Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Eliptické trenažéry

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Eliptické trenažéry. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Eliptické trenažéry doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Eliptické trenažéry najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Eliptické trenažéry alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
ACTI-FIT MK-E001 magnetický eleptický trenažér ACTI-FIT MK-E001 magnetický eleptický trenažér
ACTI-FIT MK-E001 magnetický eleptický trenažér

Magnetický eleptický trenažér MK-E001 od značky ACTI-FIT Celkom 8 nastaviteľných polôh záťaže. Prehľadný digitálny displej s ľahkým ovládaním umožňuje merať čas, rýchlosť, prejdené km, kalórie, tep. Súčasťou je aj 4kg zotrvačník. Hmotnosť 13 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ACRAsport Veslovací trenažér BR2400 ACTI-FIT MK-E001 magnetický eleptický trenažér
ACRAsport Veslovací trenažér BR2400

Magnetický veslársky trenažér s manuálnym ovládaním záťaže sa vyznačuje masívnou oceľovou konštrukciou, s pieskovanou povrchovou úpravou. Veslársky trenažér má alumíniový pojazd, s dĺžkou 85 cm, 8 stupňov záťaže, 8 kg záťažový zotrvačník veslárskeho trenažéru. Je vybavený pedálmi s nastaviteľnými bezpečnostnými remienkami zabráni vyšliapnutiu zo stroja pri cvičení.

môžete mať 29.09

Partner: MALL
NordicTrack Eliptický trenažér C5.5 ACTI-FIT MK-E001 magnetický eleptický trenažér
NordicTrack Eliptický trenažér C5.5

Eliptical na domáce využitie, nosnosť užívateľa do 125 kg. Bluetooth komunikácia, aplikácia iFit. Manuálne nastavenie sklonu pojazdu v 5 stupňoch.

môžete mať 03.10 - 04.10

ACRAsport Magnetický elliptical BE51 ACRAsport Magnetický elliptical BE51
ACRAsport Magnetický elliptical BE51

Brother BE51 je robustný magnetický eliptický trenažér s polyfunkčným computerom. Výhodou je tichý chod, ktorý umožňuje umiestnenie stroja v obytných priestoroch.

môžete mať 29.09

Partner: MALL
Master eliptical EC100 Ergometer ACRAsport Magnetický elliptical BE51
Master eliptical EC100 Ergometer

Profesionálny eliptical MASTER EC100 Ergometer s predným pohonom má robustný a stabilný rám umožnujúci ten najnáročnejší tréning, a to aj zásluhou širokého rozsahu záťaže. Skvelá ergonomika vychádza z výnimočne dlhého a hladkého kroku, dlhých pedálov a pohyblivých ramien.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Mastersport
Spokey Planet Eliptický trenažér ACRAsport Magnetický elliptical BE51
Spokey Planet Eliptický trenažér

Eliptický trenažér disponuje počítačom s displejom, ktorý zobrazuje parametre, pulz, rýchlosť, čas alebo vzdialenosť. Odpor je možné nastaviť v rozsahu 8 stupňov pomocou kolieska pod riadidlami. Posilní sedacie, stehenné, ramenné či chrbtové svaly. Spokey Planet Eliptický trenažér je opatrený kolieskami pre ľahký presun.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Timeless Tools Eliptický trenažér HMS eliptický trenažér H6191W magnetický
Timeless Tools Eliptický trenažér

Je považovaný za neskladný tovar, pre viac info kliknite SEM!nosnosť 100 kgdisplej s počítadlomna tvarovanie postavy a zlepšenie vytrvalostibalenie obsahuje 1 AAA batériu

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Hoppline
DUVLAN Eliptical Zaria HMS eliptický trenažér H6191W magnetický
DUVLAN Eliptical Zaria

DUVLAN Zaria je moderný trenažér vhodný pre pravidelné domáce cvičenie, ktoré je efektívne, bezpečné a časovo nenáročné. Na počítač môžete položiť mobil alebo tablet.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Duvlan
HMS eliptický trenažér H6191W magnetický HMS eliptický trenažér H6191W magnetický
HMS eliptický trenažér H6191W magnetický

Eliptický trenažér HMS H6191 s elektronicky regulovanou, magnetickou brzdou, 7-mi kilogramovým zotrvačníkom a možnosťou prepojenia s mobilnou aplikáciou FitHiWay. Maximálna nosnosť 120 kg.

môžete mať 29.09

ACRAsport Magnetický crossový trenažér BE51N s nastavením dĺžky kroku ACRAsport Magnetický crossový trenažér BE51N s nastavením dĺžky kroku
ACRAsport Magnetický crossový trenažér BE51N s nastavením dĺžky kroku

Magnetický eliptický trenažér BE51, je robustný fitness stroj s nasledujúcimi parametrami : magnetická brzda s ôsmimi stupňami záťaže hmotnosť zotrvačníkového kolesa 7 kg stredová os je trikrát uložená na guľôčkových ložiskách plochý remeňový prevod umožňuje umiestnenie v miestnosti

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: ACRA s.r.o.
ACRAsport Cyklistický trenažér BC4675 ACRAsport Magnetický crossový trenažér BE51N s nastavením dĺžky kroku
ACRAsport Cyklistický trenažér BC4675

Cyklistický trenažér disponuje prevodom plochým remeňom, ktorý zaisťuje tichý chod. Súčasťou je počítač, ktorý meria čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie a tep. Sedlo je možné vertikálne i horizontálne nastaviť podľa užívateľa. BROTHER Cyklistický trenažér BC4675 je opatrený zotrvačníkovým kolesom s 15 kg.

môžete mať 29.09

Partner: MALL
BROTHER Magnetický eliptický prístroj BE42 ACRAsport Magnetický crossový trenažér BE51N s nastavením dĺžky kroku
BROTHER Magnetický eliptický prístroj BE42

Magnetický crossový trenažér BE42 Brother je kvalitný fitnes stroj s nasledujúcimi parametrami: magnetická brzda s ôsmimi úrovňami záťaže hmotnosť zotrvačníka 6 kg s účinným magnetickým systémom nastavenia záťaže.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: ACRA s.r.o.