V-net AL 9000-22%
272,90 € 211 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Alkoholtester AL 9000 je firemní alkohol tester s rychlým zahřátím senzoru a krátkou dobou regenerace.

V-net Alkoholtester AL 2500 Silver
35,80 €

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester ve stříbrném provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile. Vítěz testu MF DNES.

V-net Alkoholtester AL 2500 Black
35,80 €

Alkoholtester AL 2500 Black je osobní alkohol tester v černém provedení, který má elegantní a stylový design. Tester se používá bez náustku, je kompaktní, přesný, spolehlivý a jednou z jeho předností je také nízká hmotnost. Rozsah měření je 0,0 – 4,0 promile.

Geratherm Ovu CONTROL - ovulačný test
39,40 €

Ovulačný test ovu CONTROL pomáha žene zo slín určiť plodné / neplodné dni a ovuláciu, kedy je pravdepodobnosť otehotnenia ženy najvyššie.

MedPharma Med Pharma Ovulačný test 20mIU / ml 6 ks
2,80 €

Med Pharma Ovulačný test je vysoko presný, rýchly a hygienický ovulačný test pre presné stanovenie termínu ovulácie, ktorý si ľahko môžete vykonať sama. Zvýšite tak možnosť vášho otehotnenia.

MiraTes Test na zistenie krvnej skupiny 1 ks
15,90 €

Test na zistenie krvnej skupiny je sada domáceho testu k určeniu Vášho krvného typu v systémoch ABO a Rh. Je určený len pre diagnostiku in vitro. Táto technika zistenie krvnej skupiny je už používaná po celom svete.

GreenSwan GS Mamatest 10 tehotenský test 2 ks
1,60 €

GS Mamatest pre včasnú detekciu tehotenstva je rýchly test založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku a slúži na kvalitatívne stanovenie ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, s ktorého pomocou možno zistiť tehotenstvo.

Veroval CRP domáci test
10,30 €

CRP domáci test pomôže rýchlo a bezpečne zistiť, či je infekcia v tele bakteriálne a má teda zmysel nasadiť antibiotiká.

MiraTes Test na Lymská borelióza
15,90 €

Domáce test na Lymská borelióza je určený pre samovyšetrovanie k preukázanie protilátok proti baktériám Borella v krvi .

Geratherm pH-balance-test vaginální infekce
15,40 €

Pomocou pH testu môžete pravidelne kontrolovať hodnotu vaginálneho pH a predísť tak infekciám a iným problémom v intímnej oblasti. 75% žien prekoná vaginálne ochorenie aspoň raz v živote.

Pepino Tehotenský test Dipstrip 1 ks
1,30 €

Tehotenský test Dipstrip je vysoko citlivý test pre včasné zistenie tehotenstva. Určená na samovyšetrovanie. Možno vykonávať už 2 dni od počatia. Jednou z hlavných výhod indikátorového tehotenského testu je jeho jednoduché použitie v jednom kroku.

GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks
1,60 €

GS Ovultest 3v1 je rýchly ovulačný test pre domáce použitie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu (LH), ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu vám umožňuje spoľahlivo zistiť svoje plodné dni, a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia.

MiraTes Mononukleóza Test 1 ks
11,90 €

Mononukleóza test je sada domáceho testu na detekciu protilátok proti vírusu Epstein-Barrovej, ktorý spôsobuje mononukleózu. Infekčná mononukleóza je vírusové ochorenie spôsobené vírusom Epstein-Barrovej. K jej prenosu najčastejšie dochádza slinami, preto sa mononukleóze hovorí choroba z bozkávania.

GreenSwan GS Mamatest Comfort 10 tehotenský test
3,20 €

GS Mamatest COMFORT 10 je rýchly tehotenský test pre domáce použitie. Zisťuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči už vo veľmi skorom období tehotenstva.

Biocard Celiac test 1 ks
21,50 €

Biocard Celiac test je rýchly, jednoduchý a spoľahlivý test pre detekciu protilátok IgA, ktoré sú prítomné pri celiakii, z krvi odobratej zo špičky prsta.

V-net AL 9000 Lite
159 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 9000 Lite digitální je snadno ovladatelný, kompaktní, přesný a spolehlivý.

V-net Alkoholtester AL 6000 Lite
71,20 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 6000 Lite je osobní i firemní alkohol tester s počítadlem provedených měření a pouzdrem na opasek. Elegantně vypadající přístroj je kompaktní, přesný, spolehlivý a zejména snadno ovladatelný.

Drogový test M-3 Multipanel Instant-View 1 ks
7,80 €

Drogový test je rýchly imunochromatografický test pre kvalitatívne stanovenie drogových metabolitov v ľudskom moči. Test je vhodný pre skríningové vyšetrenie moču na THC (THC, marihuana, hašiš a cannabis) + MET (extázu, pervitín a iné metamfetamín) + MOR (heroín a iné opiáty).

NaturComp Pearly - prirodzená antikoncepcia
357,40 €
+ doprava zadarmo

Nechcete brať hormonálnu antikoncepciu? Pokúšate sa otehotnieť? Vyskúšajte Pearly – nízkonákladovú verzii minipočítačov pre prirodzenú kontrolu počatia. Pomocou meranie ranné telesnej teploty v ústach zistí dobu ovulácie a spoľahlivo tak určia vaše plodné a neplodné dni.

Adiel FertilTime ovulační testy 5 ks v balení
6,80 €

Ovulačný test FertilTime spoľahlivo určí dobu vašej ovulácie. Rýchlym a presným testom z moču zistíte, kedy je ideálna príležitosť pre otehotnenie. Luteinizačný hormón spôsobuje, že sa vajíčko uvoľňuje do vajcovodu, a práve v tomto okamihu začína doba, ktorá je pre počatie najpríhodnejšie. .

Pepino Ovulačný test Dipstrip 5 ks
7,40 €

Ovulačný test Dipstrip je test pre jednoduché, rýchle a presné zistenie plodných dní pomocou stanovenie zvýšenej hladiny ľudského luteinizačného hormónu vo vzorke moču. Tento test vám pomôže zistiť najvhodnejší čas pre oplodnenie a naplánovanie tehotenstva.

V-net 20iScreen OFD 6 testov
17,90 €

Test na drogy ze slin iScreen OFD je jednorázový test na 6 skupin drog ze slin, který je rychlý a přesný. .

Adiel Test Mužské plodnosti Fertilcount 2 použití
27,80 €

Test Mužskej plodnosti Fertilcount počas 15 minút posúdi, aký je počet resp. koncentrácia spermií na 1 ml vzorky ejakulátu. Tento faktu môže byť jedným z ukazovateľov neplodnosti muža. Pomôže vám určiť kvalitu spermií podľa merítok Svetovej zdravotníckej organizácie.

Veroval Drogy domáci test
14,20 €

Drogy domáci test je rýchlym testom na základe vzorky moču, ktorý bezpečne preukáže užívanie amfetamínov, benzodiazepínov (upokojujúce prostriedky), kokaínu, marihuany (THC), metadónu a opiátov. Test informuje o tom, ktoré drogy boli použité.

V-net AL 6000 Red
94,70 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 6000 Red má elegantní design, je kompaktní, přesný a spolehlivý.

V-net AL 6000 Silver
94,60 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester AL 6000 Silver má elegantní design, je kompaktní, přesný a spolehlivý.

V-net DA 8500
164,90 €
+ doprava zadarmo

Alkoholtester DA 8500 je profesionální  alkoholtester, který měří s přesnotí +/- 5%.

V-net iScreen VI
15,50 €

Test na drogy ze slin iScreen VI je jednorázový test na 6 skupin drog, který je rychlý a přesný.