10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Dámske saká a kostýmy

Milujete módu? Dámske saká a kostýmy u nás na MALL.sk

Vyberajte zo širokej ponuky oblečenia a doplnkov z kategórie Dámske saká a kostýmy u nás na MALL.sk. Najnovšie trendy aj nestarnúcu klasiku môžete nakúpiť pohodlne pod jednou strechou a pre celú rodinu.

Zobraziť viac
  • Objednané oblečenie z kategórie Dámske saká a kostýmy doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Oblečenie vám nesedí alebo sa vám naživo nepáči? Môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru z kategórie Dámske saká a kostýmy – trendy novinky či najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do výpredaja, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 milióna produktov.

Upresniť parametre
Vero Moda Dámsky blejzer VMZELDA Loose Fit 10259211 Parfait Pink Vero Moda Dámsky blejzer VMZELDA Loose Fit 10259211 Parfait Pink
Vero Moda Dámsky blejzer VMZELDA Loose Fit 10259211 Parfait Pink

Dámsky blejzer. Strih: Loose Fit.

môžete mať 23.07 - 24.07

Partner: Vivantis
Dstreet Dámska bunda MADELINE svetlosivá py0070 Univerzálne Vero Moda Dámsky blejzer VMZELDA Loose Fit 10259211 Parfait Pink
Dstreet Dámska bunda MADELINE svetlosivá py0070 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda MADELINE svetlosivá s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
Dstreet Dámska bunda OPTON čierna py0096 Univerzálne Dstreet Dámska bunda PINGRE svetlozelená py0083 Univerzálne
Dstreet Dámska bunda OPTON čierna py0096 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda OPTON čierna s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
Dstreet Dámska bunda PINGRE svetlozelená py0083 Univerzálne Dstreet Dámska bunda PINGRE svetlozelená py0083 Univerzálne
Dstreet Dámska bunda PINGRE svetlozelená py0083 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda PINGRE svetlozelená s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
Dstreet Dámska bunda PINGRE béžová py0077 Univerzálne Dstreet Dámska bunda PINGRE svetlozelená py0083 Univerzálne
Dstreet Dámska bunda PINGRE béžová py0077 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda PINGRE béžová s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
Dstreet Dámska bunda PINGRE čierna py0078 Univerzálne Dstreet Dámska bunda PINGRE čierna py0078 Univerzálne
Dstreet Dámska bunda PINGRE čierna py0078 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda PINGRE čierna s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
Dstreet Dámska bunda PINGRE ružová py0084 Univerzálne Dstreet Dámska bunda PINGRE čierna py0078 Univerzálne
Dstreet Dámska bunda PINGRE ružová py0084 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda PINGRE ružová s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
Dstreet Dámska bunda PINGRE sivá py0076 Univerzálne Dstreet Dámska bunda PINGRE čierna py0078 Univerzálne
Dstreet Dámska bunda PINGRE sivá py0076 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda PINGRE sivá s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
Dstreet Dámska pruhovaná bunda LINARO biela py0087 S ITALY MODA Dámska bunda s dlhým rukávom ZITA zelená DHJ-MA-18598.12X_405879 Univerzálne
Dstreet Dámska pruhovaná bunda LINARO biela py0087 S

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska pruhovaná bunda LINARO biela s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
ITALY MODA Dámska bunda IKITA čierna DHJ-MA-18598.13_405880 Univerzálne ITALY MODA Dámska bunda s dlhým rukávom ZITA zelená DHJ-MA-18598.12X_405879 Univerzálne
ITALY MODA Dámska bunda IKITA čierna DHJ-MA-18598.13_405880 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda IKITA čierna s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete. Vytvoríte tak hravý outfit, ktorým vo svojom okolí zabodujete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear
ITALY MODA Dámska bunda s dlhým rukávom ZITA zelená DHJ-MA-18598.12X_405879 Univerzálne ITALY MODA Dámska bunda s dlhým rukávom ZITA zelená DHJ-MA-18598.12X_405879 Univerzálne
ITALY MODA Dámska bunda s dlhým rukávom ZITA zelená DHJ-MA-18598.12X_405879 Univerzálne

Nebojte sa kontrastov a skombinujte na prvý pohľad Dámska bunda s dlhým rukávom ZITA zelená s džínsami a tričkom s potlačou. Vyberte schválne oversized tričko so vtipným motívom alebo potlačou vašej obľúbenej kapely a sako na ne oblečiete.

Momentálne nedostupné

Partner: TheyWear