Musky Mini HiFi Speaker Black
39 €

Stereo Bluetooth prehrávač s integrovaným FM rádiom, MP3 prehrávačom a digitálnymi hodinami s funkciou budíka. Výkon 2 × 5 W. Umožňuje bezdrôtovo prehrávať hudbu zo zariadení ako sú smartphony, tablety a počítače.

LOWEPRO Tahoe 150 Pixel Camo
76,99 € 37,99 €

Jednokomorový foto batoh s veľkou prednou kapsou na osobné veci a príslušenstvo. Vďaka batohu Tahoe 150 môžete mať svoj fotoaparát a tablet bezpečne uložený a svoju foto výbavu prehľadne usporiadanú. Ľahký, športový, praktický. Kvalitne polstrovaná foto komora s možnosťou individuálnej organizácie podľa konkrétnych potrieb fotografa, objemu a tvaru uloženej techniky. Ochráni vašu foto výbavu, tablet a osobné veci pre každodennú potrebu.

Casepower 3200 mAh LimeGreen
12 €

Výkonná PowerBanka s kapacitou 3200 mAh je vašou energetickou zálohou pre telefón či ďalšie zariadenia

Xiaomi Mi ANC & Type-C In-Ear Earphones, černá 15703
59,90 €
+ doprava zadarmo

Xiaomi Mi ANC & Type-C In-Ear earphones, špuntová sluchátka, konektor USB typu C, frekvenční rozsah: 50 – 2000 Hz, aktivní potlačení šumu, robustní kovová konstrukce, ergonomický tvar, citlivost 113 dB, výkon 5 mW, impedance 32 ohmů.

Musky Mini HiFi Speaker Silver
39 €

Stereo Bluetooth prehrávač s integrovaným FM rádiom, MP3 prehrávačom a digitálnymi hodinami s funkciou budíka. Výkon 2 × 5 W. Umožňuje bezdrôtovo prehrávať hudbu zo zariadení ako sú smartphony, tablety a počítače.

Mizoo Barevná klíčenka K2 Lightning kábel
9,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Designová praktická klíčenka v množství dostupných a různorodých barevných stylů. Kovové oko na klíče, kovová Lightning koncovka, Podpora dobíjení 2,1 A. Elegantní balení, délka 30 cm.

Mizoo Barevný Lightning kabel X28
9,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Designový kožený USB kabel. Vnitřní kabel z mědi, dvojité opletení, kovová Lightning koncovka. Kožený pásek na svázání kabelu. Podpora dobíjení 2,1 A. Celková délka 1 m.

Motorkou Bez Starostí – asistencia 180 dní
54,90 €
+ doprava zadarmo

Asistenčné služby Motorkou Bez Starostí na 180 dní vás vždy bezpečne dopravia do cieľa vašej cesty. Sú určené pre všetkých vodičov ** motocyklov, štvorkoliek i trojkoliek , a to bez rozdielu, či jazdí len po Slovenskej republike alebo aj do **zahraničia. Na cestách vás môže stretnúť veľa nebezpečných situácií, ktoré vás môžu nemilo prekvapiť. Ak ich nechcete riešiť sami, je pre vás táto služba tá pravá.

Asus ROG Sica, biela (90MP00B2-B0UA00)
55 €
+ doprava zadarmo

ROG Sica bola stvorená pre to najnáročnejšie MOBA hranie. Na jej vývoji sa podieľali aj profesionálni hráči napríklad z tímu Taipei Assassins.

Marimex bazénová hadice 5/4" x 1,25 m 11001029-22%
5 € 3,90 €

Výpredaj

Černá bazénová hadice 5/4 o průměru 32 mm na propojení filtrace a bazénu. Lze ji využít i k připojení dalšího příslušenství jako je UV lampa nebo bazénové vysavače. Černá hadice je obzvlášť vhodná pro připojení solárního ohřevu, kterému tak přidá ná výhřevnosti.

Mizoo Barevná klíčenka K2 Micro USB
9,67 €

Designová praktická klíčenka v množství dostupných a různorodých barevných stylů. Kovové oko na klíče, kovová microUSB koncovka, Podpora dobíjení 2,1 A. Elegantní balení, délka 30 cm.

