JeJoue Erotická hračka G-Ki II (Varianta saténovo čierna)

JeJoue Erotická hračka G-Ki II (Varianta saténovo čierna)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
G-Ki II je kľúč k vášmu G-bodu! G-Ki II bola stvorená pre potešenie žien aj párov. Jej hlavnou prednosťou je nastaviteľný pevný tvar pre presnú stimuláciu G-bodu, alebo súčasnú stimuláciu G-bodu a klitorisu. Celý popis
91,10 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 3 kusy

6.12.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
6.12.2022 - 7.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7063105

Popis

G-Ki II je kľúč k vášmu G-bodu! G-Ki II bola stvorená pre potešenie žien aj párov. Jej hlavnou prednosťou je nastaviteľný pevný tvar pre presnú stimuláciu G-bodu, alebo súčasnú stimuláciu G-bodu a klitorisu. Tvar tela a možnosti G-Ki II britského výrobcu JE JOUE sú medzi konkurentmi rovnako tak jedinečné, ako je jedinečná každá žena. V porovnaní s inými výrobkami určenými k stimulácii bodu G je G-Ki II maximálne funkčné, pretože nastavenú polohu možno pevne zafixovať, čo umožní vyvinúť tlak presne v miestach, kde je to potrebné.

Povrch je pokrytý vrstvou lekárskeho silikónu, vďaka ktorému je G-Ki II hebká, pachovo neutrálny a hypoalergénne. Hlava G-Ki II je zaoblená na štíhlom elegantnom krčku, ktorý možno ohnúť a zafixovať pre presnú masáž G-bodu. Ďalšie ohybné miesto je zhruba v polovici dĺžky tela vibrátoru. Toto druhé ohybné miesto Vám umožní nastaviť G-Ki II tak, aby pri masáži G bodu bola možná aj súčasná stimulácia klitorisu.

G-Ki II vám ponúka:

  • intenzívne vibrácie,
  • masážne pulzné programy,
  • intuitívne ovládanie,
  • mäkký povrch pokrytý lekárskym silikónom,
  • vodotesné prevedenie,
  • rýchle dobíjanie akumulátorov cez magnetické kontakty,
  • nabíjačka je súčasťou dodávky.
Ako používať:

Pred prvým použitím si prečítajte priložený návod.

Upozornenie:

Podľa smernice EÚ L 144_19 ÚRADNÝ VESTNÍK EURÓPSKYCH SPOLOČENSTIEV 4.6.1997 SMERNICA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES z 20. mája 1997 sú erotické pomôcky považované za tzv. Tovar zvláštneho (intímneho) charakteru a ich vrátenie a výmena nie je z hygienických dôvodov možná.