Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softovéchristmas delivery
24,80 €

Nastaviteľné dievčenské korčule. Acra Dievčenské korčule rozťahovacie softové disponujú možnosťou nastaviť korčuľu do 4 rôznych veľkostí. Korčule majú pevný plastový skelet a vnútornú topánočku z príjemného materiálu, ktorý zaručuje komfort. Upevnenie je zabezpečené kombináciou šnurovania a dvoma prackami. Korčule majú vodoodpudivú úpravu.

Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie softovéchristmas delivery
25,03 € 24,20 €

Nastaviteľné hokejové korčule. Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie softové disponujú možnosťou nastaviť korčuli do 4 rôznych veľkostí. Korčule majú pevný plastový skelet a vnútornú topánočku z príjemného materiálu, ktorý zaručuje komfort. Upevnenie je zabezpečené kombináciou šnurovania a dvoma prackami. Korčule majú vodoodpudivú úpravu.

Acra Chlapčenské korčule rozťahovacie plastovéchristmas delivery
21,10 €

Juniorské hokejové korčule. Chlapčenské korčule rozťahovacie plastové disponujú jednoduchým mechanizmom nastavenia veľkosti – 4 možnosti. Korčule tvorí pevný plastový skelet a textilná topánka z príjemného materiálu. Výhodou je ľahké zapínanie korčule pomocou praciek.

TEMPISH Korčule Detroit juniorchristmas delivery
71 € 41,90 €

Moderné juniorské hokejkové korčule. Tempish Korčule Detroit junior sú vhodné najmä pre rekreačné korčuľovanie. Škrupina topánok je anatomicky tvarovaná. Vnútorný materiál DB 320 s pamäťou sa prispôsobí podľa chodidla korčuliarov. Korčule disponujú kvalitnými nožmi z kalenej uhlíkovej ocele pre vyššiu odolnosť.

Acra Dievčenské rozťahovacie korčule s vymeniteľným podvozkomchristmas delivery
38,49 € 36,50 €

Univerzálne dievčenské korčule pre celoročné použitie. Acra Dievčenské rozťahovacie korčule s vymeniteľným podvozkom, ktorý možno veľmi ľahko zmeniť, zaručujú zábavné korčuľovanie po celý rok. Topánka je mäkká a v kombinácii so šnurovaním a sťahovacími páskami zaistí, že korčule budú dobre a pohodlne sedieť. Nosnosť korčúľ je 80 kg.

Acra Detské rozťahovacie korčule s vymeniteľným podvozkomchristmas delivery
38,49 € 35 €

Univerzálne detské korčule pre celoročné použitie. Acra Detské rozťahovacie korčule s vymeniteľným podvozkom, ktorý možno veľmi ľahko zmeniť, zaručujú zábavné korčuľovanie po celý rok. Topánka je mäkká a v kombinácii so šnurovaním a sťahovacími páskami zaistí, že korčule budú dobre a pohodlne sedieť. Nosnosť korčúľ je 80 kg.

Acra Chlapčenské rozťahovacie korčule s vymeniteľným podvozkomchristmas delivery
40,41 € 35 €

Univerzálne chlapčenské korčule pre celoročné použitie. Acra Chlapčenské rozťahovacie korčule s vymeniteľným podvozkom, ktorý možno veľmi ľahko zmeniť, zaručujú zábavné korčuľovanie po celý rok. Topánka je mäkká a v kombinácii so šnurovaním a sťahovacími páskami zaistí, že korčule budú dobre a pohodlne sedieť. Nosnosť korčúľ je 80 kg.

TEMPISH RS Verso Ice Girlchristmas delivery

TEMPISH RS Verso Ice Girl

Hodnotenie: 4,6
56,09 € 46 €

Dievčenské ľadové korčule TEMPISH RS Verso Ice Girl určené pre rekreačný šport a zábavu na ľade. Vhodná voľba pre začínajúce až pokročilé korčuliarky. Zaujímavý dizajn pre zvýraznenie štýlu.

TEMPISH Rebel Ice One Pro Girlchristmas delivery
57,90 €

Dievčenské ľadové korčule Tempish Rebel Ice One Pre Girl sú určené pre úplné začiatočníčky, tak pre pokročilé. Mäkká rýchloschnúca výstelka zaisťuje pohodlné prispôsobenie tvaru detskej nohy.

TEMPISH RS Verso ICEchristmas delivery

TEMPISH RS Verso ICE

Hodnotenie: 4,3
46,06 € 38,80 €

Detské ľadové korčule Tempish RS Verso Ice určené pre rekreačný šport a zábavu na ľade. Vhodná voľba pre začínajúcich až pokročilých korčuliarov. Zaujímavý dizajn pre zvýraznenie štýlu.

