Rebel Luxusný masturbátor Rebel s hrejivou funkciou

Rebel Luxusný masturbátor Rebel s hrejivou funkciou

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Trojitá stimulácia sa prišla ukázať v tej najlepšej kondícii. Luxusné, nabitý najlepšími funkciami pre uspokojenie mužskej túžby – to je Rebel Masturbator. Celý popis
111,07 €
Vrátane DPH
92,41 €
-16%
Doprava zadarmo
Partner: ErosStar.sk

Skladom u partnera 3 kusy

25.10.2021 - 26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058483166

Popis

Trojitá stimulácia sa prišla ukázať v tej najlepšej kondícii. Luxusné, nabitý najlepšími funkciami pre uspokojenie mužskej túžby – to je Rebel Masturbator.

Rebel Masturbator na vás nepôjde len tak zľahka. Vibrácie na špičke penisu, pulzácie po jeho celej dĺžke, príjemné vyhrievanie pripomínajúce skutočnú vagínu. Záplava stimulácie vás nenechá v kľude. Celkom si môžete užiť 7 rôznych vibrácií, ktoré budú dráždiť celý žaluď. Pre ďalšie stimuláciu možné navoliť 7 pulzačných režimov, ktoré sa roznesú do tela celého penisu. Pre náročných je Rebel Masturbator vybavený funkciou vyhrievania. Tá je schopná hriať až na 40 ° C!

Dlhá výdrž batérie s vami vydrží držať krok po dlhých 90 minút. Raz za čas sa však nabiť musí. K tomu slúži pribalený nabíjací kábel. Jednoducho zariadenie pripojíte a za cca 2 hodinky ste pripravení pokračovať na plno!

Masturbátor si budú môcť užiť muži predovšetkým s priemernou výbavou. Zásuvná diera meria celých 7 cm, v ktorých spoznáte ozajstné blaho. Vnútorný priemer má 4 cm.

Pri používaní Rebel Masturbator doporučujeme používať lubrikačné gély výhradne na vodnej báze. Silikónové by mohli erotickú pomôcku nenávratne poškodiť.