Postershop Plechová dóza s klipom Coca-Cola
9,20 €

Čierna plechová dóza s motívom Coca Coly sa zatvára pomocou klipu, čím nádobu dobre utesní. Ideálna na skladovanie drobných predmetov alebo aj potravín ako sú cestoviny, vločky alebo cukor.

Postershop Plechová dóza Wonder Cookies
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nízka dóza obdĺžnikového pôdorysu je vyrobená z plechu a je vybavená vekom, ktoré chráni obsah pred prachom a inými nečistotami. Ideálna pre uchovanie vašich drobností či ako praktický darček.

Postershop Plechová dóza L Coffee Firts
9,80 € 9,40 €

Retro plechová dóza s motívom kávy je ideálna na uchovávanie zrniek vašej obľúbenej kávy. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.

KARE Dekoratívny box Chameleon 20cm
88,85 €
+ doprava zadarmo

Potrebujete uložiť šperky a páčia sa vám originálne dekorácie? Dekoratívny Box Chameleon je vyrobený z polyresinu, ktorý je odolný proti poškodeniu. Zlatý chameleón bude pozorne strážiť vaše poklady ukryté v tajuplnej dóze.

Postershop Plechová dóza s klipom - Nut Mix
9,99 € 9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Všetkých milovníkov orieškov poteší Postershop Plechová dóza s klipom – Nut Mix, ktorá je úplne ideálna na skladovanie tejto zdravej pochúťky. Táto štýlová dóza nadchne originálnym dizajnom i kvalitným spracovaním. Vyrobená je z robustného kovového plechu, ktorý je zárukou vysokej odolnosti a dlhej životnosti. Jej uzatváranie je riešené praktickým klipom a vyvedená je v rozmere 18 × 11 cm.

Postershop Plechová dóza s klipom - Coffee Beans
9,99 € 9,20 €

Postershop Plechová dóza s klipom – Coffee Beans je vďaka svojmu dizajnu ideálny na skladovanie kávy. Táto štýlová dóza s rozmerom 18 × 11 cm poteší nielen vzhľadom, ale aj kvalitným spracovaním. Vyrobená je z robustného kovového plechu, ktorý je zárukou vysokej odolnosti a dlhej životnosti. Jej uzatváranie je riešené praktickým klipom.

Postershop Plechová dóza s klipom - Vespa (The Italian Classic)
9,61 € 9,20 €

Plechová dóza s motívom Vespa vyrobená z kvalitného materiálu s praktickým klipom od značky Postershop. Vďaka zaujímavej potlači bude slúžiť nielen ako vhodná nádoba na uskladnenie potravín a iných predmetov, ale aj ako vkusná dekorácia.

Postershop Plechová dóza s klipom - VW Bulli (Let 'Get Lost)
9,99 € 9,20 €

Plechová dóza s klipom Postershop VW Bulli (Let 'Get Lost) urobí radosť každému milovníkovi legendárnych „VW busíkov“. Táto dóza je vyrobená z robustného kovového plechu, ktorý je zárukou vysokej odolnosti a dlhej životnosti. Jej uzatváranie je riešené klipom, vďaka čomu ju možno využiť na skladovanie najrôznejších vecí v domácnosti, v garáži i v dielni.

Postershop Plechová dóza s klipom Coffee
9,40 € 9,20 €

Retro plechová dóza s klipom s motívom kávy je ideálna na uchovávanie zrniek vašej obľúbenej kávy. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.

Postershop Plechová dóza s klipom - Coffee House
9,30 € 9,20 €

Plechová dóza značky Postershop je vyrobená z kvalitného materiálu. Jej uzatváranie je riešené praktickým klipom. Dóza s objemom 1,3 l je ideálna pre skladovanie kávy.

KARE Box Texas Small
73,43 €
+ doprava zadarmo

Malá krabička Texas je originálnou dekoráciou s úložným priestorom pre vaše cennosti, spomienkové predmety či kľúče a ďalšie drobnosti.