TEMPISH Dievčenské korčule Joychristmas delivery
55 € 45,70 €

Štýlové nastaviteľné dievčenské ľadové korčule. TEMPISH Dievčenské korčule Joy vynikajú rýchloschnúcou a zároveň pohodlnou výstelkou topánky. Korčule sú vyrobené z kvalitného PVC. Pevné dotiahnutie korčúľ je zaistené šnurovaním, priehlavkovým remienkom na suchý a oboustranou prackou s poistkou proti povoleniu. Korčule majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Korčule sú veľmi ľahko nastaviteľné pomocou tlačidla.

TEMPISH FUR Expanze Girlchristmas delivery

TEMPISH FUR Expanze Girl

Hodnotenie: 4,7
46,90 €

Detské ľadové korčule TEMPISH Fur Expanze sú určené pre rekreačný šport. Plastové, s nastaviteľnou veľkosťou, tieto korčule porastú s vašou ratolesťou a tak ich využijete po mnoho rokov.

TEMPISH Clips girl duochristmas delivery

TEMPISH Clips girl duo

Hodnotenie: 4,5
78 € 71 €

Detské korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Disponujú anatomicky tvarovanou vložkou a skvele tak padnú. Tempish Clips girl duo umožňujú premenu ľadových korčulí na kolieskové vďaka špeciálnej konštrukcii.

Acra Dievčenské korčule rozťahovacie plastovéchristmas delivery
21,10 €

Juniorské dievčenské korčule. Dievčenské korčule rozťahovacie plastové disponujú jednoduchým mechanizmom nastavenia veľkosti – 4 možnosti. Korčule tvorí pevný plastový skelet a textilná topánka z príjemného materiálu. Výhodou je ľahké zapínanie korčule pomocou praciek.

Roces Ľadové korčule Faceoffchristmas delivery-42%
77,61 € 44,90 €

Akcia

Detské ľadové korčule sú vybavené anatomickou vložkou s pamäťovou penou pre maximálne pohodlie. Disponujú nastaviteľnou veľkosťou až o 3 čísla, teda rastú s nohou dieťaťa. Hokejová čepeľ je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele. Roces Ľadové korčule Faceoff majú moderný dizajn.

TEMPISH Clips duochristmas delivery

TEMPISH Clips duo

Hodnotenie: 4,3
78 € 70 €

**Detské korčule **s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o **4 čísla **využijú začiatočníci aj pokročilí. Disponujú **anatomicky tvarovanou vložkou **a skvele tak padnú. Tempish Clips duo umožňujú premenu ľadových korčulí na kolieskové vďaka špeciálnej konštrukcii.

TEMPISH Rozťahovacie korčule Fur Expanzechristmas delivery
53 € 46,90 €

Juniorské ľadové korčule vhodné pre rekreačné športové využitie. TEMPISH Rozťahovacie Korčule Fur Expanze sú vyrobené z mrazuvzdorného plastu a vynikajú svojou ľahkou nastaviteľnosťou až o 3 čísla. Pohodlie detskej nohy je zabezpečené vyberateľnou mäkkou rýchloschnúcou výstelkou.

TEMPISH FUR Expanzechristmas delivery

TEMPISH FUR Expanze

Hodnotenie: 5
44 €

Detské ľadové korčule TEMPISH Fur Expanze sú určené pre rekreačný šport. Plastové, s nastaviteľnou veľkosťou, tieto korčule porastú s vašou ratolesťou a tak ich využijete po mnoho rokov.

TEMPISH Chlapčenské korčule FS 200christmas delivery
67 € 58 €

Chlapčenské ľadové korčule vhodné pre rekreačné športové využitie. TEMPISH Chlapčenské korčule FS 200 sú vyrobené z kvalitného polyuretánu, ktorý si udržuje svoju pevnosť aj pri veľmi nízkych teplotách. Komfort je zaistený mäkkou rýchloschnúcou výstelkou. Korčule vynikajú ľahkou prenastaviteľnosťou veľkosti vďaka páčkovému systému v spodnej časti topánky. Pre vyššiu odolnosť je zvršok topánky s podrážkou spojený pevnostným spojom.

TEMPISH Rebel Ice One Prochristmas delivery

TEMPISH Rebel Ice One Pro

Hodnotenie: 4,9
57,90 €

Chlapčenské ľadové korčule Tempish Rebel Ice One Pre sú určené pre rekreačný šport. Sú vhodnou voľbou pre začínajúceho a pokročilého korčuliara.

TEMPISH Follow-tréningová hrazdičkachristmas delivery
40 € 31,70 €

Tréningová hrazdička slúžiaca k podpore stability malých detí pri učení jazdy na korčuliach. Kovová konštrukcia s penovými úchytmi pre pevné držanie pri dlhodobejšej aktivite. Polohovateľná výška do 6 rôznych úrovní v rozmedzí 50 až 60 cm. Tempish Follow-tréningová hrazdička pre ľahšiu cestu pri každom odraze.

TEMPISH Feeez bluechristmas delivery

TEMPISH Feeez blue

Hodnotenie: 3,7
17,55 € 15 €

Tempish Feeez blue sú klasické detské „kačičky“ určené pre najmenšie deti vo veku od 1,5–5 rokov k prvým pokusom o korčuľovanie. Dvojbritvové korčule zabezpečia väčšiu stabilitu dieťaťa.

TEMPISH Feeez pinkchristmas delivery

TEMPISH Feeez pink

Hodnotenie: 3,7
14 €

Tempish Feeez pink sú klasické detské „kačičky“ určené pre najmenšie deti vo veku od 1,5–5 rokov k prvým pokusom o korčuľovanie. Dvojbritvové korčule zabezpečia väčšiu stabilitu dieťaťa.

Roces Ľadové korčule Roces MCK II Fchristmas delivery-42%
85,40 € 48,90 €

Akcia

Detské ľadové korčule sú vybavené anatomickou vložkou s pamäťovou penou pre maximálne pohodlie. Disponujú nastaviteľnou veľkosťou až o 5 čísel, teda rastú s nohou dieťaťa. Hokejová čepeľ je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele. Roces Ľadové korčule MCK II F majú moderný dizajn.

Roces MCK II Hchristmas delivery

Roces MCK II H

Hodnotenie: 4
83,76 € 62,10 €

Chlapčenské ľadové korčule Roces MCK II H pre mladých korčuliarov. Vhodné na rekreačné korčuľovanie i začiatky na ľade. Ostrie z uhlíkovej ocele pre dlhú výdrž. Anatomické tvarovanie pre pohodlnejšie kočuľovanie.

FILA korčule J-One G Ice Hrchristmas delivery
54,80 € 47,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské ľadové korčule s nastaviteľnou veľkosťou disponujú hokejovou čepeľou z pieskom leštenej nerezovej ocele. Podšívka je z polstrovaného zamatu pre zaistenie tepla. FILA korčule J-One G Ice Hr sa zaväzujú pomocou šnúrok s očkami v oblasti členku, pásky na suchý zips a pracky.

FILA korčule X-One Icechristmas delivery
65,80 € 58,50 €

Detské ľadové korčule s nastaviteľnou veľkosťou disponujú hokejovou čepeľou z pieskom leštenej nerezovej ocele. Podšívka je z polstrovaného zamatu pre zaistenie tepla. FILA korčule X-One Ice sa zaväzujú pomocou šnúrok s očkami v oblasti členku, pásky na suchý zips a pracky.

FILA korčule X-One Ice Gchristmas delivery
65,80 € 58,50 €

Detské ľadové korčule s nastaviteľnou veľkosťou disponujú hokejovou čepeľou z pieskom leštenej nerezovej ocele. Podšívka je z polstrovaného zamatu pre zaistenie tepla. FILA korčule X-One Ice G sa zaväzujú pomocou šnúrok s očkami v oblasti členku, pásky na suchý zips a pracky.

FILA korčule J-One Ice Hrchristmas delivery
54,80 € 47,50 €

Detské ľadové korčule s nastaviteľnou veľkosťou disponujú hokejovou čepeľou z pieskom leštenej nerezovej ocele. Podšívka je z polstrovaného zamatu pre zaistenie tepla. FILA korčule J-One Ice Hr sa zaväzujú pomocou šnúrok s očkami v oblasti členku, pásky na suchý zips a pracky.

TEMPISH Tréningová hrazdička Come On-Icechristmas delivery
61,20 € 51 €

Hrazdička pre potreby výučby korčuľovania určená pre deti od 2,5 rokov veku a starších jedincov do výšky 150 cm. Nosnosť 50 kg. Konštrukcia z hliníkových profilov s oceľovým kordom. Rukoväte z materiálu TPR pre lepšie držanie. Tréningová hrazdička Come On-Ice má nastaviteľnú výšku rukoväte medzi 60 – 87 cm.

TEMPISH Korčule Rixy70christmas delivery
59 € 53 €

Juniorské korčule ideálne pre začínajúcich hokejistov. Tempish Korčule Rixy70 ponúkajú veľmi pevnú škrupinuvysokou podporou členku pre lepšiu ochranu členku pri trénovaní nových korčuliarskych prvkov. Korčule disponujú špeciáne vyvinutou vkladacou stielkou TR 315 pre komfortné nastavenie veľkosti korčule.

TEMPISH Volt-S Junior, čiernechristmas delivery
75,20 € 73 €

Detské hokejové korčule pre aktívne využitie v rámci jazdy i zápasu. Jednodielny skelet z odolného plastu. Špeciálny nôž pre náročnejšie tempo. Vyššia pätová časť pre dostatočnú oporu. Šnurovanie na šnúrky cez väčšiu priehlavkovú oblasť. Volt-S Junior majú ľahkú a pevnú konštrukciu.