Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 8428279

Amigo Flower 14 palcový dievčenský bicykel, fialový

Amigo Flower 14 palcový dievčenský bicykel, fialový

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Dievčenský bicykel AMIGO Flower – – S AMGIO Flower je čas ísť von a vydať sa za dobrodružstvom. Praktický kôš zaistí, že si so sebou môžete vziať všetky svoje veci a po príchode do cieľa budete vyzerať štýlovo. Môžu za to samozrejme veselé farby, riadidlá a krásne ozdoby na ráme a sedle. Celý popis
Momentálne nedostupné.
236,40 €
Tovar od: Helieli
236,40 €

Popis

Dievčenský bicykel AMIGO Flower

S AMGIO Flower je čas ísť von a vydať sa za dobrodružstvom. Praktický kôš zaistí, že si so sebou môžete vziať všetky svoje veci a po príchode do cieľa budete vyzerať štýlovo. Môžu za to samozrejme veselé farby, riadidlá a krásne ozdoby na ráme a sedle.

Pozornosť na detail
Pozornosť venovaná detailom na AMIGO Flower upúta pozornosť vašej malej slečny na prvý pohľad. Skvelé girlandy riadenia vám nepochybne umožnia ukradnúť show. Bicykel je tiež navrhnutý s cool vzormi na ráme a bočných kolesách. Keď zostúpite z bicykla, objaví sa dokonale hotové sedlo s rovnakým vzorom: Všade samé kvety!

Uzavretý chránič reťaze
Bezpečným tienením reťaze si nezašpiníte oblečenie. Zabraňuje tiež znečisteniu reťaze, aby správne fungovala. Ale to všetko sú vedľajšie poznámky, keď vidíte, ako úchvatne je zdobený chránič reťaze. Nech si to predstavenie užijú všetci!

Správne sedlo
Poloha sedenia na bicykli je mimoriadne dôležitá najmä pre rastúce deti. Preto venujeme zvýšenú pozornosť ergonomickému dizajnu sedla. Sedlo sa dá primerane nastaviť a pružiny pod ním zaisťujú pohlcovanie nerovností na ceste. A nie je prekvapením, že sedlo je v zadnej časti zdobené peknými vzormi hviezd!

Bicykel pre vás
Hľadáte úžasný a ideálny bicykel, na ktorom sa dostanete na bicykli kamkoľvek chcete? Potom je tento bicykel pre vás tou správnou voľbou! Naučte sa jazdiť na svojom prvom bicykli na tomto super cool bicykli AMIGO Bloom!

AMIGO
V AMIGO máme cyklistického kamaráta pre každého! Bicykel je vyrobený podľa holandského dizajnu za príjemnú cenu. S týmito veselými bicyklami deti podniknú prvé malé výlety po uliciach. Pevné bočné kolieska pomáhajú deťom získať istotu a udržať rovnováhu. Bicykle majú stabilný rám a sú dostupné v mnohých farbách a rôznych veľkostiach pneumatík. Bude AMIGO vaším ďalším najlepším priateľom?

Všeobecné špecifikácie:
Farba: fialová
Pohlavie: dievčatá
Materiál rámu: oceľ
Hmotnosť: cca. 10,4 kg
Plášte: biele pneumatiky AMIGO Venom 14 × 2,0 palca (50–254)
Ráfiky: hliníkové ráfiky s jednou stenou
Prevodovky: 1

Veľkosti špecifikácií:
Veľkosť kolies: 14 palcov
Veľkosť rámu: 22,5 cm
Výška sedla: 52,7 cm (v najnižšej polohe, merané od zeme)
Výškovo nastaviteľné sedlo: áno

Špecifikácie brzdy:
Typ zadnej brzdy: spätná brzda
Typ prednej brzdy: V-brake

Špecifikácia príslušenstva:
Chránič reťaze: uzavretý chránič reťaze
Zvonček na bicykel: áno
Osvetlenie: predné a zadné odrazky s držiakom
Košík na bicykel: áno
Bočné kolesá: áno, odnímateľné
Kyvadla na riadidlá: áno