Happy Socks unisex ponožky Sunny Side Up LowSock
7,95 € 6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hravé unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom volských ôk. Prevedenie v nízkom členkovom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Sunny Side Up Sock-29%
9,95 € 6,99 €

Akcia

Hravé unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom volských ôk. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Trees And Trees Sock-29%
9,95 € 6,99 €

Akcia

Viacfarebné unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom vianočných stromčekov. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Beatles Legend Crossing Sock-31%
13,95 € 9,49 €

Akcia

Viacfarebné unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom anglickej hudobnej skupiny Beatles. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Skiers Sock-29%
9,95 € 6,99 €

Akcia

Viacfarebné unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom lyžiarov. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Vans Wm 6.5-10 3P Ast Can Multi (37-41)-31%
13,90 € 9,49 €

Akcia

Výhodný set 3 párov dámskych ponožiek Vans Wm 6.5–10 3P. Ponožky sú členkového strihu a majú zosilnenú oblasť členku. Sú vybavené kontrastným logom VANS. Nevyhnutný doplnok pre každého priaznivca tejto kultovej značky.

EWERS ponožky Thermo-40%

EWERS ponožky Thermo

Hodnotenie: 4,5
6,40 € 3,80 €

Výpredaj

Thermo ponožky od značky Ewers udržia vaše nohy v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto thermo ponožky vďaka materiálovému zloženiu chránia nohy pred chladom, zároveň účinne odvádzajú pot tak, aby nohy zostali v suchu. Ponožky sú vyvedené v klasickom dizajne, vďaka ktorému sa hodia ako pre deti, tak pre dospelých.

Happy Socks dvojité balenie unisex ponožiek Christmas Gift Box-31%
18,95 € 12,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekové balenie 2 párov unisex ponožiek od značky Happy Socks s motívom snehuliaka a lyžiarov. Prevedenie v klasickom vyššom strihu, v balení po 2 pároch. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Fusakle Ponožky Cyklista čierny
6,90 €

Ponožky Fusakle Cyklista čierny. Bavlnené čierne ponožky s motívami bicyklov. Vyrobené z 90% bavlny, 8% polyamidu a 2% elastanu.

Happy Socks unisex ponožky Dot Sock-29%
9,95 € 6,99 €

Akcia

Čierne unisex ponožky od značky Happy Socks s drobným motívom kontrastných bodiek. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.

Happy Socks unisex ponožky Hamburger Sock
9,95 €

Vtipné unisex ponožky od značky Happy Socks s motívom hamburgerov. Prevedenie v klasickom vyššom strihu z prevažne bavlneného kvalitného materiálu. Vhodné ako darček aj pre každodenné nosenie.