Autom Bez Starostí – asistencia 180 dní
55,90 €
+ doprava zadarmo

Asistenčné služby Autom Bez Starostí na 180 dní vás vždy bezpečne dopravia do cieľa vašej cesty. Sú určené pre všetkých vodičov osobných vozidiel do 3,5 tony, a to bez rozdielu, či jazdí len po Slovenskej republike alebo aj do zahraničia. Na cestách vás môže stretnúť veľa nebezpečných situácií, ktoré vás môžu nemilo prekvapiť. Ak ich nechcete riešiť sami, je pre vás táto služba tá pravá.

Autom Bez Starostí – asistencia 30 dní
34,90 €

Asistenčné služby Autom Bez Starostí na 30 dní vás vždy bezpečne dopravia do cieľa vašej cesty. Sú určené pre všetkých vodičov osobných vozidiel do 3,5 tony, a to bez rozdielu, či jazdí len po Slovenskej republike alebo aj do zahraničia. Na cestách vás môže stretnúť veľa nebezpečných situácií, ktoré vás môžu nemilo prekvapiť. Ak ich nechcete riešiť sami, je pre vás táto služba tá pravá.

Autom Bez Starostí – asistencia 365 dní
74,90 €
+ doprava zadarmo

Asistenčné služby Autom Bez Starostí na 365 dní vás vždy bezpečne dopravia do cieľa vašej cesty. Sú určené pre všetkých vodičov osobných vozidiel do 3,5 tony, a to bez rozdielu, či jazdí len po Slovenskej republike alebo aj do zahraničia. Na cestách vás môže stretnúť veľa nebezpečných situácií, ktoré vás môžu nemilo prekvapiť. Ak ich nechcete riešiť sami, je pre vás táto služba tá pravá.

Domácnosť Bez Starostí – asistencia 365 dní
86 € 79,90 €
+ doprava zadarmo

Asistenčné služby Domácnosť Bez Starostí na 365 dní pomôžu vám aj celej vašej rodine vyriešiť krízové situácie v domácnosti. Ponúka služby elektrikárov, plynárov, inštalatéra, sklenára, kúrenárov, zámočníka alebo služby našich odborníkov, teda IT špecialistov, lekárov či právnikov. Služby remeselníkov je možné využiť až 5krát do roka a služby odborníkov až 10krát v jednom roku.

Motorkou Bez Starostí – asistencia 365 dní
71,90 €
+ doprava zadarmo

Asistenčné služby Motorkou Bez Starostí na 365 dní vás vždy bezpečne dopravia do cieľa vašej cesty. Sú určené pre všetkých vodičov ** motocyklov, štvorkoliek i trojkoliek , a to bez rozdielu, či jazdí len po Slovenskej republike alebo aj do **zahraničia. Na cestách vás môže stretnúť veľa nebezpečných situácií, ktoré vás môžu nemilo prekvapiť. Ak ich nechcete riešiť sami, je pre vás táto služba tá pravá.

Rodičia Bez Starostí – asistencia 365 dní
72,90 €
+ doprava zadarmo

Asistenčné služby Rodičia Bez Starostí na 365 dní vám vždy zabezpečia pohodlný a bezpečný návrat domov alebo pokračovanie v plánovanej ceste. Sú určené pre všetkých rodičov cestujúci s deťmi, ktorí cestujú v rámci Slovenskej republiky. Nepojazdné vozidlo bude dopravené do servisu bez obmedzenia vzdialenosti v rámci Slovenskej republiky.

Casepower 3200 mAh DeepBlue
12 €

Výkonná PowerBanka s kapacitou 3200 mAh je vašou energetickou zálohou pre telefón či ďalšie zariadenia

VANGUARD BIIN 10 Black

VANGUARD BIIN 10 Black

Hodnotenie: 5
13,78 € 9,90 €

Vanguard BIIN II 10 je brašna pro bezzrcadlovku či ultrazoom, kterou můžete nosit připnutou k opasku nebo přes rameno. Pevný, oděodolný materiál zaručuje vašemu přístroji maximální bezpečí.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: