Prípravky ne regeneráciu po úrazoch

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie prípravky ne regeneráciu po úrazoch. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie prípravky ne regeneráciu po úrazoch doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie prípravky ne regeneráciu po úrazoch alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

IQ MAG  ráno a večer 60 ks

IQ MAG ráno a večer 60 ks

8,48 €

Výživový doplnok, s obsahom dvoch rôznych receptúr pre rannú kapsulu (povzbudenie) a večernú kapsulu (relax). Horčík, vitamín C, vitamín B6 a kyselina listová prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Partner: Widerio
Rugard  Beauty Liquid 7 ampuliek

Rugard Beauty Liquid 7 ampuliek

17,30 €

Výž. doplnok určený na pitie. Jedna ampulka obsahuje kolagén, kys. hyalurónovú, vitamín C, vitamín E, zinok, biotín. Balenie na 1 týždeň.

Partner: Widerio
MEDISTIK DUAL stick 58 g
2x

MEDISTIK DUAL stick 58 g

15 €

Extra silný kanadský masážny gél tuhej konzistencie s HOT & COLD efektom, s 46 % aktívnych látok na unavené svaly a kĺby, chrbát, krčnú chrbticu, ramená, lakte, kolená. Najsilnejší prípravok dostupný bez lekárskeho predpisu. Praktické balenie umožňuje jeho aplikáciu priamo z obalu.

Partner: MEDISTIK.SK
MEDISTIK DUAL sprej 118 ml
3x

MEDISTIK DUAL sprej 118 ml

15 €

Kanadský sprej s rýchlym účinkom a HOT + COLD efektom s 22 % aktívnych látok na unavené svaly a kĺby, chrbát, krčnú a bedrovú chrbticu, ramená, lakte, kolená, obohatený o vyživujúce zložky. Prípravok prispieva k úľave a regenerácii unavených svalov a kĺbov. Umožňuje rýchlu a bezpečnú aplikáciu.

Partner: MEDISTIK.SK
Namman Muay thajský krém 100 g
2x

Namman Muay thajský krém 100 g

11,60 €
11,40 €

Thajský krém je originálny prípravok na športové úrazy, ktorý účinkuje aj proti bolestiam svalov či kĺbov.

Partner: Vivantis
Hansaplast Sprej na rany 50 ml

Hansaplast Sprej na rany 50 ml

4,80 €

Sprej na rany je vhodný pre antiseptické čistenie akútnych poranení napríklad rezných rán, odrenín, popálenín 1. stupňa a drobnejších popálenín 2. stupňa a otvorených pľuzgierov. Je možné používať aj na chronické poranenia a ako pooperačnú starostlivosť o rany podľa pokynov vášho lekára.

Partner: Vivantis
Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet
7x

Natural Medicaments Mumio 250 mg 90 tabliet

14,70 €

Mumio je horská živica nazývaná aj „Slzy hôr“ alebo „Čierne zlato“ . Jedná sa o vzácnu prírodnú látku, ktorá sa nachádza iba v niektorých pohoriach, ako sú Himaláje a pohoria Altaj v ťažko dostupných skalách, jaskyniach a prasklinách. Slovo „mumio“ pochádza z gréčtiny s významom „uchovávajúce telo“.

Partner: Vivantis