Epill Body - Depilačná cukrová pasta Klasik 400 g
8,90 €

Cukrová pasta Epill Body je čisto prírodný produkt, bez chemických prídavkov a farbív, teda úplne hypoalergénny! Obsahuje tie najkvalitnejšie a najefektívnejšie prírodné zložky pre šetrnú, ale stále veľmi účinnú depiláciu.

Veet Studené voskové pásky Bikiny 16 ks-20%
6,17 € 4,90 €

Výpredaj

Voskové pásiky Veet určené pre šetrné vytrhávanie chĺpkov v oblasti bikín. Gélové zloženie s technológiou EasyGel umocňuje pocit hladkej a hydratovanej pokožky. Pokožka je hladká po dobu až 28 dní.

Veet EasyWax Elektrický depilačný set 50 ml
23,99 € 18,90 €

Elektrický depilačný set Veet EasyWax vám zaistí dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na dlhé 4 týždne. Jednoduchá a bezbolestná aplikácia. Profesionálne výsledky v domácom prostredí pre všetky druhy pokožky.

Veet EasyWax Vosková náplň do setu 50ml-28%
7,99 € 5,70 €

Výpredaj

Vosková náplň Veet EasyWax pre elektrický depilačný set EasyWax vám zaistí dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na dlhé 4 týždne. Jednoduchá a takmer bezbolestná aplikácia. Profesionálne výsledky v domácom prostredí pre všetky druhy pokožky.

RIO Beauty depilačný vosk Deluxe soft wax 400 ml
18,99 € 14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada príslušenstva pre CWAX obsahuje kelímok so 400 ml mäkkého vosku. Vhodné pre depiláciu predlaktia, nôh, hornej pery, brady, líca, obočie, depilácia v oblasti bikín a podpazušia.

Veet EasyWax Vosková náplň Tiare Flower 50 ml
8,24 € 6,40 €

Vosková náplň Veet EasyWax Tiare Flower pre elektrický depilačný set EasyWax vám zaistí dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na dlhé 4 týždne. Jednoduchá a takmer bezbolestná aplikácia. Profesionálne výsledky v domácom prostredí pre všetky druhy pokožky.

Veet Natural Inspirations Voskové pásiky Aloe vera 12ks-21%
5,88 € 4,60 €

Výpredaj

Voskové pásiky Veet Natural Inspirations™ Aloe vera vám dávajú pocit dlhotrvajúcej jemnosti až na 28 dní. Vďaka ich zloženiu s živicou z borovíc a prírodnými výťažkami z Aloe vera, známe pre ich hydratačné vlastnosti, zanechávajú pokožku hydratovanú a hebkú na dotyk.

Veet Silk&Fresh Depilačný krém pre suchú pokožku 100 ml-25%
6,20 € 4,60 €

Výpredaj

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Krém je vhodný pre suchú pokožku vďaka obsahu bambuckého masla a výťažku z ľalie. Už len za pár minút bude vaša pleť dokonale hebká.

Veet Natural Inspirations Voskové pásiky Arganový olej 12ks-21%
5,88 € 4,60 €

Výpredaj

Studené voskové pásiky Veet Natural Inspirations™ pre nohy a telo zaručia hodvábne hladkú pokožku až na 28 dní. Obsiahnutý arganový olej pomáha hydratovať pokožku. Pásky sú vhodné pre všetky typy pleti

Veet Voskové pásky pre citlivú pokožku 12 ks-22%
5,90 € 4,60 €

Výpredaj

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre citlivú pokožku, ktorú nedráždi vďaka obsahu vitamínu E a mandľového oleja.

Veet Depilačný krém pre citlivu pokožku 100 ml-21%
5,88 € 4,60 €

Výpredaj

Užite si hodvábne hladkú kožu a príjemnú vôňu s novým depilačným krémom Veet pre citlivú pokožku, teraz s technológiou Silk&Fresh™. Okrem efektívneho odstraňovania chĺpkov hydratuje pokožku na dobu až 24 hodín.

Veet Depilačný krém Suprem´Essence 90 ml-21%
5,88 € 4,60 €

Výpredaj

Užite si hodvábne hladkú kožu a príjemnú vôňu s novým depilačným krémom Veet, teraz s technológiou Silk&Fresh™. Okrem efektívneho odstraňovania chĺpkov hydratuje pokožku na dobu až 24 hodín.

BEURER HL 40 náhradná vosková náplň
15,30 €

Výpredaj

Náhradný set Beurer pre elektrický epilátor HL 40 obsahuje 50 epilačných prúžkov a 50 ml včelieho vosku. Doprajte si hladké nohy znova a znova.

BEURER HL 40

BEURER HL 40

Hodnotenie: 3,3
61,80 €

Záruka 3 roky

Depilačný strojček Beurer HLE 40 zbavuje chĺpkov pomocou teplého vosku. Toho v balení nájdete hneď 2 kazety. Strojček funguje na základe batériovej prevádzky.

RIO HARD WAX Sada príslušenstva pre CWAX
14,99 € 9,80 €

Sada príslušenstva pre CWAX obsahuje tri voskové tablety tvrdého vosku. Vhodné pre depiláciu predlaktia, nôh, hornej pery, brady, líca, obočie, depilácia v oblasti bikín a podpazušia.

Veet Voskové pásiky pre normálnu pokožku 12 ks 12 ks-20%
6,20 € 4,90 €

Výpredaj

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre normálnu pokožku, ktorú nedráždi vďaka obsahu vitamínu E a mandľového oleja.

Veet Voskové pásky pre normálnu pokožku 40 ks
13,99 € 13,20 €

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre normálnu pokožku, ktorú vyživujú a hydratujú vďaka obsahu bambuckého masla a ríbezlí.

Veet Voskové pásiky na tvár pre citlivú pokožku 40 ks
10,70 € 9,80 €

Voskové pásiky na tvár značky Veet perfektne odstránia chĺpky od koreňa a zanechajú až na 28 dní hladkú pokožku. Pásiky dokážu zachytiť aj najkratšie chĺpky (1,5 mm) a sú špeciálne vyvinuté pre oblasť tváre. Obsahujú mandľový olej a k tomu krásne vonia po nevädze. Aj začiatočníčky ich dokážu ľahko použiť.

Veet Voskové pásiky na tvár 20 ks
6 €

Najúčinnejší spôsob, ako odstrániť nežiadúce chĺpky z tváre, je použiť Veet Studené voskové pásky. Vďaka nim bude vaša pokožka krásne hebká po celé týždne. Pásky sú vhodné aj pre oblasti bikín alebo podpazušia.

Veet Depilačný krém pre suchú pokožku 400 ml
13,90 € 12,10 €

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Krém je vhodný na suchú pokožku vďaka obsahu bambuckého masla a výťažku z ľalie. Už za 3–5 minút bude vaša pokožka dokonale hebká.

Veet Stud.vosk. pásky Bikiny a podpazušia 12 +4 ks
5,90 € 5,30 €

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka v oblasti bikín a podpazušia krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre citlivú pokožku, ktorú zvláčňuje vďaka obsahu Aloe vera a vitamínu E.