Lovely Lovers Lovely Lovers MaxiLong Gél na zväčšovanie penisu 150ml

Lovely Lovers Lovely Lovers MaxiLong Gél na zväčšovanie penisu 150ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Špecializovaný hydratačný gél s mimoriadne bohatým zoznamom účinných látok. L-arginín vďaka svojim vlastnostiam stimulujúcim mikrocirkuláciu v pokožke zvyšuje prietok krvi do tkanív penisu a pomáha optimalizovať vstrebávanie ďalších zložiek Celý popis
17 €
Vrátane DPH
0,11 €/ml
Partner: FEROTRADE

Skladom u partnera 5+ kusov

3.2.2023 - 6.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu FEROTRADE

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 13666423

Popis

MAXILONG GEL ZVÄČŠOVANIE PENISU 150 Účelové zväčšenie penisu

Spôsob mužskej veľkosti

Špecializovaný hydratačný gél s mimoriadne bohatým zoznamom účinných látok. L-arginín vďaka svojim vlastnostiam stimulujúcim mikrocirkuláciu v pokožke zvyšuje prietok krvi do tkanív penisu a pomáha optimalizovať vstrebávanie ďalších zložiek. V európskom meradle jedinečná kombinácia účinných látok (vrátane L-arginínu, ženšenu, ovsa obyčajného, ​​chmeľu, žihľavy, mentolu) posilňuje erekciu a zvýšeným prietokom krvi do tkanív zväčšuje veľkosť (dĺžku a obvod) mužského člena . Prídavok guarany má stimulačný a stimulačný účinok. Vytvorené na vodnej báze, takže nezanecháva škvrny. Zároveň zaisťuje optimálny sklz, zabraňuje odieraniu a podráždeniu.

Ideálne na cvičenie s klikmi a predlžovačmi. Obsahuje zložky, ktoré sa starajú o jemnú pokožku a zvyšujú jej elasticitu – minimalizujú riziko opuchov. Dá sa použiť ako lubrikant, pretože dokonale hydratuje a odstraňuje problém suchých intímnych partií .

Čo môžete získať z MAXILONG GEL?

 • Stimuluje mikrocirkuláciu (zvýšené prekrvenie) v tkanivách intímnych zón
 • Väčšia veľkosť (dĺžka a obvod) mužského člena mužského člena počas erekcie
 • Silnejšia erekcia
 • Zvyšuje elasticitu pokožky
 • Zintenzívňuje pocit podnetov
 • Viacnásobný styk (rýchlejšie zotavenie)
 • Optimálna hydratácia intímnych zón
 • Dodatočné zvýšenie energie vďaka Guarane – jedinému takémuto opatreniu na trhu!

Ako MAXILONG GEL zväčšuje dĺžku a obvod mužského penisu počas erekcie?

Jedinečná receptúra, ktorá kombinuje aktívne zložky, vr. L-arginín, ženšen, ovos, chmeľ, žihľava, mentol účinkujú okamžite – do 10 minút od užitia. Zvyšuje mikrocirkuláciu, vďaka čomu krv napĺňa tkanivá v oveľa väčšej miere ako pri normálnej erekcii. Zároveň dochádza k zvýšeniu intenzity vnímaných, príjemných, podnetov. Okrem toho guarana dodáva energiu, posilňuje erekciu, pôsobí povzbudzujúco a odstraňuje únavu.

Môže sa použiť ad hoc, pretože účinok je okamžitý. Stojí však za zmienku, že pravidelné používanie MAXILONG GEL umožňuje zväčšiť veľkosť natrvalo – ako do dĺžky, tak do obvodu. Je ideálny na ošetrenie extendermi a push-upkami.

 • Ako L-ARGININE účinkuje?
 • Táto zložka obohatila receptúru MAXILONG GEL najmä vďaka osvedčeným vlastnostiam, ktoré stimulujú mikrocirkuláciu v pokožke, čím sa zvyšuje prietok krvi do tkanív penisu. Zároveň zvyšuje spokojnosť zo silnejšej a ľahšie dosiahnuteľnej erekcie. L-arginín je aminokyselina, ktorá pôsobí ako regulátor krvného tlaku. Vďaka testovaným vlastnostiam stimuluje mikrocirkuláciu (zvýšenie prietoku krvi v cievach intímnych zón) a pomáha pri efektívnom vstrebávaní živín. Preto zosilňuje účinky extraktu ženšenu, guarany či chmeľu. L-arginín zvyšuje produkciu a určuje syntézu oxidu dusnatého – kľúčového neurotransmiteru pre správnu fyziológiu u mužov. Správna syntéza NO zintenzívňuje citlivosť na stimuláciu a výrazne zvyšuje prietok krvi.
 • Ako funguje extrakt z koreňa ženšenu?
 • Ženšenový extrakt je 4× silnejší ako sušená forma. Extrakt z koreňa ženšenu pri vonkajšom použití stimuluje obnovu tkaniva a obnovuje fyziologickú rovnováhu pokožky. Navyše dodáva energiu a podporuje proces regenerácie. Odstraňuje pocit únavy. Má posilňujúci účinok.
 • Ako GUARANA účinkuje? (Paullinia Cupana)
 • Guarana je zodpovedná za zvýšenie energetického výdaja, zníženie únavy. Ovocie guarany obsahuje až 8% kofeínu a vitamín B3 (niacín). A čo viac, extrakt z ovocia Paullinia Cupana má stimulačný a stimulačný účinok.
 • Ako účinkuje OVSEK OBČAJNÝ (Avena sativa L.)?
 • Vďaka vysokému obsahu rozpustného oxidu kremičitého v listoch odstraňuje zápaly a kožné ochorenia. Vďaka obsahu saponínov, flavonoidov, alkaloidov, karoténu, steroidných zlúčenín a vitamínov B1, B2, D, E pôsobí viacsmerne. Zvlhčuje, upokojuje a chráni. Zabraňuje podráždeniu a posilňuje kegelove svaly a prostatu. Podporuje prirodzené regeneračné procesy.
 • Ako funguje HOP (Humulus Lupulus L.)?
 • Chmeľ vďaka vysokému obsahu vitamínov a minerálov hĺbkovo vyživuje a má spevňujúci účinok. Spomaľuje proces starnutia pokožky a podporuje prirodzené regeneračné procesy. Má baktericídny účinok, ktorý upokojuje podráždenie.
 • Ako funguje MENTOL (mentol).
 • Mentol má osviežujúci, upokojujúci a protizápalový účinok. Pomáha zastaviť rast mikroorganizmov. Pôsobením na receptory v pokožke dodáva pocit sviežosti.
 • Akým spôsobom žihľava dvojdomá (Urtica dioica L.) účinkuje?
 • Žihľava sa používa v medicíne pri liečbe kožných chorôb, starostlivosti o vlasy a kardiovaskulárnych chorôb. Zvyšuje množstvo červených krviniek. Pri lokálnom použití podporuje hojenie rán, vriedkov a vredov. Okrem toho extrakt z koreňa podporuje liečbu benígnej hyperplázie prostaty. Posilňuje a stimuluje metabolizmus.

Pre koho je MAXILONG určený?

MAXILONG Gel je lubrikačný gél určený pre všetkých mužov, ktorí nie sú spokojní so svojou veľkosťou. Existujú 3 hlavné typy aplikácií:

 • OSOBNÉ ZVÄČŠENIE: aktívne zložky stimulujú mikrocirkuláciu, vďaka čomu je vzpriamený penis dlhší a predovšetkým hrubší
 • PODPORNÉ ČERPADLÁ A NADSTAVOVAČE: vďaka vytvoreniu gélu na vodnej báze je ideálnym doplnkom cvičení s vákuovými pumpami, vodnými pumpami a extendermi. Pravidelným používaním urýchľuje účinok ich pôsobenia
 • HYDRATÁCIA: gél je perfektný ako lubrikant, zaisťuje optimálnu hydratáciu, navyše zvyšuje vnímanie podnetov

Lubrikant na vodnej báze

Intímny gél MAXILONG GEL bol vytvorený na vodnej báze. Výsledkom je úplná bezpečnosť pre pokožku bez toho, aby spôsobovala alergie. Navyše nezanecháva škvrny. Možno použiť s kondómami a erotickými doplnkami.

MAXILONG GEL Zväčšujúci penis ZVÄČŠENIE PENISU 150

BESTSELLER medzi prípravkami na zväčšenie penisu!

Produkty LOVELY LOVERS MAXILONG GEL 150ml & SPRAY 50ml sú najvyberanejšími prípravkami vo svojej kategórii. Bez stoviek spokojných zákazníkov by to nešlo. To je dôvod, prečo séria LL MAXILONG získala certifikát „predaj číslo 1“ v kategórii: ZVÄČŠENIE PENISU. Toto meno si zaslúžili vďaka najvyšším predajom a pozitívnej spätnej väzbe od kupujúcich. Ďakujem!

MAXILONG Zväčšovací gél na zväčšenie penisu 150 Lovely Lovers zn.