SENCOR Alkoholtester SCA BA50FC
50,70 €

Alkoholtester SCA BA50FC je profesionálny tester, ktorý zisťuje presnú hodnotu alkoholu v krvi z dychu behom pár sekúnd. .

MiraTes Test na Lymská borelióza
15,60 €

Domáce test na Lymská borelióza je určený pre samovyšetrovanie k preukázanie protilátok proti baktériám Borella v krvi .

V-net Alkoholtester AL 2500 Black
35,10 €

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester v černém provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile.

V-net Alkoholtester AL 2500 Silver
35,10 €

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester ve stříbrném provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile. Vítěz testu MF DNES.

Drogový test M-3 Multipanel Instant-View 1 ks
7,80 €

Drogový test je rýchly imunochromatografický test pre kvalitatívne stanovenie drogových metabolitov v ľudskom moči. Test je vhodný pre skríningové vyšetrenie moču na THC (THC, marihuana, hašiš a cannabis) + MET (extázu, pervitín a iné metamfetamín) + MOR (heroín a iné opiáty).

Geratherm pH-balance-test vaginální infekce
15,10 €

Pomocou pH testu môžete pravidelne kontrolovať hodnotu vaginálneho pH a predísť tak infekciám a iným problémom v intímnej oblasti. 75% žien prekoná vaginálne ochorenie aspoň raz v živote.

MiraTes Test na zistenie krvnej skupiny 1 ks
15,60 €

Test na zistenie krvnej skupiny je sada domáceho testu k určeniu Vášho krvného typu v systémoch ABO a Rh. Je určený len pre diagnostiku in vitro. Táto technika zistenie krvnej skupiny je už používaná po celom svete.

V-net Alkoholtester AL 6000 Lite
69,80 €

Alkoholtester AL 6000 Lite je osobní i firemní alkohol tester s počítadlem provedených měření a pouzdrem na opasek. Elegantně vypadající přístroj je kompaktní, přesný, spolehlivý a zejména snadno ovladatelný.

Veroval CRP domáci test
9,80 €

CRP domáci test pomôže rýchlo a bezpečne zistiť, či je infekcia v tele bakteriálne a má teda zmysel nasadiť antibiotiká.

V-net DA 8500
161,70 €

Alkoholtester DA 8500 je profesionální  alkoholtester, který měří s přesnotí +/- 5%.

Berosa Biocard Celiac test 1 ks
21,10 €

Biocard Celiac test je rýchly, jednoduchý a spoľahlivý test pre detekciu protilátok IgA, ktoré sú prítomné pri celiakii, z krvi odobratej zo špičky prsta.

Adiel Test Mužské plodnosti Fertilcount 2 použití
27,30 €

Test Mužskej plodnosti Fertilcount počas 15 minút posúdi, aký je počet resp. koncentrácia spermií na 1 ml vzorky ejakulátu. Tento faktu môže byť jedným z ukazovateľov neplodnosti muža. Pomôže vám určiť kvalitu spermií podľa merítok Svetovej zdravotníckej organizácie.

Sepea Elisa screen test 200+
412,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Elisa screen test 200 + je presný laboratórny test, ktorý skúma Vašu reakciu na 222 potravín. Pri tomto type testovania je krvný vzorka analyzovať softvérovú immunoassay microarray technológií FoodPrint, ktorá dnes patrí k najpresnejším na svete.

Veroval Chlamýdie domáci test
20,30 €

Chlamýdie domáci test slúži na rýchle a bezpečné zistenie, či ste infikovaní baktérií Chlamydia trachomatis.

V-net AL 6000 Silver
92,80 €

Alkoholtester AL 6000 Silver má elegantní design, je kompaktní, přesný a spolehlivý.

MiraTes Mononukleóza Test 1 ks
11,70 €

Mononukleóza test je sada domáceho testu na detekciu protilátok proti vírusu Epstein-Barrovej, ktorý spôsobuje mononukleózu. Infekčná mononukleóza je vírusové ochorenie spôsobené vírusom Epstein-Barrovej. K jej prenosu najčastejšie dochádza slinami, preto sa mononukleóze hovorí choroba z bozkávania.

Veroval Drogy domáci test
13,40 €

Drogy domáci test je rýchlym testom na základe vzorky moču, ktorý bezpečne preukáže užívanie amfetamínov, benzodiazepínov (upokojujúce prostriedky), kokaínu, marihuany (THC), metadónu a opiátov. Test informuje o tom, ktoré drogy boli použité.

V-net AL 6000 Red
92,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Alkoholtester AL 6000 Red má elegantní design, je kompaktní, přesný a spolehlivý.