Doplnky stravy pre regeneráciu

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie doplnky stravy pre regeneráciu. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie doplnky stravy pre regeneráciu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie doplnky stravy pre regeneráciu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

IQ MAG  ráno a večer 60 ks

IQ MAG ráno a večer 60 ks

8,48 €

Výživový doplnok, s obsahom dvoch rôznych receptúr pre rannú kapsulu (povzbudenie) a večernú kapsulu (relax). Horčík, vitamín C, vitamín B6 a kyselina listová prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Partner: Widerio
Rugard  Beauty Liquid 7 ampuliek

Rugard Beauty Liquid 7 ampuliek

17,30 €

Výž. doplnok určený na pitie. Jedna ampulka obsahuje kolagén, kys. hyalurónovú, vitamín C, vitamín E, zinok, biotín. Balenie na 1 týždeň.

Partner: Widerio
Energy Mycohepar 90 kapsúl

Energy Mycohepar 90 kapsúl

35,30 €

Doplnok stravy Mycohepar patrí k produktovému radu Mycosynergy. Jej základným princípom je mykoterapia, teda využitie liečebných vlastností vybraných druhov húb, v spolupôsobení s ďalšou významnou zložkou, ktorú predstavuje fytoterapia.

Partner: Vivantis
Sanct Bernhard Kapsule s púpalkovým olejom 200tbl.á 500 mg

Sanct Bernhard Kapsule s púpalkovým olejom 200tbl.á 500 mg

11,80 €

pomáha pri menštruačných ťažkostiach, ako aj v období menopauzy, podporuje zdravý kardiovaskulárny systém, hladinu cholesterolu a reguláciu krvného tlaku. Vysoko kvalitný výživový doplnok s biologicky aktívnymi, polynenasýtenými mastnými kyselinami.

Partner: NATURonline
Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet
7x

Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet

14,70 €

Mumio je horská živica nazývaná aj „Slzy hôr“ alebo „Čierne zlato“ . Jedná sa o vzácnu prírodnú látku, ktorá sa nachádza iba v niektorých pohoriach, ako sú Himaláje a pohoria Altaj v ťažko dostupných skalách, jaskyniach a prasklinách. Slovo „mumio“ pochádza z gréčtiny s významom „uchovávajúce telo“.

Partner: Vivantis
Health&colostrum Colostrum IgG 40 (400 mg) 90 kapsúl
1x

Health&colostrum Colostrum IgG 40 (400 mg) 90 kapsúl

17,40 €

Kapsule Health & colostrum obsahujú kravské (bovinnej) kolostrum, ktoré je dodávané výhradne českými farmami z ekologicky čistého chovu. Kolostrum bolo vyrobené z prvého kravského mlieka (mledziva). Hodí sa pre celoročné užívanie. Zvlášť vhodné je jeho užívanie v zimnom období.

Partner: Vivantis
Quinton Totum Sport 10 x 20 ml
1x

Quinton Totum Sport 10 x 20 ml

27,60 €

Totum Šport je 100% prírodný prípravok, ktorý obsahuje 78 minerálov a stopových prvkov, a je tak vhodný predovšetkým pre všetkých športovcov a fyzicky pracujúci.

Partner: Vivantis