Alpina Sports Jamp
52,45 € 49,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú úpravou proti zahmlievaniu Fogstop Netrieštivá oranžová šošovka poskytuje skvelý výhľad aj za zhoršených podmienok a skvele zdôrazňuje kontrasty. Poskytujú 100% ochranu proti UVA, UVB a UVC lúčom. Alpina Sports Jump majú špeciálny odvetrávací systém.

Alpina Sports Scarabeo JR DH
35,10 €

Kvalitné a štýlové lyžiarske okuliare. Alpina Scarabeo JR DH disponujú oranžovú šošovkou Hicon pre zdôraznenie kontrastu a špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý znižuje zahmlievanie šošovky. Pre maximálne pohodlie sú okuliare polstrované a vybavené protišmykovou páskou. Technológia Doublefex a Thermoblock potom zlepšujú izolačné vlastnosti a chránia pred mrazom. Okuliare skvele padnú do helmy a vďaka ich konštrukcii vhodné aj cez dioptrické okuliare

Alpina Sports Piney SH

Alpina Sports Piney SH

Hodnotenie: 5
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske okuliare disponujú povrchovou FogStop úpravou, ktorá predchádza zahmlievaniu skiel a udržiavaniu vlhkosti. Šošovky sú z netrieštivého ľahkého polykarbonátu a sú opatrené polstrovaním pre pohodlné nosenie.

Uvex Speedy Pro-14%

Uvex Speedy Pro

Hodnotenie: 5
20,99 € 17,90 €

Výpredaj

Dětské lyžařské brýle Uvex Speedy Pro s kvalitním dvojitým zorníkem a s úpravou Supravision odolnou proti poškrábání. Brýle mají úpravu proti zamlžení vnitřní strany zorníku.

Relax Slider HTG30

Relax Slider HTG30

Hodnotenie: 5
22 €

Dětské lyžařské brýle Relax Slider v pestrých barvách sladěné s helmami Relax budou děti nepřehlédnutelné. Dvojitý zorník z odolného Duramax materiálu ve flexibilním rámu Flex Fit, který dokonale přilne a zaručí komfort po celý den.

Giro Chico

Giro Chico

Hodnotenie: 5
32,78 € 24,80 €

Detské lyžiarske okuliare Giro Chico vybavené cylindrickým sklom. Sklo je upravené vrstvou Anti-fog, ktorá zaručuje minimálne zahmlievanie. Komfort je zaistený dvojitým penovým polstrovaním.

Giro Grade-18%
46,29 € 37,90 €

Výpredaj

Skvelé detské okuliare Giro Grade s odvetraným sklom s Anti-fog povrchovou úpravou eliminujúcou zahmlievanie. Pohodlné usadenie na tvári obstaráva dvojvrstvová pena s microfleecom. Vhodné pre mládež alebo dospelých s menšou tvárou.

Giro Rev-42%

Giro Rev

Hodnotenie: 5
40,50 € 23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné detské okuliare. Giro Rev ponúkajú štýlový dizajn pre malých jazdcov, ktorí si pobyt na snehu chcú užiť naplno. Okuliare disponujú príjemnou dvojvrstvovou penou, ktorá zaistí pohodlie a usadenie na tvári. Proti zahmlievaniu je tu povrchová úprava skiel Anti-fog.

Bollé Rocket
38,84 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžařské brýle pro děti s kategorií filtru č. 2 disponují patentovanými průduchy, které předcházejí nadměrnému zamlžování. Mají 100% UVA a UVB filtr, díky kterému ochrání zrak před slunenčím zářením. Bollé Rocket jsou vhodné pro děti od 6 let a jsou kompatibilní s většinou lyžařských helem.