Kinscotec Aróma difuzer Fire čierny

Kinscotec Aróma difuzer Fire čierny

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Popis Kreatívny dizajn: Tento difuzér vytvára realistický efekt plameňa so svetlom a vodnou hmlou. Jedinečný dizajn dáva ľuďom zvláštny pocit a dodáva životu zábavu. Celý popis
34,90 €
Vrátane DPH
28,90 €
-17%
Partner: CAB Shop

Skladom u partnera 5+ kusov

8.2.2023 na výdajnom mieste
 
8.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CAB Shop

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11708107

Popis

Popis

Kreatívny dizajn: Tento difuzér vytvára realistický efekt plameňa so svetlom a vodnou hmlou. Jedinečný dizajn dáva ľuďom zvláštny pocit a dodáva životu zábavu.

Tichá práca: Aromaterapeutický difuzér využíva technológiu stlmenia, ktorá poskytuje jemnú a pohodlnú hmlu a príjemnú vôňu a zároveň zabezpečuje tiché prostredie. Je veľmi vhodný na spanie, čítanie alebo prácu.

Technológia ultrazvukovej atomizácie: difuzér vône má zabudovaný ultrazvukový atomizér, ktorý dokáže rozptýliť vodu a esenciálny olej do jemnej vodnej hmly, zvlhčiť vzduch a priniesť príjemnú vôňu.

Jemné svetlo: Tento aromaterapeutický difuzér má jedinečné jemné svetlo, ktoré dokáže upraviť jas plameňa, navodiť romantickú a príjemnú atmosféru, dosiahnuť efekt relaxácie a je vhodné na spánok.

Inteligentná práca: Tento difúzor má inteligentnú funkciu vypnutia, ktorá sa môže automaticky vypnúť, keď je voda nedostatočná, vďaka čomu je používanie bezpečnejšie.

Technické parametre:

  • LED prúžok + plameň
  • objem zásobníka – 180ml
  • USB adapter

Balenie:

  • aróma difúzer
  • USB adapter
  • návod