Postershop Retro dóza plochá Service & Repair 23x16x7cm
8,99 € 7,30 €

Retro plechová dóza o rozmeroch 23×16×7cm z kvalitného materiálu s uzatvárateľným vekom. Povrch je potlačený kvalitnou matnou potlačou Service & Repair a povrch je prelisovaný do 3D

Postershop Plechová dóza Wonder Cookies
9,35 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nízka dóza obdĺžnikového pôdorysu je vyrobená z plechu a je vybavená vekom, ktoré chráni obsah pred prachom a inými nečistotami. Ideálna pre uchovanie vašich drobností či ako praktický darček.

Postershop Plechová dóza plochá - Vespa
9,62 € 7,30 €

Plechová dóza plochá – Vespa je štýlovým doplnkom každej domácnosti aj garáže. Vyrobená značkou Postershop z kvalitného plechu s logom Vespa na veku a drobnými ilustráciami skútrov po stranách. Vhodná na uskladnenie najrôznejších drobných predmetov.

Postershop Retro dóza XL Cats and Kittens 8x19x26cm
9,99 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Matná retro dóza vhodná napríklad na kŕmenie pre mačky.Položit ale do nej možno čokoľvek. Rozmer dózy je 8×19×26cm a potlač je prelisovaná a je 3D. Použité materiály sú veľmi kvalitné, teda vám bude robiť spoločnosť po mnoho rokov.

Postershop Plechová dóza L Coffee Firts
9,80 € 7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza s motívom kávy je ideálna na uchovávanie zrniek vašej obľúbenej kávy. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.

Postershop Plechová dóza s klipom Coca-Cola
8,97 € 7,90 €

Čierna plechová dóza s motívom Coca Coly sa zatvára pomocou klipu, čím nádobu dobre utesní. Ideálna na skladovanie drobných predmetov alebo aj potravín ako sú cestoviny, vločky alebo cukor.

Postershop Plechová dóza s klipom - Vespa (The Italian Classic)
9,61 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová dóza s motívom Vespa vyrobená z kvalitného materiálu s praktickým klipom od značky Postershop. Vďaka zaujímavej potlači bude slúžiť nielen ako vhodná nádoba na uskladnenie potravín a iných predmetov, ale aj ako vkusná dekorácia.

Postershop Retro dóza plochá Harley-Davidson 23x16x7cm
8,99 € 7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza o rozmeroch 23×16×7cm z kvalitného materiálu s uzatvárateľným vekom. Povrch je potlačený kvalitnou matnou potlačou Harley-Davidson a povrch je prelisovaný do 3D.

Postershop Plechová dóza s klipem BMW Drivers Only
9,36 € 7 €

Štýlová dóza BMW v modro-bielom prevedení poteší všetkých priaznivcov tejto nemeckej značky. Veko je opatrené klipom, vďaka ktorému sa skladovaný obsah pri páde nevysype. Skvele poslúži na uloženie najrôznejších drobností a zorganizovanie garáže, pracovne, ale aj špajze.

Postershop Plechová dóza s klipem - VW Bulli (Let's Get Lost)
9,99 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová dóza s klipem Postershop VW Bulli (Let's Get Lost) udělá radost každému milovníkovi legendárních „VW busíků“. Tato dóza je vyrobena z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno klipem, díky čemuž ji lze využít na skladování nejrůznějších věcí v domácnosti, v garáži i v dílně.

Postershop Plechová dóza s klipem - Coffee Beans
9,99 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Postershop Plechová dóza s klipem – Coffee Beans je díky svému designu ideální na skladování kávy. Tato stylová dóza o rozměru 18 × 11 cm potěší nejen vzhledem, ale i kvalitním zpracováním. Vyrobena je z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno praktickým klipem.

Postershop Plechová dóza s klipem - John Deere (Diamond Plate)
9,99 € 7 €

Máte-li ve svém okolí milovníka zemědělských strojů, určitě jej potěší plechová dóza s klipem – John Deere (Diamond Plate) značky Postershop. Tato dóza je zdobena známým logem značky John Deere a kromě originálního designu nabízí i kvalitní zpracování. Vyrobena je z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno praktickým klipem.

Postershop Plechová dóza s klipem - Nut Mix
9,99 € 7 €

Všechny milovníky oříšků potěší Postershop Plechová dóza s klipem – Nut Mix, která je naprosto ideální na skladování této zdravé pochoutky. Tato stylová dóza nadchne originálním designem i kvalitním zpracováním. Vyrobena je z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno praktickým klipem a vyvedena je v rozměru 18 × 11 cm.