10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 10753224

Lovely Lovers 4FISTING Lube 150ml - new edition 2020

Lovely Lovers 4FISTING Lube 150ml - new edition 2020

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Všetky vaše fantázie na dosah ruky Lovely Lovers 4FISTING gél je extrémne klzký lubrikačný gél na báze vody a glycerínu s vlastnosťami silikónového gélu, pre tie najextrémnejšie podmienky. Vhodný na fisting, análny sex, BDSM a iné praktiky. Celý popis
13,43 €
Tovar od: Sexdolls.sk
13,43 €

31.5.2024 - 3.6.2024 na vašej adrese

Popis

Všetky vaše fantázie na dosah ruky

Lovely Lovers 4FISTING gél je extrémne klzký lubrikačný gél na báze vody a glycerínu s vlastnosťami silikónového gélu, pre tie najextrémnejšie podmienky. Vhodný na fisting, análny sex, BDSM a iné praktiky. Poskytuje neporovnateľne lepší a dlhšie trvajúci sklz ako gély na vodnej báze, pomocou vytvorenia klzkej vrstvy, ktorá vďaka špeciálnej konzistencii vydrží na koži a pomôckach veľmi dlho. Určený pre najnáročnejších milovníkov.

Prednosti LL 4FISTING lube:

  • pomáha uvoľniť
  • vytvára klzký, dlhotrvajúci mikro povlak
  • bezpečný pre citlivú pokožku intímnych partií
  • zabraňuje vzniku odrenín a podráždeniu

Vzhľadom na všetky vyššie uvedené výhody sa odporúča 4FISTING každému, kto má pocit, že zvlhčenie bežným lubrikačným prostriedkom na vodnej báze nestačí.Zároveň neobsahuje škodlivé látky, ktoré sú typické pre silikónové gély. Vďaka pridaniu kozmetického glycerínu gél zlepšuje elasticitu a pružnosť pokožky a urýchľuje regeneračné procesy po intenzívnom pohlavnom styku. (čo oceníte napr. pri análnom sexe alebo fistingu)

Pokiaľ si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:
  • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi
  • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
  • je účinný
  • je registrovaný v CPNP (Cosmetic Products Notification Portal)
  • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (Good Manufacturing Practice)
  • overený tisíckami spokojných klientov

 

Návod na použitie

Otočte pumpičku do pozície „OPEN”. Aplikujte zamýšľané množstvo gélu na intímne miesta. Môžete niekoľkokrát opakovať.

Vďaka použitému veľmi kvalitnému dávkovaču je možné množstvo gélu presne odmeriavať. Pumpička má funkciu OPEN/CLOSE zabraňujúcu prípadnému vyliatiu obsahu. Fľaštička, v ktorej sa gél nachádza, je vyrobená z materiálu odolného proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu sa nemusíte báť, že sa pri páde rozbije. Špeciálny povlak dávkovača odráža UV žiarenie av lete bráni proti prehrievaniu produktu av zime naopak proti podchladeniu.

Lovely Lovers – vášnivá láska…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín používateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.