Ferrino X-Belt-53%
19 € 8,90 €

Akcia

Ľahký a odolný bežecký pásik. Ferrino X-Belt je opatrený reflexnými prvkami a jeho zadná časť je vyrobená z elastickej sieťoviny. Schováte do neho smartphone, peniaze alebo kľúče.

Puma PR I Sport Phone Armband Knockout Pink-U-54%
25,87 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Puzdro na mobil sa pýši moderným dizajnom. Ramenné puzdro sa počas pohybu nepohybuje, a tak sa môžete v kľude venovať svojmu fyzickému výkonu. Fólia puzdra je priehľadná a dá sa cez ňu ovládať váš smartphone.

Ferrino Cover reflex 2-33%
21 € 13,90 €

Akcia

Praktická pláštenka spoľahlivo ochráni váš batoh pred dažďom a vlhkom. Má elastické okraje a reflexnú potlač. Ferrino Cover Reflex 2 je vhodná na batoh s objemom 45–90 l.

Ferrino Cover 1
17 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická pláštenka spoľahlivo ochráni váš batoh pred dažďom a vlhkom. Má elastické okraje a reflexnú potlač. Ferrino Cover 1 je vhodná na batoh s objemom 25–50 l.

Ferrino Cover 2-53%

Ferrino Cover 2

Hodnotenie: 5
19 € 8,90 €

Akcia

Praktická pláštenka spoľahlivo ochráni váš batoh pred dažďom a vlhkom. Má elastické okraje a reflexnú potlač. Ferrino Cover 2 je vhodná na batoh s objemom 45–90 l.

Ferrino X-Track Case

Ferrino X-Track Case

Hodnotenie: 5
10 € 9,90 €

Praktické púzdro Ferrino X-Track Case je vyrobené predovšetkým pre batohy Ferrino. Majte svoje najväčšie cennosti ihneď po ruke.

Tatonka NP Smartphone Case L black
10,69 € 10 €

Neoprénový obal Tatonka NP Smartphone Case L chráni váš smartphone proti mechanickému poškodeniu i vode. Praktické vnútorné vrecko udrží slúchadlá na mieste.

DEUTER KC Chin Pad

DEUTER KC Chin Pad

Hodnotenie: 5
20,61 € 15 €

Veľký ergonomický vankúš je určený pre detská nosidlá od firmy Deuter. Deuter KC Chin Pad chráni hlavičku vašej ratolesti a poskytuje dieťaťu pohodlie aj v rohoch nosidla, takže si môže bez obáv zdriemnuť. Vankúš sa jednoducho pripína a odpína systémom cvokov.