Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 8428301

Amigo 2Cool 16-palcový chlapčenský bicykel, čierny

Amigo 2Cool 16-palcový chlapčenský bicykel, čierny

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chlapčenský bicykel AMIGO 2Cool – – Hľadáte detský bicykel s vychytávkou? Potom je pre vás AMIGO 2Cool ideálnou voľbou! Bicykel je známy svojimi skvelými, bezpečnými a robustnými funkciami, vďaka ktorým je vzrušujúca jazda zakaždým, keď idete do školy, na športový tréning alebo s priateľmi. Celý popis
232,90 €
Tovar od: Helieli
232,90 €

12.10.2023 - 16.10.2023 na vašej adrese

Popis

Chlapčenský bicykel AMIGO 2Cool

Hľadáte detský bicykel s vychytávkou? Potom je pre vás AMIGO 2Cool ideálnou voľbou! Bicykel je známy svojimi skvelými, bezpečnými a robustnými funkciami, vďaka ktorým je vzrušujúca jazda zakaždým, keď idete do školy, na športový tréning alebo s priateľmi. Bicykel sa skladá z predného nosiča, kde si môžete uložiť všetky svoje veci, čo je oveľa jednoduchšie a bezpečnejšie ako držanie. Nenájdete chladnejší bicykel ako tento!

Extra pevný rám
Taký cool bicykel vás pozýva byť malým rýchlostným diablom. Preto poskytujeme čo najpevnejší rám, aby mohli bezpečne zdolať cesty. Môžete sa spoľahnúť na ľahký oceľový rám, aby ste mohli nechať svoje myšlienky na to, kam by ste chceli svoj bicykel zobrať ďalej.

Skvelý vzhľad
Skvelý vintage cruiser upúta každého na prvý pohľad. Plavba ulicami vám nepochybne umožní ukradnúť šou. Farby sú perfektne zladené a dodávajú bicyklu eleganciu, ktorú chce každý chlapec. Kto by na ňom nechcel jazdiť?

Bicykel, ktorý rastie s vami
TOM chápe, že svoj bicykel chcete používať čo najdlhšie. Preto sme dbali na to, aby sa sedlo aj riadidlá dali ľahko nastaviť. To je užitočné nielen vtedy, keď deti rastú, ale zaisťuje to aj ergonomickú polohu sedenia. Pri správnom nastavení mechaniky sa vyhnete mnohým problémom!

Bicykel pre vás
Hľadáte pekný a dobre vyzerajúci detský bicykel? Potom je AMIGO 2 Cool tou správnou voľbou pre vás! Bicykel vám umožní upútať všetku pozornosť na uliciach. S bočnými kolesami sa naučíte bicyklovať okamžite!

AMIGO
V AMIGO máme veľkosť bicykla pre každého! Bicykel je vyrobený podľa holandského dizajnu za príjemnú cenu. S týmito veselými bicyklami deti podniknú prvé malé výlety po uliciach. Pevné bočné kolieska pomáhajú deťom získať istotu a udržať rovnováhu. Bicykle majú stabilný rám a sú dostupné v mnohých farbách a veľkostiach pneumatík. Nech je AMIGO vaším ďalším najlepším priateľom!

Všeobecné špecifikácie:
Farba: matná čierna
Pohlavie: chlapci
Materiál rámu: oceľ
Hmotnosť: cca. 12,5 kg
Plášte: hnedé pneumatiky AMIGO M1500 16 × 1,25 palca (57–305)
Ráfiky: hliníkové ráfiky s jednou stenou
Prevodovky: 1

Veľkosti špecifikácií:
Veľkosť kolies: 16 palcov
Veľkosť rámu: 25,5 cm
Výška sedla: 56,5 cm (v najnižšej polohe, merané od zeme)
Výškovo nastaviteľné sedlo: áno

Špecifikácie brzdy:
Typ zadnej brzdy: spätná brzda
Typ prednej brzdy: V-brake

Špecifikácia príslušenstva:
Kryt reťaze: uzavretý kryt reťaze
Bočné kolesá: áno, odnímateľné
Osvetlenie: Predné a zadné reflektory s držiakom
Zvonček na bicykel: áno