kníh ľudstva.

Antistresové omalovánky pro dospělé 2 (Jolana Daňková, Lenka Tréglová)
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Držíte v ruke druhý diel jediných slovenských maľovaniek Antistresové maľovanky pre dospelých 2. Máme veľkú radosť z úspechu prvého dielu Antistresové maľovanky pre dospelých a prinášame ďalších 77 obrázkov k vyfarbenie. Relaxujte, tvorte a bavte sa.

Symbolika nemocí (Marcel Vanek)
11 €

KNIHA JE V ČESKOM JAZYKU Táto kniha sa snaží vidieť choroby z iného uhla pohľadu, v ktorom môžeme nájsť príčinu ochorenia. Ľudské telo sa nám prihovára v mnohých symboloch, ktorým ale často nerozumieme.

autor neuvedený: Múdrosť biblie
16 € 13,76 €

Biblia je základná kniha kresťanských cirkví. V tomto výbere sú state pre čitateľa ľahko pochopiteľné už pri prvom stretnutí.

Barta Jaroslav: Fatima - posolstvo nádeje
0,60 € 0,52 €

Mariánska úcta, ktorá vznikla vo Fatime, je dôverne spojená so životom a vierou Cirkvi, s jej morálkou, jej vernosťou Učiteľskému úradu, so sviatostným životom Cirkvi, zvlášť so sviatosťami uvádzajúcimi do kresťanského života a s pokáním.

Ďuriš Andrej: Svätá rodina
2,50 € 2,15 €

V živote dieťaťa zohráva dôležitú úlohu obrazotvornosť. Knižočka má za cieľ obdarovať mysle detí dostatkom šľachetných predstáv.

Kiss,Daniela Veselá Štefan: Strom života
4,10 € 3,53 €

Pokračovanie zbierky krátkych a jednoduchých úvah na známe biblické citáty, ktoré si môžu deti prečítať na hodine náboženstva, na detskej besiedke alebo aspoň raz do týždňa doma na domácej pobožnosti.

Kolektív: Biblické príbehy / bordová
25 € 21,50 €

Výber zo Starého zákona a Nového zákona Originálna ručná umelecká knihárska práca.

Zostavila: Magdaléna Gondolová Ilustrácie: Gustave Doré

Michel Peter: Čo neviete o karme
8 € 6,88 €

Aký je vzťah svetových náboženstiev ku karme a reinkarnácii? Aký je vzťah kresťanstva k reinkarnácii? Prečo kresťanstvo zamlčuje pravdu o reinkarnácii? Čo hovoria filozofi o karme a reinkarnácii? Reinkarnácia vo svetovej literatúre.

Nádaská, Ján Michálek Katarína: Čerti, bosorky a iné strašidlá
24,90 € 21,41 €

Chcete sa dozvedieť, čo v mysliach ľudí na konci devätnásteho storočia spájalo hada s lasicou, kde na Slovensku mali svoj domov šarkany, obri a lesné žienky, čo znamenala ohnivá reťaz nad komínom domu, kto boli revenanti a prečo sa ich ľudia báli, či

Špakovský Viktor: Fabrika na výrobu duší
3 € 2,58 €

Keď pre homo sapiens sapiens existuje neviditeľná hmota (vzduch), prečo by súčasne nemohol existovať aj homo energetikus (neviditeľný tvor)? Autor formuloval vyššie uvedenú otázku s pocitom prílišnej odvahy, ba až opovážlivosti.

autor neuvedený: Bible
14,90 € 12,81 €

Ilustrované příběhy ze Starého zákona, ilustrace Manuela Adreani. Na stránkách této nejčtenější knihy světa ožívají nezapomenutelné osobnosti.

autor neuvedený: Duchovná studnica života
7,20 € 6,19 €

Zbierka modlitieb kežmarského občana Eliáša Mlynárových z roku 1702 opätovne vychádza v upravenom vydaní, najmä po jazykovej stránke. Otvárajme ju vždy, keď budeme potrebovať duchovné osvieženie a silu.

autor neuvedený: Evanjeliá
25 € 21,50 €

Evanjeliá z gréčtiny preložil Ján Lajčiak. Rukopis prekladu s odbornými štúdiami Antona Baláža, Františka Ábela a Rastislava Stančeka, grafická úprava Peter Ďurík.

autor neuvedený: Horoskopy z dôb našich babičiek
12,90 € 11,09 €

Veľká kniha, ktorá obsahuje charakteristiky a horoskopy všetkých znamení. V knihe nájdete aj výklad rôznych iných parapsychologických vied, ktoré ľudí vždy veľmi vzrušovali.

autor neuvedený: Katechizmus
6,14 € 5,28 €

Kresťanské učenie evanjelickej luteránskej cirkvi vo Fínsku schválené Generálnou synodou ECAV na Slovensku.

autor neuvedený: Korán
14,90 € 13,86 €

Slovenský preklad svätej knihy moslimov Koránu.

Preložili Helena Hoghová a Lívia Muntágová.

autor neuvedený: Modlitby Pánových svedkov
7,20 € 6,19 €

Obľúbená knižka modlitieb a zamyslení na každý deň od významných kresťanských autorov. Zostavil Dick Helander. Zbierka modlitieb obsahuje údaje o pôvodcoch modlitieb a o zbierkach, z ktorých tieto modlitby pochádzajú.

autor neuvedený: Otvorené cesty
12,80 € 11,01 €

Antológia poézie evanjelických básnikov je výberom básní z desiatich ročníkov Radvanského veršobrania. Výber obsahuje krehké, no zrelé plody imaginácie známych i menej známych autorov.

autor neuvedený: Snár
8,30 € 7,14 €

Fenomén, ktorý sa objavuje človeku v spánku, bol odjakživa objektom záujmu a pozorovania, zdrojom povier a tajomstiev. Poznať svoje sny, vedieť si ich vysvetliť je túžbou ľudstva už od staroveku a platí to s menšími zmenami dodnes.

autor neuvedený: Snár
8,50 € 7,31 €

Praktický výklad vašich snov.Viazaná kniha formátu 160 × 240 mm. Prináša vynikajúci snár, ktorý vás poučí a aj príjemne pobaví.

autor neuvedený: Volanie s predvoľbou nebo
6,78 € 5,83 €

Populárne modlitby pre mladých kresťanov od mladých kresťanských autorov. Vydavateľstvo Tranoscius pre Vás realizovalo dotlač pôvodného titulu a obálku dala naša grafička do nového šatu.

autor neuvedený: Zbieranie kameňov
17,64 € 15,17 €

Na čom chcete postaviť vaše manželstvo? Na stavbu je potrebný pevný základ, na ktorom môžete vybudovať svoj život i život vašej rodiny. V knihe sú okruhy tém, o ktorých je dobré rozprávať sa s vaším partnerom už pred uzavretím manželstva.