Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Aróma lampy a difuzéry

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Aróma lampy a difuzéry. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Aróma lampy a difuzéry najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Aróma lampy a difuzéry alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Aga Aróma difuzér 2v1 Tmavo hnedý Aga Aróma difuzér 2v1 Tmavo hnedý
Aga Aróma difuzér 2v1 Tmavo hnedý

Pekne navrhnutý domáci difuzér LED 2v1 je skvelým domácim doplnkom.

môžete mať 04.10

Partner: Aga24
Stadler Form Lucy Black Aga Aróma difuzér 2v1 Tmavo hnedý
Stadler Form Lucy Black

Malý a elegantní aroma difuzér Lucy od švýcarské značky Stadler Form. Rozptyluje vůni esenciálního oleje, disponuje integrovaným jantarový, světlem Amber Light, které vychází z aroma difuzéru a připomíná hořící plamen svíčky. Zabudovaná dobíjecí baterie s výdrží až 7 hodin, ultrazvuková technologie pro rozptyl aroma. USB připojení, na jedno naplnění při připojení ke zdroji rozptyl vůně po dobu 10 hodin.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
dōTERRA Air 15 ml Aga Aróma difuzér 2v1 Tmavo hnedý
dōTERRA Air 15 ml

Nadýchnite sa účinkov zmesi doTERRA Air. Táto zmes olejov Eucalyptus, Peppermint, Lemon, Tea Tree, Ravensara, Camphor, Cardamom a Laurel Leaf má pri inhalácii upokojujúci a utišujúci účinok.

môžete mať 09.10 - 11.10

Partner: ROCKET
Tescoma Aromalampa FANCY HOME, Stones, sivá DIFÚ Rain-1 dažďový aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu
Tescoma Aromalampa FANCY HOME, Stones, sivá

Aromalampa na čajovú sviečku a esenciálne oleje od značky Tescoma. Vonné oleje sa vkladajú do vaničky a postupne uvoľňujú svoju vôňu. Aromalampu môžete tiež využiť len ako krásnu bytovú dekoráciu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DIFÚ Rain-1 dažďový aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu DIFÚ Rain-1 dažďový aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu
DIFÚ Rain-1 dažďový aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu

Vytvorte si relaxačnú atmosféru pomocou aróma difuzéra imitujúceho dážď. Prístroj možno používať ako zvlhčovač vzduchu aj ako aróma difuzér. Voda kvapká z oblaku nad difuzérom a zvuk padajúcich kvapiek má upokojujúci účinok.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: UVtech SK
Air wick aróma difuzér + náplň - Šťastné chvíľky DIFÚ Rain-1 dažďový aróma difuzér a zvlhčovač vzduchu
Air wick aróma difuzér + náplň - Šťastné chvíľky

Najmodernejší osviežovač vzduchu Air Wick aróma difuzér + náplň – Šťastné chvíľky s povznášajúcou vôňou ananásu, broskyne a divokej mäty dosiahne dokonale voňavý domov a uvoľní vašu myseľ. Rozptyľuje vôňu obohatenú o cenné esenciálne oleje do priestoru pomocou jemnej hmly.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Air wick aróma difuzér + náplň - zvodná vôňa ruže Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Svieža bavlna 228 ml
Air wick aróma difuzér + náplň - zvodná vôňa ruže

Najmodernejší osviežovač vzduchu Air Wick aróma difuzér + náplň – zvodná vôňa ruže dosiahne dokonale voňavý domov a uvoľní vašu myseľ. Rozptyľuje vôňu obohatenú o cenné esenciálne oleje do priestoru pomocou jemnej hmly.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DIFÚ Vulkan-1 aroma difuzér a zvlhčovač vzduchu Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Svieža bavlna 228 ml
DIFÚ Vulkan-1 aroma difuzér a zvlhčovač vzduchu

Vytvorte príjemnú atmosféru pomocou aróma difuzéra imitujúceho sopku. Osvetlenie pary vychádzajúcej z difúzora vytvára ilúziu chrliacej sopky, a preto je vhodný ako štýlový interiérový doplnok. Môžete si vybrať z dvoch pracovných režimov: režim imitujúci sopku a režim imitujúci plameň.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: UVtech SK
Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Svieža bavlna 228 ml Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Svieža bavlna 228 ml
Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Svieža bavlna 228 ml

Air Wick Active Fresh automatický difuzér uvoľňuje dávky nepretržitej sviežej vône, ktoré je možné nastaviť na požadovanú intenzitu. Pri nízkej intenzite prevonia príbytok až na 70 dní. Neobsahuje aerosóly. Obohatené o molekuly neutralizujúce zápach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Aromacare Vulcano Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Jazmínové kvety 228 ml
Aromacare Vulcano

Dizajnový aróma difuzér s dreveným dekorom vytvára pomocou ultrazvuku jemnú paru a po pridaní esenciálneho oleja umožní príjemnú aromaterapiu. Difuzér je zároveň vybavený LED osvetlením so siedmimi farbami, takže môže slúžiť aj ako nočné svetlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Air wick náplň pre aróma difuzér - Šťastné chvíľky Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Jazmínové kvety 228 ml
Air wick náplň pre aróma difuzér - Šťastné chvíľky

Air Wick náplň pre aróma difuzér – Šťastné chvíľky prevonia váš domov až na 45 dní. Osviežujúca a optimistická vôňa ananásu, broskyne a divokej mäty, ktorá vás očarí, navodí skvelý pocit z voňavého domova.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Jazmínové kvety 228 ml Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Jazmínové kvety 228 ml
Air wick Active Fresh automatický difuzér a náplň na vodnej báze - Jazmínové kvety 228 ml

Air Wick Active Fresh automatický difuzér uvoľňuje dávky nepretržitej sviežej vône, ktoré je možné nastaviť na požadovanú intenzitu. Pri nízkej intenzite prevonia príbytok až na 70 dní. Neobsahuje aerosóly. Obohatené o molekuly neutralizujúce zápach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL