Relax Detské lyžiarske okuliare Arch
17,98 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Detské lyžiarske okuliare Arch poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením a sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

Alpina Sports Scarabeo JR DH
35,10 € 31,20 €

Kvalitné a štýlové lyžiarske okuliare. Alpina Scarabeo JR DH disponujú oranžovú šošovkou Hicon pre zdôraznenie kontrastu a špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý znižuje zahmlievanie šošovky. Pre maximálne pohodlie sú okuliare polstrované a vybavené protišmykovou páskou. Technológia Doublefex a Thermoblock potom zlepšujú izolačné vlastnosti a chránia pred mrazom. Okuliare skvele padnú do helmy a vďaka ich konštrukcii vhodné aj cez dioptrické okuliare

Bollé ROCKET modrá, ružový zorník
36,70 € 29,70 €

Lyžiarske okuliare s technológiou P80 Plus/Carbo Glass proti zahmlievaniu a poškriabaniu od značky Bollé. Detský model od 6 rokov. 100% UVA a UVB filter kategórie č. 2. Double Lens technológia pre perfektný výhľad. Model ROCKET modrá, ružový zorník má talianske dvojité sklá s odvetrávaním.

Alpina Sports Piney SH-26%

Alpina Sports Piney SH

Hodnotenie: 5
23 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske okuliare disponujú povrchovou FogStop úpravou, ktorá predchádza zahmlievaniu skiel a udržiavaniu vlhkosti. Šošovky sú z netrieštivého ľahkého polykarbonátu a sú opatrené polstrovaním pre pohodlné nosenie.

Uvex Speedy Pre

Uvex Speedy Pre

Hodnotenie: 5
20,99 € 16,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske okuliare disponujú jednoduchým cylindrickým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Uvex Speedy PRO majú v balení ochranný textilný obal.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Scarabeo JR HM, čierne, A7257.8.33
62,10 € 57,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sports lyžiarske okuliare Scarabeo JR HM, čierne, A7257.8.33 majú špeciálny odvetrávací systém.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Scarabeo S HM, biele, A7261.8.12
69,40 € 64,40 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sports lyžiarske okuliare Scarabeo S HM, biele, A7261.8.12 majú špeciálny odvetrávací systém.

Atomic Count JR Cylindrical
38,60 € 32,90 €

Akcia

Detské lyžiarske okuliare s cylindrickými sklami. Technológia Live Fit Frame sa dokáže prispôsobiť k tvaru tváre, vďaka čomu sú okuliare veľmi pohodlné na nosenie. Atomic Count JR Cylindrical majú špeciálnu úpravu proti zahmlievaniu a poškriabaniu. Vybavené rámčekom s Y výrezmi. Atraktívny modrý dizajn.

Bollé Rocket
38,84 € 33,90 €

Lyžiarske okuliare pre deti s kategóriou filtra č. 2 disponujú patentovanými prieduchmi, ktoré predchádzajú nadmernému zahmlievaniu. Majú 100 % UVA a UVB filter, vďaka ktorému ochránia zrak pred slnečným žiarením. Bollé Rocket sú vhodné pre deti od 6 rokov a sú kompatibilné s väčšinou lyžiarskych heliem.

Giro Chico

Giro Chico

Hodnotenie: 5
32,78 € 25,90 €

Detské lyžiarske okuliare Giro Chico vybavené cylindrickým sklom. Sklo je upravené vrstvou Anti-fog, ktorá zaručuje minimálne zahmlievanie. Komfort je zaistený dvojitým penovým polstrovaním.

Giro Chico AR40, čierne, ružový zorník
31,95 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare určené pre najmladšiu vekovú kategóriu lyžiarov (2 – 5 rokov). Sú kombinovateľné so všetkými typmi prilieb Giro (napríklad s obľúbeným modelom Slingshot alebo Launch). Opatrené cylindrickými sklami. Chico AR40, čierne je veľmi pohodlné na nosenie vďaka mäkkému polstrovaniu a s úpravou skiel Anti-fog proti zahmlievaniu.

Giro Chico AR40, tmavo modré, ružový zorník
31,95 € 26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare určené pre najmladších vekovú kategóriu lyžiarov (2 – 5 rokov). Sú kombinovateľné so všetkými typmi prilieb Giro (napríklad s obľúbeným modelom Slingshot alebo Launch). Giro Chico AR40 ponúknu komfort pri jazde vďaka špeciálnej úprave proti zahmlievaniu skiel. Vďaka vystlaniu z dvojitej peny s microfleecom skvele drží na tvári.

Giro Grade-33%
46,29 € 30,90 €

Akcia

Skvelé detské okuliare Giro Grade s odvetraným sklom s Anti-fog povrchovou úpravou eliminujúcou zahmlievanie. Pohodlné usadenie na tvári obstaráva dvojvrstvová pena s microfleecom. Vhodné pre mládež alebo dospelých s menšou tvárou.

Giro Rev

Giro Rev

Hodnotenie: 5
40,50 € 37,90 €

Kvalitné detské okuliare. Giro Rev ponúkajú štýlový dizajn pre malých jazdcov, ktorí si pobyt na snehu chcú užiť naplno. Okuliare disponujú príjemnou dvojvrstvovou penou, ktorá zaistí pohodlie a usadenie na tvári. Proti zahmlievaniu je tu povrchová úprava skiel Anti-fog.

Giro Rev AR40, ružové, ružový zorník
39,95 € 31,10 €

Detské okuliare, ktoré vynikajú predovšetkým svojím výrazným ružovým dizajnom a hravým farebným pásikom. Vďaka vystlaniu s microfleecom sa dobre nosia. Dvojvrstvová pena zaistí komfortné usadenie na tvári. Giro Rev AR40, ružové, ružový zorník má špeciálnu úpravu skiel Anti-fog, ktorá zabraňuje zahmlievaniu.

Giro Rev AR40, tmavo modré, ružový zorník
39,95 € 31,10 €

Detské okuliare, ktoré vynikajú predovšetkým jednoduchým dizajnom a hravým farebným nápisom na pásiku. Vďaka vystlaniu s microfleecom sa dobre nosia. Dvojvrstvová pena zaistí komfortné usadenie na tvári. Giro Rev AR40, tmavo modré, ružový zorník má špeciálnu úpravu skiel Anti-fog, ktorá zabraňuje zahmlievaniu.

Relax Detské lyžiarske okuliare Slider-25%
21,48 € 15,90 €

Akcia

Detské lyžiarske okuliare disponujú dvojitým zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Detské lyžiarske okuliare Slider poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Salomon Juke-26%
38 € 27,90 €

Akcia

Detské lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UV žiarením. Majú cylindrické sklá so širokým zorným poľom. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Aksium sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Uvex lyžařské brýle Flizz LG-28%
29,20 € 20,90 €

Akcia

Dětské lyžařské brýle disponují zrcadlovým zorníkem, který je odolný vůči poškrábání. Spolehlivě ochrání před UVA, UVB a UVC paprsky. Uvex lyžařské brýle Flizz LG jsou ideální na každodenní lyžování.

Uvex SPEEDY PRO lightgreen sl/pc/gold (7030)
20,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske okuliare disponujú jednoduchým cylindrickým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Uvex Speedy PRO, lightgreen sl/pc/gold (7030) majú v balení ochranný textilný obal.

Uvex SPEEDY PRO white/lasergold (1112)
20,15 € 16,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitní juniorské lyžařské brýle. Uvex SPEEDY PRO white/lasergold (1112) kombinují pohodlí a vysokou bezpečnost. Skla disponují technologií Supravision a jsou velmi odolná proti poškrábání. Brýle poskytují spolehlivou ochranu proti škodlivému záření UV.