KARE Dekoratívna krabička Birds
55,06 €
+ doprava zadarmo

Dekoratívna krabička Birds je vyrobená z kameniny. Je určená na uchovávanie drobností, ale nie je vhodná pre skladovanie potravín.

Postershop Plechová dóza plochá - Vespa
9,62 € 9,40 €

Plechová dóza plochá – Vespa je štýlovým doplnkom každej domácnosti aj garáže. Vyrobená značkou Postershop z kvalitného plechu s logom Vespa na veku a drobnými ilustráciami skútrov po stranách. Vhodná na uskladnenie najrôznejších drobných predmetov.

Postershop Plechová dóza s klipem BMW Drivers Only
9,36 € 9,20 €

Štýlová dóza BMW v modro-bielom prevedení poteší všetkých priaznivcov tejto nemeckej značky. Veko je opatrené klipom, vďaka ktorému sa skladovaný obsah pri páde nevysype. Skvele poslúži na uloženie najrôznejších drobností a zorganizovanie garáže, pracovne, ale aj špajze.

Plechová dóza CO 015
2,05 €

Strieborná plechová dvojdielna dóza bez potlače. Ideálne a elegantné balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre zabalenie cukroviniek, šperkov alebo rôznych drobných predmetov.

Plechová dóza DSE 091
4,70 €

Strieborná plechová dvojdielna dóza bez potlače. Ideálne a elegantné balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre zabalenie cukroviniek, šperkov alebo rôznych drobných predmetov.

Plechová dóza DSE 110
3,33 €

Strieborná plechová dvojdielna dóza bez potlače. Ideálne a elegantné balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre zabalenie cukroviniek, šperkov alebo rôznych drobných predmetov.

Plechová dóza DSR 001
3,90 €

Strieborná plechová dvojdielna dóza bez potlače. Ideálne a elegantné balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre zabalenie kávy, čaju,cukroviniek, šperkov alebo rôznych drobných predmetov.

Plechová dóza s klipmi DSE 012
3,15 €

Strieborná plechová dóza s klipmi bez potlače. Ideálne balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre uskladnenie potravín, kávy, čaju alebo rôznych drobných predmetov.

Plechová dóza s klipmi LUNCHBOX
6,40 € 6,10 €

Strieborná plechová dóza s klipmi bez potlače. Ideálne balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre uskladnenie potravín, kávy, čaju alebo rôznych drobných predmetov.

Plechový box A4 TIN
5,10 €

Strieborný plechový dvojdielny obal A4 bez potlače. Ideálne balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre zabalenie cukroviniek alebo rôznych drobných predmetov, prípadne dokumentov.

Plechový box A5 TIN
3,40 €

Strieborný plechový dvojdielny obal bez potlače. Ideálne balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre zabalenie cukroviniek alebo rôznych drobných predmetov.

Plechový box A6 TIN
2,50 €

Strieborný plechový dvojdielny obal bez potlače. Ideálne balenie pre vaše darčeky. Vhodné pre zabalenie čokolády, fotografií alebo rôznych drobných predmetov.

Postershop Retro dóza L Harley Davidson 2 10x14x20cm
9,40 €

Retro plechová dóza o rozmeroch 10×14×20cm z kvalitného materiálu s uzatvárateľným vekom. Povrch je potlačený kvalitnou matnou potlačou Harley Davidson a povrch je lesklý.

Postershop Retro dóza plochá Harley-Davidson 23x16x7cm
9,40 €

Retro plechová dóza o rozmeroch 23×16×7cm z kvalitného materiálu s uzatvárateľným vekom. Povrch je potlačený kvalitnou matnou potlačou Harley-Davidson a povrch je prelisovaný do 3D.

Postershop Retro dóza XL Cats and Kittens 8x19x26cm
11,30 €

Matná retro dóza vhodná napríklad na kŕmenie pre mačky.Položit ale do nej možno čokoľvek. Rozmer dózy je 8×19×26cm a potlač je prelisovaná a je 3D. Použité materiály sú veľmi kvalitné, teda vám bude robiť spoločnosť po mnoho rokov.