Detské ľadové korčule

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar detské ľadové korčule. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Detské ľadové korčule doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Detské ľadové korčule či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie plastové vel.29-32
15x

Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie plastové

24,10 €

Juniorské hokejové korčule. Chlapčenské korčule rozťahovacie plastové disponujú jednoduchým mechanizmom nastavenia veľkosti – 4 možnosti. Korčule tvorí pevný plastový skelet a textilná topánka z príjemného materiálu. Výhodou je ľahké zapínanie korčule pomocou praciek.

Tovar od predajcu MALL
Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie softové vel.26-29
92x

Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie softové

34,80 €

Nastaviteľné hokejové korčule. Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie softové disponujú možnosťou nastaviť korčuli do 4 rôznych veľkostí. Korčule majú pevný plastový skelet a vnútornú topánočku z príjemného materiálu, ktorý zaručuje komfort. Upevnenie je zabezpečené kombináciou šnurovania a dvoma prackami. Korčule majú vodoodpudivú úpravu.

Tovar od predajcu MALL
Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softové veľ.30-33
41x

Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softové

37,40 €

Nastaviteľné dievčenské korčule. Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softové disponujú možnosťou nastaviť korčuľu do 4 rôznych veľkostí. Korčule majú pevný plastový skelet a vnútornú topánočku z príjemného materiálu, ktorý zaručuje komfort. Upevnenie je zabezpečené kombináciou šnurovania a dvoma prackami. Korčule majú vodoodpudivú úpravu.

Tovar od predajcu MALL
-24%
RS Verso Ice Girl purple XS (26-29)
34x

TEMPISH RS Verso Ice Girl

56,09 €
42,50 €

Dievčenské ľadové korčule TEMPISH RS Verso Ice Girl určené pre rekreačný šport a zábavu na ľade. Vhodná voľba pre začínajúce až pokročilé korčuliarky. Zaujímavý dizajn pre zvýraznenie štýlu.

Tovar od predajcu MALL
-19%
RS Verso ICE Black XS (26-29)
18x

TEMPISH RS Verso ICE

46,06 €
37 €

Ďalšie ponuky od 59 €

Detské ľadové korčule Tempish RS Verso Ice určené pre rekreačný šport a zábavu na ľade. Vhodná voľba pre začínajúcich až pokročilých korčuliarov. Zaujímavý dizajn pre zvýraznenie štýlu.

Tovar od predajcu MALL
-32%
Dievčenské korčule Joy 30 - 33
47x

TEMPISH Dievčenské korčule Joy

55 €
37,20 €

Ďalšie ponuky od 51 €

Štýlové nastaviteľné dievčenské ľadové korčule. TEMPISH Dievčenské korčule Joy vynikajú rýchloschnúcou a zároveň pohodlnou výstelkou topánky. Korčule sú vyrobené z kvalitného PVC. Pevné dotiahnutie korčúľ je zaistené šnurovaním, priehlavkovým remienkom na suchý a oboustranou prackou s poistkou proti povoleniu. Korčule majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Korčule sú veľmi ľahko nastaviteľné pomocou tlačidla.

Tovar od predajcu MALL
TEMPISH Clips girl duo 29 - 32
26x

TEMPISH Clips girl duo

78 €
70,20 €

Detské korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Disponujú anatomicky tvarovanou vložkou a skvele tak padnú. Tempish Clips girl duo umožňujú premenu ľadových korčulí na kolieskové vďaka špeciálnej konštrukcii.

Tovar od predajcu MALL
TEMPISH Clips duo 29 - 32
13x

TEMPISH Clips duo

78 €
70,20 €
Posledný kus za túto cenu!

**Detské korčule **s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o **4 čísla **využijú začiatočníci aj pokročilí. Disponujú **anatomicky tvarovanou vložkou **a skvele tak padnú. Tempish Clips duo umožňujú premenu ľadových korčulí na kolieskové vďaka špeciálnej konštrukcii.

Tovar od predajcu MALL
Rebel Ice One Pro Girl M (33 - 36)
18x

TEMPISH Rebel Ice One Pro Girl

56,90 €

Dievčenské ľadové korčule Tempish Rebel Ice One Pre Girl sú určené pre úplné začiatočníčky, tak pre pokročilé. Mäkká rýchloschnúca výstelka zaisťuje pohodlné prispôsobenie tvaru detskej nohy.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Feeez blue
26x

TEMPISH Feeez blue

17,55 €
13,90 €

Tempish Feeez blue sú klasické detské „kačičky“ určené pre najmenšie deti vo veku od 1,5–5 rokov k prvým pokusom o korčuľovanie. Dvojbritvové korčule zabezpečia väčšiu stabilitu dieťaťa.

Tovar od predajcu MALL
Feeez pink
30x

TEMPISH Feeez pink

13,90 €

Tempish Feeez pink sú klasické detské „kačičky“ určené pre najmenšie deti vo veku od 1,5–5 rokov k prvým pokusom o korčuľovanie. Dvojbritvové korčule zabezpečia väčšiu stabilitu dieťaťa.

Tovar od predajcu MALL
TEMPISH Rebel Ice One Pro S (29 - 32)
10x

TEMPISH Rebel Ice One Pro

53,62 €
46,90 €

Chlapčenské ľadové korčule Tempish Rebel Ice One Pre sú určené pre rekreačný šport. Sú vhodnou voľbou pre začínajúceho a pokročilého korčuliara.

Tovar od predajcu MALL