NaturComp Lady-Comp - prirodzená antikoncepcia
464,90 €
+ doprava zadarmo

Lady-Comp je inteligentný minipočítač slúžiace k prirodzenej kontrole počatia pomocou merania rannej telesnej teploty v ústach. Meranie je jednoduché, presné, rýchle a spoľahlivé.


NaturComp Pearly - prirodzená antikoncepcia
351,20 €
+ doprava zadarmo

Nechcete brať hormonálnu antikoncepciu? Pokúšate sa otehotnieť? Vyskúšajte Pearly – nízkonákladovú verzii minipočítačov pre prirodzenú kontrolu počatia. Pomocou meranie ranné telesnej teploty v ústach zistí dobu ovulácie a spoľahlivo tak určia vaše plodné a neplodné dni.


V-net AL 9000
271,90 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 9000 je firemní alkohol tester s rychlým zahřátím senzoru a krátkou dobou regenerace.


V-net AL 9000 Lite
156,30 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 9000 Lite digitální je snadno ovladatelný, kompaktní, přesný a spolehlivý.


V-net DA 8500
162 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester DA 8500 je profesionální  alkoholtester, který měří s přesnotí +/- 5%.


V-net Alkoholtester DA 8100
145,60 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester DA 8100 je osobní i firemní alkohol tester s velkým rozsahem měření 0,00 – 5,00 promile. .


V-net AL 6000 Red
93,10 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 6000 Red má elegantní design, je kompaktní, přesný a spolehlivý.


V-net AL 6000 Silver
93 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 6000 Silver má elegantní design, je kompaktní, přesný a spolehlivý.


V-net Alkoholtester CA 2010
98,10 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester CA 2010 je elegantní a osobní polovodičový alkohol tester s pevným plastovým pouzdrem.  Je snadno ovladatelný, kompaktní, přesný a spolehlivý. Tento tester má velký rozsah měření. Možné je napájení CAR adaptérem.


V-net Alkoholtester AL 6000 Lite
70 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 6000 Lite je osobní i firemní alkohol tester s počítadlem provedených měření a pouzdrem na opasek. Elegantně vypadající přístroj je kompaktní, přesný, spolehlivý a zejména snadno ovladatelný.


V-net Alkoholtester AL 2500 Silver
35,20 €

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester ve stříbrném provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile. Vítěz testu MF DNES.


V-net Alkoholtester AL 2500 Black
35,20 €

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester v černém provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile.


Biocard Celiac test 1 ks
21,10 €

Biocard Celiac test je rýchly, jednoduchý a spoľahlivý test pre detekciu protilátok IgA, ktoré sú prítomné pri celiakii, z krvi odobratej zo špičky prsta. .


MiraTes Test na zistenie krvnej skupiny 1 ks
15,60 €

Test na zistenie krvnej skupiny je sada domáceho testu k určeniu Vášho krvného typu v systémoch ABO a Rh. Je určený len pre diagnostiku in vitro. Táto technika zistenie krvnej skupiny je už používaná po celom svete.


Veroval Chlamýdie domáci test
20,30 €

Chlamýdie domáci test slúži na rýchle a bezpečné zistenie, či ste infikovaní baktérií Chlamydia trachomatis.


MiraTes Mononukleóza Test 1 ks
11,70 €

Mononukleóza test je sada domáceho testu na detekciu protilátok proti vírusu Epstein-Barrovej, ktorý spôsobuje mononukleózu. Infekčná mononukleóza je vírusové ochorenie spôsobené vírusom Epstein-Barrovej. K jej prenosu najčastejšie dochádza slinami, preto sa mononukleóze hovorí choroba z bozkávania.


MiraTes Test na Lymská borelióza
15,60 €
14,80 €

Akcia

Domáce test na Lymská borelióza je určený pre samovyšetrovanie k preukázanie protilátok proti baktériám Borella v krvi .


Veroval Drogy domáci test
14 €

Drogy domáci test je rýchlym testom na základe vzorky moču, ktorý bezpečne preukáže užívanie amfetamínov, benzodiazepínov (upokojujúce prostriedky), kokaínu, marihuany (THC), metadónu a opiátov. Test informuje o tom, ktoré drogy boli použité.


V-net 20iScreen OFD 6 testov
17,60 €

Test na drogy ze slin iScreen OFD je jednorázový test na 6 skupin drog ze slin, který je rychlý a přesný. .


Veroval CRP domáci test
10,20 €

CRP domáci test pomôže rýchlo a bezpečne zistiť, či je infekcia v tele bakteriálne a má teda zmysel nasadiť antibiotiká.


Drogový test M-3 Multipanel Instant-View 1 ks
7,70 €

Drogový test je rýchly imunochromatografický test pre kvalitatívne stanovenie drogových metabolitov v ľudskom moči. Test je vhodný pre skríningové vyšetrenie moču na THC (THC, marihuana, hašiš a cannabis) + MET (extázu, pervitín a iné metamfetamín) + MOR (heroín a iné opiáty).


GreenSwan GS Mamatest 10 tehotenský test 2 ks
1,60 €

GS Mamatest pre včasnú detekciu tehotenstva je rýchly test založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku a slúži na kvalitatívne stanovenie ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, s ktorého pomocou možno zistiť tehotenstvo.


GreenSwan GS Mamatest Comfort 10 tehotenský test
3,10 €

GS Mamatest COMFORT 10 je rýchly tehotenský test pre domáce použitie. Zisťuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už vo veľmi skorom období tehotenstva.


GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks
1,60 €

GS Ovultest 3v1 je rýchly ovulačný test pre domáce použitie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu (LH), ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu vám umožňuje spoľahlivo zistiť svoje plodné dni, a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia.


MedPharma Med Pharma Ovulačný test 20mIU / ml 6 ks-18%
2,70 €

2,20 €

Akcia

Med Pharma Ovulačný test je vysoko presný, rýchly a hygienický ovulačný test pre presné stanovenie termínu ovulácie, ktorý si ľahko môžete vykonať sama. Zvýšite tak možnosť vášho otehotnenia.


Pepino Ovulačný test Dipstrip 5 ks
7,30 €

Ovulačný test Dipstrip je test pre jednoduché, rýchle a presné zistenie plodných dní pomocou stanovenie zvýšenej hladiny ľudského luteinizačného hormónu vo vzorke moču. Tento test vám pomôže zistiť najvhodnejší čas pre oplodnenie a naplánovanie tehotenstva.


Pepino Tehotenský test Dipstrip 1 ks
1,30 €

Tehotenský test Dipstrip je vysoko citlivý test pre včasné zistenie tehotenstva. Určená na samovyšetrovanie. Možno vykonávať už 2 dni od počatia. Jednou z hlavných výhod indikátorového tehotenského testu je jeho jednoduché použitie v jednom kroku.